انواع شغل ها در جهان

با انواع شغل‌ها در جهان آشنا شوید

استقلال و آزادی مالی که جزو بحث‌های پر طرفدار نسل حاضر است، توسط رابرت کیوساکی به عنان یکی از مشاورین مالی مطرح قرن حاضر بررسی شده است. در این مطلب به معرفی ۴ مدل شغلی پرداخته‌ایم که مردم مختلف دنیا در آن‌ها مشغول به کار می‌شوند.

بانک

لیست بانک های خصوصی مجاز برای سپرده گذاری

بانک مرکزی، بانک های خصوصی مجاز به سپرده گذاری را معرفی کرد.

موسسه مالی کاسپین

کاسپین: مجوز فعالیت بدون داشتن مجوز شعبه!

محمدرضا امیر حسنخانی، از اعضای کمیسیون اصل ۹۰، در گفتگویی به بیان وضعیت فعلی کاسپین در خصوص پرداخت سپرده‌های افراد پرداخت.

ایجاد شغل در صنایع ارزان تر

کدام شغل‌ها ارزان تر به وجود می‌آیند؟

تولید شغل در کشور کار نیازمند هزینه و رشد اقتصادی است. در این میان کارشناسان بازار به بررسی عرصه‌هایی پرداخته‌اند که تولید اشتغال در آن‌ها می‌تواند مقرون به صرفه‌تر تمام شود.

مالیات

مالیات بر درآمد افراد حقوقی چگونه محاسبه می‌شود؟

با در نظر گرفتن میزان سوددهی فعالیت شخص حقوقی به انضمام قوانین مالیاتی و تبصره های حاکم برآن می توان مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی را تعیین کرد.

ای تی ام

وام یارانه ای و نحوه دریافت یاراکارت + سند

به دنبال پرداخت ششمین مرحله یارانه های نقدی (۲۵ خردادماه)، بانک مرکزی از طرح پرداخت وام ۵ میلیونی و ارائه یاراکارت خبر داد.

زنگنه

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس: وزیر نفت، مقصر اصلی کرسنت است

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس، مقصر اصلی پرونده کرسنت را زنگنه دانست و گفت: وزارت نفت باید متن مصوبه آذر ماه سال ۹۲ را منتشر کند.

کشاورزی

ارائه تسهیلات ۱۵ و ۳۰ میلیون تومانی به کشاورزان و نیازمندان کمیته امداد

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از ارائه تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی به کشاورزان و ۳۰ میلیون تومانی به نیازمندان کمیته امداد خبر داد و گفت: «این وام ها با کارمزد ۴ درصد محاسبه می‌شود».

کاسپین

معرفی شعب مجاز کاسپین/ سپرده گذاران تنها به این شعب مراجعه کنند

 شعب مجاز موسسه اعتباری کاسپین معرفی شدند.

پالایشگاه ستاره خلیج فارس

جای خالی تولید روزانه ۱۲ میلیون لیتر بنزین توسط ستاره خلیج فارس/ از ماجرای خودکفایی در تولید بنزین تا نیاز روزانه به ۱۲ میلیون لیتر در داخل

سهم تولیدی پالایشگاه ستاره خلیج فارس در سبد تولید بنزین داخلی صفر است.

خرید ۳۰ هواپیمای بوئینگ ۷۳۷

ایران قرارداد نهایی خرید ۳۰ هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ را امضا کرد

قرارداد خرید ۳۰ فروند هواپیمای بوئینگ با هواپیمایی آسمان ایران بسته شد. به دنبال این قرارداد، این شرکت ۳۰ فروند هواپیمای جت دیگر سفارش خواهد داد.

کاسپین

ازسپرده گذاری ۵۰۰ هزار نفر در موسسه غیرمجاز فرشتگان تا حدود ۸ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان سپرده گذاری بلاتکلیف مردم

۵۰۰ هزار سرمایه‌گذار و بیش از ۸ هزار میلیارد سرمایه‌گذاری در موسسه ورشکسته و غیرمجاز فرشتگان، پیچیدگی‌های رسیدگی به شکایات حجم انبوه مالباختگان این موسسه و موسسه‌های دیگری نظیر موسسه کاسپین و موسسه توسعه را بیش از پیش کرده است.

سکه

رشد قیمت سکه به یک میلیون و ۲۰۶ هزارتومان/ افزایش قیمت سکه نسبت به اوایل هفته

 نرخ سکه تمام طرح جدید در بازار امروز سه شنبه ۱۶ خرداد ۹۶ افزایش پیداکرده و با قیمت یک میلیون و ۲۰۶ هزار تومان در بازار عرضه می‌گردد.

ربای بانکی

امام خمینی: اگر ربا در بانک باشد، ما نمی‌توانیم بگوییم که جمهوری‌مان، جمهوری اسلامی است

امام خمینی در یکی از سخنرانی‌های خود فرمودند که مسئله‌ی ربا در نظام بانکی نباید بی‌اهمیت جلوه داده شود و به آیه‌ای از قرآن اشاره کردند که رباخواران را کسانی می‌داند که با خدا و پیامبرش به جنگ برخاسته‌اند.

نقوی حسینی

نقوی: موضوع محکویت دولت در خصوص فروش گاز مجانی به ترکیه چیست؟

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دولت خواست تا موضع محکومیت خود را در خصوص فروش گاز مجانی به ترکیه را شفاف سازی کند.

تویسرکانی

۱۶ هزار بدهکار سال ۹۵، ممنوع الخروج شدند

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از ممنوع الخرجی ۱۶ هزار بدهکار در سال ۹۵ خبر داد و افزود: «وصول معوقات بانک ها ۱۷ درصد افزایش یافته است».

پورابراهیمی

پورابراهیمی: تیم اقتصادی دولت از کاستی های جدی برخوردار است/ اجرایی نشدن قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز پس از گذشت سه سال

پورابراهیمی با بیان اینکه قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز پس از گذشت سه سال هنوز اجرایی نشده است، افزود: «بخشی از مشکلات امروز ما در حوزه مسائل اقتصادی به دلیل عدم جسارت در تصمیم‌گیری در کابینه و تیم اقتصادی دولت است که این موارد باید در کابینه دولت ترمیم و اصلاح شود».

ولی الله سیف

سیف: نرخ منطقی سود بانکی باید نزدیک نرخ تورم باشد/ تک نرخی شدن ارز تا پایان امسال

رویترز نوشت: «آمریکا در راستای افزایش فشار و تهدید علیه ایران، برای معارضان مسلح سوری، تسلیحات بیش تری ارسال کرده است». 

تلفن ثابت

ثبت‌نام الکترونیکی تلفن ثابت شرکت مخابرات ایران/ نظارت و پیگیری رگولاتوری بر شرکت مخابرات

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بابیان اینکه راه‌اندازی سامانه‌ای برای ثبت‌نام الکترونیکی تلفن ثابت شرکت مخابرات ایران الزامی است، گفت: «این سامانه برای کاهش مراجعات با پیگیری رگولاتوری ایجاد شده است».

موسسه اعتباری کاسپین

پورابراهیمی: پرونده «کاسپین» قضایی می شود/ تهدید بانک مرکزی توسط مجلس

پورابراهیمی درخصوص تعلل مکرر بانک مرکزی در خصوص حل مشکل کاسپینی‌ها عنوان کرد: «درصورت به جمع بندی نرسیدن در جلسه آینده کمیسیون اقتصادی و بانک مرکزی ،قطعاً اعمال ماده ۲۳۶ را به رأی می‌گذاریم و در صورت تصویب، پرونده به مرجع قضایی ارجاع می‌‌گردد».

Top