تکنیک های ارتباطی در کار

با مهم‌ترین تکنیک‌های ارتباطی در محل کار آشنا شوید

وقتی در یک سازمان یا شرکت مشغول به کار می‌شوید، لازم است غیر از دانستن اصول تخصصی مربوط به کار خود با مهارت بسیار مهم دیگری به نام تکنیک‌های ارتباطی آشنا باشید. تکنیک‌های ارتباطی به شما کمک می‌کند تا در محیط کار خود بهتر ظاهر شوید و اشتباهات آماتورها را انجام ندهید!

افزایش اعتماد به نفس

چگونه اعتماد به نفس در کار را افزایش دهیم؟ ۹ راهکار برای رسیدن به شغل رویایی

زمان‌هایی هستند که به نظر می‌رسد برخلاف کارکردن سخت، پیشرفت شغلی غیرممکن است؛ قطعاً داشتن اعتماد به نفس و انگیزه در کار، روی تلاش افراد تاثیرگذار است. نیازی نیست که نارضایتی از شغلتان همیشه همراه شما باشد. در این مقاله، به شما کمک می‌کنیم تا یاد بگیرید چگونه در کار خود اعتماد به نفس لازم را کسب کنید و به شغل رویاییتان که شایسته آن هستید برسید. بخوانید تا بفهمید چگونه می‌توانید زندگی خود را برای همیشه تغییر دهید.

رضایت شغلی

چه رابطه‌ای میان عادت‌های روزمره و رضایت شغلی وجود دارد؟

یکی از علل موفقیت افراد در محیط کار، رضایت از شغلی است که مشغول آن هستند؛ زمانی که ما از کاری که انجام می‌دهیم رضایت داشته باشیم، می‌توانیم میل به پیشرفت و ترقی را در خود ببینیم. اما این رضایتمندی چگونه حاصل می‌شود؟ آیا صرف اینکه به کاری که از کودکی به آن علاقه داشتیم، مشغول هستیم، می‌تواند علتی برای رضایت همیشگی در کارمان باشد؟ چه عواملی می‌توانند رضایت شغلی ما را تحت تأثیر قرار دهند؟ با ما همراه باشید.

بهترین شهرها برای کار

۱۰ شهر برتر آمریکا از نظر رضایت شغلی کدامند؟

برای جویندگان کار، جمله‌ی «کاری را انجام بده که به آن علاقه داری»، نصیحتی عاقلانه و تکراری است. اما گذشته از این ملاک، اگر انسان هوشمندی باشید، پیش از عزیمت به شهر جدید، برای جستجوی کار، درمورد آن شهر هم تحقیق می‌کنید. با ۷۲۴پرس همراه شوید تا با بهترین شهرهای ایالات متحده آمریکا که از بالاترین آمار رضایت شغلی برخوردارند آشنا شویم.

شروع استارت آپ

چگونه شبیه یک استارت‌آپ فکر کنیم؟

جابه‌جایی‌ها در سرعت تغییرات جزئی جهان و تغییرات کوچک در رفتار مصرف کننده‌ها، منجر به چالش برای برخی از خرده‌‌فروشان سنتی می‌شود؛ خرده‌فروشانی که در رکود هستند و برای حفظ فروش و ارتباط برقرار‌کردن با مصرف‌کننده‌های امروزی تلاش می‌کنند. برندهای معتبر یک‌چیز مشترک دارند: آن‌ها از تغییرات نمی‌ترسند. شرکت‌هایی که در‌حال رشد هستند، منعطف هستند و با زمان تغییر می‌کنند. اگر شما نیز کسب و کاری قدیمی و رویکردی سنتی دارید، در ادامه با رمز و راز تغییر استراتژی و تفکر همانند یک استارتاپ به روز و موفق آشنا خواهید شد.

محل کار جدید

چه کارهایی را در هنگام شروع یک شغل جدید نباید انجام دهیم؟

همیشه شروع یک کار جدید، سرشار از هیجان و البته ترس است؛ با ورود به یک کار جدید، مهارت‌های خود را قوی‌تر و تعداد آنها را بیشتر می‌کنید، مطالب و کارهای جدیدی یاد می‌گیرید و همچنین در این بین دوستان جدیدی از میان همکاران برای خود پیدا می‌کنید. در این میان حتماً درباره کارفرمای جدید، اولین برخورد با او و نحوه‌ی تأثیرگذاری خود در ذهن آن شخص دغدغه‌های فکری همراه با ترس خواهید داشت. در این مقاله ۷ راهنمایی برای شروع خوب یک کار جدید را مورد بررسی قرار می‌دهیم؛ با ۷۲۴پرس همراه باشید.

انواع شغل ها در جهان

با انواع شغل‌ها در جهان آشنا شوید

استقلال و آزادی مالی که جزو بحث‌های پر طرفدار نسل حاضر است، توسط رابرت کیوساکی به عنان یکی از مشاورین مالی مطرح قرن حاضر بررسی شده است. در این مطلب به معرفی ۴ مدل شغلی پرداخته‌ایم که مردم مختلف دنیا در آن‌ها مشغول به کار می‌شوند.

بانک

لیست بانک های خصوصی مجاز برای سپرده گذاری

بانک مرکزی، بانک های خصوصی مجاز به سپرده گذاری را معرفی کرد.

موسسه مالی کاسپین

کاسپین: مجوز فعالیت بدون داشتن مجوز شعبه!

محمدرضا امیر حسنخانی، از اعضای کمیسیون اصل ۹۰، در گفتگویی به بیان وضعیت فعلی کاسپین در خصوص پرداخت سپرده‌های افراد پرداخت.

ایجاد شغل در صنایع ارزان تر

کدام شغل‌ها ارزان تر به وجود می‌آیند؟

تولید شغل در کشور کار نیازمند هزینه و رشد اقتصادی است. در این میان کارشناسان بازار به بررسی عرصه‌هایی پرداخته‌اند که تولید اشتغال در آن‌ها می‌تواند مقرون به صرفه‌تر تمام شود.

Top