طراحی جواهرات برند گرگ و ماه

طراحی جذاب جواهرات برند «گرگ و ماه»

طراحان خلاق و خوش فکر همواره به دنبال ارائه طرح‌هایی جدید در حوزه‌های مختلف هستند. دنیای طراحی جواهرات هم از این قاعده مستنثی نیست و فعالان این حوزه همواره به دنبال ارائه ایده‌هایی جذاب و متفاوت از گذشته هستند. دراین مجال با ما در۷۲۴پرس همراه باشید تا نگاهی به ایده‌های طراحی جواهرات یکی از ویژندهای نوپای انگلیسی داشته باشیم.

رنگ سال ۲۰۲۳

مؤسسه پنتن رنگ سال ۲۰۲۳ را معرفی کرد

شرکت پنتن به روال سال‌های قبل، به تازگی رنگ سال ۲۰۲۳ را معرفی کرد. این رنگ که «Viva Magenta» نام دارد،  از سوی این شرکت و با توجه به بررسی‌های انجام شده از سوی کارشناسان این مؤسسه، عنوان رنگ سال آینده میلادی را از آن خود کرد. برای آشنایی با رنگ ویوا مگنتا و دلایل انتخاب آن از سوی پنتون، درادامه این مطلب با ما در ۷۲۴پرس همراه باشید.

اجرای جنگل عمودی دبی به وسیله استودیویی ایتالیایی

استودیویی ایتالیایی جنگل عمودی دبی را طراحی و اجرا می‌کند

اگرچه در طول دوران انقلاب صنعتی، توجه به نقش طبیعت در شهرسازی چندان مورد توجه قرار نگرفت، اما این روزها شاهد توجه بیشتری معماران به این مقوله هستیم. توجهی که از جمله دستاوردهای آن ایده  ساخت جنگل‌های عمودی در شهرهای پرتراکم و شلوغ امروزی است. شهر دبی هم از این قاعده مستثنی نیست؛ شهری که این روزها به ‌عنوان مکانی برای ارائه ایده‌های جدید و جذاب شناخته می‌شود. حالا خبرها حاکی از ایده ساخت جنگلی عمودی در شهر دبی است.

شاهزاده ایموند در سریال خاندان اژدها

تحقق پیش بینی شاه ویسریس در مورد آینده خانواده تارگرین

فصل اول سریال خاندان اژدها، پیش درآمد سریال محبوب بازی تاج و تخت به تازگی به پایان رسید. اما تا پیش از آغاز پخش فصل دوم این مجموعه که البته هنوز زمان قطعی برای آن اعلام نشده است، بینندگان همچنان مشغول تجزیه و تحلیل نکات پنهان و آشکار فصل اول این سریال هستند. از جمله این نکات، صحبت‌های شاه ویسریس خطاب به دخترش شاهزاده رینیرا است. صحبت‌هایی که به نظر می‌رسد تاحدی محقق شده‌اند.

سریال خاندان اژدها و رفع یکی از بزرگترین اشتباهات سریال بازی تاج و تخت

سریال خاندان اژدها و رفع یکی از بزرگترین اشتباهات سریال بازی تاج و تخت

به تازگی شاهد پخش قسمت آخر سریال خاندان اژدها بودیم که اسپین آف و همچنین پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت است. این سریال هم همچون سریال اصلی مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و نقدهای مثبت و منفی متعددی دریافت کرد. اما دست ‌کم یک چیز مشخص است، تیم سازنده این سریال موفق شدند یکی از اشتباهات فاحشی که در سریال محبوب گیم آف ترونز شاهد آن بودیم را رفع کند. دراین مرور با ۷۲۴پرس همراه باشید.

آخرین اخبار از فصل دوم سریال خاندان اژدها

آخرین اخبار از فصل دوم سریال خاندان اژدها

با به پایان رسیدن فصل اول سریال خاندان اژدها، آن دسته از طرفداران که از تماشای این مجموعه لذت بردند، بی‌صبرانه در انتظار انتشار فصل دوم سریال  خاندان اژدها هستند. در ادامه این مطلب با ۷۲۴پرس همراه باشید تا به مرور تازه‌ترین اخبار از زمان پخش فصل دوم سریال House of the Dragon بپردازیم.

شانس موفقیت سریال خاندان اژدها

آیا سریال خاندان اژدها می‌تواند موفقیت سریال بازی تاج و تخت را تکرار کند؟

از زمان پخش فصل آخر سریال پربیننده بازی تاج و تخت، انتظارات فراوانی در مورد ساخت سریال‌های دیگری در همین حوزه وجود داشت. درحالی که گروهی اصرار داشتند فصل آخر این سریال از نو ساخته شود، گروهی دیگر به دنبال اسپین‌ آف‌های جذاب دیگر این سریال بودند. امری که با پخش فصل اول سریال خاندان اژدها محقق شد. اما آیا این سریال توانست در حدواندازه سریال اصلی ظاهر شود؟

متیو پری در حال مرگ

متیو پری از مرگ حتمی نجات یافت!

متیو پری، ستاره سریال پرطرفدار و محبوب دوستان به تازگی نگارش کتاب خاطرات خود را به پایان رسانده است. به نظر می‌رسد این بازیگر قصد دارد  با انتشار این کتاب، به شایعات مرتبط به سابقه سلامتی خود و همینطور اعتیادش که به سال ۱۹۹۷ بازمی‌گردد را رمزگشایی کرده و اطلاعات بیشتری در مورد حال و احوال خود در این دوران را با خوانندگان درمیان بگذارید. اما آیا واقعا خطر مرگ متیو پری را تهدید می‌کند؟ با ۷۲۴پرس همراه باشید.

مرور ایده هایی خلاقانه از طراحان مبتکر

مرور ایده هایی خلاقانه از طراحان مبتکر

یکی از المان‌های مهم در دنیای تبلیغات و ارائه محصولات مختلف، خلاقیت در طراحی است. در دنیایی که هر روز ایده‌هایی جدید معرفی می‌شوند، مهم است که چطور طراحان از نبوغ و ابتکار خود برای ارائه طرح‌های گوناگون تبلیغاتی بهره ببرند. گاهی اضافه کردن کمی چاشنی خلاقیت می‌تواند ساده‌ترین ایده‌ها را هم به چیزهای متفاوت و مجذوب کننده تبدیل کند. درادامه این مطلب با ۷۲۴پرس همراه باشید تا به مرور ایده‌هایی خلاقانه از طراحان مبتکر بپردازیم.

دیمون تارگرین

دیمون تارگرین: عشق یا نفرت (حاوی اسپویل قسمت پنجم سریال)

سریال خاندان اژدها در هر قسمت خود غافلگیری جدید را برای مخاطبان تهیه و تدارک دیده است. چه یک کشتار بی‌رحمانه باشد یا معرفی عضوی جدید از اژدهایان حاضر در این مجموعه، به‌هرحال طرفداران این سریال همیشه چیزی برای حرف زدن در مورد آن دارند. اما این روزها بحث‌ها سر شخصیت دیمون تارگرین بسیار داغ است. درحالی‌که گروهی او را شخصیت شرور این مجموعه می‌دانند، گروهی دیگر آماده‌اند به‌سرعت تمام گناهان او را ببخشند.

Top