هر ساله میلیون‌ها فنجان قهوه و چای در اقصی نقاط جهان نوشیده می‌شود. جمعیت قابل توجهی از مردم در ساعات مختلف روز و بسته به شرایط، به سراغ این نوشیدنی‌های گرم و آرامش بخش می‌روند. این جمعیت عظیم از طرف دیگر هدف خوبی برای بازارهایی است که به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند. و چه بهتر که این کسب درآمد با نمایشی جالب و تحسین برانگیز از ذوق و سلیقه همراه باشد.

قهوه، چای، نسکافه و دیگر نوشیدنی‌های گرم، هیچ فرقی ندارد. تمامی آنها به درجات مختلف در نزد مردم محبوب و مورد علاقه هستند. گروهی از طعم آنها لذت می‌برند، گروهی دوستدار آنها بوده و گروهی دیگر دیوانه‌وار در حال نوشیدن آنها هستند. 

از طرف دیگر طراحان خوش‌فکر همواره در پی اطلاع از ذائقه‌ی خریداران هستند. آنها دوست دارند ایده‌های خلاقانه‌ی خود را در مسیری درست به حرکت درآورده و خالق وسایلی متفاوت و البته پرکاربرد باشند. در این میان توجه به خیل عظیم طرفداران نوشیدنی‌هایی همچون چای و قهوه، باعث شکل‌گیری مجموعه‌ای جالب توجه از لوازم بامزه و متفاوت شده است. وسایلی که برآمده از ذوق و ابتکار افرادی است که اجازه نمی‌دهند هیچ خط و مرزی آنها را محدود کند.

در سوی دیگر این مجموعه‌ی جالب توجه می‌تواند انتخاب‌هایی خوب و مناسب برای هدیه دادن به دوستان و آشنایانی هستند که روز و شب‌شان را با انواع نوشیدنی و دمنوش می‌گذرانند. 

در ادامه به همراه شما به تماشای این مجموعه‌ی جالب خواهیم نشست. راستی وسیله‌ی مورد علاقه‌ی شما کدام یک است؟

 

tea-1
tea-10
tea-11
tea-12
tea-13
tea-14
tea-15
tea-2
tea-3
tea-4
tea-5
tea-6
tea-7
tea-8
tea-9