پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه ای

بازخوانی گذشته و ترسیم چشم انداز انقلاب اسلامی در سخنرانی نوروزی آیت الله خامنه ای

مقام معظم رهبری طی سخنرانی نوروزی خود در حرم مطهر امام رضا(ع) و در اجتماع پرشور زائران و مجاوران، ضمن بررسی اجمالی کارنامه‌ی چهل‌ساله‌ی جمهوری اسلامی ایران در زمینه‌ی شعارها، ارزش‌ها و اصول بنیادین و همچنین ارزیابی عملکرد و کارنامه‌ی اجرایی مسئولان، ضرورت و چگونگی استفاده‌ی بهتر از استعدادها و ظرفیت‌های فراوان طبیعی و انسانی برای پیشرفت ایران نکاتی را گوشزد نمودند.

پیام نوروزی ۱۳۹۷ آیت الله خامنه ای

سالی با طعم و غیرت ایرانی؛ نامگذاری سال ۱۳۹۷ تحت عنوان «حمایت از کالای ایرانی»

مقام معظم رهبری، در پیام تلویزیونی خود به مناسبت فرا رسیدن سال ۱۳۹۷، ضمن تاکید بر اهمیت پیگیری مسئله اقتصاد و معیشت مردم، حمایت از تولید ملی را محور فعالیت‌های امسال عنوان و افزودند: «بنده در شعارهای سالها معمولاً مخاطب را مسئولین قرار میدادم؛ امسال مخاطب، همه‌ی آحاد ملّت و از جمله مسئولین خواهند بود».

جذاب ترین رئیس جمهورهای جهان

جذاب‌ترین رئیس جمهورهای جهان کدام‌ها هستند؟

در طول تاریخ، جهان رهبران سیاسی خوش ظاهر و جذابی به خود دیده است. روسای جمهور و نخست وزیرانی که در حد سلبریتی‌های فرش‌های قرمز خوش تیپ و خوش سیما هستند. شاید وجود چنین چهره‌هایی، نسل جدید را تا حدی به سیاست علاقه‌مند کرده است! در این مطلب به معرفی سیاستمدارانی خواهیم پرداخت که از نظر ویژگی‌های ظاهری و برخوردی جذاب تلقی می‌شوند.

رهبر معظم انقلاب

بررسی ابعاد «آتش به اختیار» مدنظر رهبری

رهبرمعظم انقلاب در دیدار خود با دانشجویان در رمضان امسال، دانشجویان را به «آتش به اختیار» بودن در برخی حوزه‌ها و موضوعات فراخواندند که موجب تحلیل‌ها و برداشت‌های مختلفی شد. اما «آتش به اختیار» به چه معنسات و چه ابعاد و ویژگی‌هایی دارد؟

واکنش ها به حمله موشکی ایران به داعش

واکنش ظریف و جمعی از مسئولان به حمله موشکی سپاه به پایگاه‌های داعش

به دنبال حمله‌ی موشکی سپاه پاسداران در پاسخ به اقدامات اخیر تروریستی گروه داعش در تهران، مسئولان مختلف جمهوری اسلامی ایران در پیام‌های توئیتری یا نشست‌های حضوری بازخورد خود را  به این مسئله مطرح کردند.

حمله موشکی

۳۶۰ داعشی در حمله موشکی سپاه به هلاکت رسیدند

حمله موشکی روز گذشته سپاه به سوریه علیه داعشی ها سبب به هلاکت رسیدن ۳۶۰ نیروی داعشی شد.

موشک

حمله موشکی ایران علیه داعش همچنان در صدر اخبار جهان/ اسپوتنیک: ایران تهدید را با تهدید پاسخ می‌دهد

رسانه های مختلف جهان، کماکان در حال انعکاس اخبار حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش در سوریه هستند.

دیروالزور

واکنش رسانه های عربی به حمله موشکی سپاه علیه مواضع داعش

رسانه های عربی به دنبال حمله موشکی سپاه پاسداران ایران علیه مواضع تروریستی داعش در سوریه، این حمله را در صدر اخبار خود قرار داده و به تحلیل ابعاد مختلف آن پرداختند.

ما به آن‌ها سیلی خواهیم زد

نماهنگ: ما به آن‌ها سیلی خواهیم زد

سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار روز گذشته با مرزبانان و خانواده شهدای مدافع حرم مبنی بر تقدم ایران در سیلی زدن به دشمن، آن هم ساعاتی پیش از حمله موشکی سپاه به مواضع داعش در سوریه، دستمایه ساخت نماهنگ زیبایی در همین رابطه  با عنوان«ما به آن ها سیلی خواهیم زد» شده است. 

حمله موشکی سپاه

لحظه شلیک موشک‌های سپاه به دیرالزور

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکشنبه شب اعلام کرد شش موشک میان‌برد را از سمت کرمانشاه و کردستان به مواضع تروریست‌های تکفیری در منطقه دیرالزور سوریه شلیک کرده است.

Top