غیبت خاندان والریون در بازی تاج و تخت

چرا خبری از خاندان ولاریون در بازی تاج و تخت نبود؟

باوجود همه مشکلات موجود که پخش فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی را با مشکل مواجه کردند، طرفدارن سریال خاندان اژدها همچنان بی‌صبرانه در انتظار پخش این مجموعه هستند. به نظر می‌رسد فصل دوم قرار است صحنه رویارویی خون‌بار و دهشتناک خاندان تارگرین باشد که البته خانواده ولاریون را هم درگیر خود می‌کند. اما اکنون این پرسش ذهن مخاطبان را درگیر کرده است که چرا جای خاندان ولاریون در بازی تاج و تخت خالی بود؟

طراحی فضای داخلی آرامش بخش با توجه به عناصری ساده

طراحی فضای داخلی آرامش بخش با توجه به عناصری ساده

یکی از جنبه‌های مهم در مبحث طراحی داخلی، توجه به ایجاد فضای مناسب با کاربری سازه است. مسلم است که برای طراحی فضای داخلی خانه و محل سکونت، توجه به ایجاد فضایی آرامش‌بخش حائز اهمیت است. اما چگونه می‌توان این ویژگی را با طراحی خانه ایجاد کرد؟ برای رسیدن به پاسخ این پرسش با ۷۲۴پرس همراه باشید تا به‌عنوان نمونه به مرور طراحی داخلی خانه‌ای در اسپانیا بپردازیم.

رابطه مولتی ویتامین و کاهش شانس ابتلا به بیماری آلزایمر

مصرف مولتی ویتامین و کاهش شانس ابتلا به بیماری آلزایمر

بیماری‌هایی همچون آلزایمر و زوال عقل را می‌توان بیماری عصر مدرنیته دانست که سالانه زندگی‌های بسیاری را درگیر خود می‌کنند. از این رو محققان و دانشمندان همواره به دنبال راهی برای پیشگیری از بروز این نوع بیماری ‌و درمان آن‌ها هستند. نتایج یک مطالعه تازه اما حکایت از تأثیر مولتی ویتامین روی ابتلا به آلزایمر دارد. در مرور نتایج این تحقیق با ۷۲۴پرس همراه باشید.

دنیای عکاسی: این حلزون‌های دوست داشتنی

دنیای عکاسی: این حلزون‌های دوست داشتنی

عکاسی یکی از شاخه‌های جذاب دنیای هنر است که طرفداران بسیاری دارد. درحالی که برخی فکر می‌کنند برای نشان دادن نبوغ و استعداد خود در این زمینه باید به سراغ سوژه‌های خاصی و متفاوت بروند، بعضی دیگر به دنبال به تصویر کشیدن جهانی هستند که درست پیش چشمان ما گسترده شده است. نمونه‌اش این عکاس خوش ذوق که موجودی کوچک اما بامزه را دست‌مایه کار خود قرار داده است.

آیا حضور در سریال دوستان، دوران حرفه‌ای دیوید شویمر را نابود کرد؟

آیا حضور در سریال دوستان، دوران حرفه‌ای دیوید شویمر را نابود کرد؟

سریال دوستان یا فرندز، یکی از مجموعه‌های موفق تلویزیونی دهه‌های اخیر است که با استقبال گسترده مخاطبان در گوشه و کنار جهان مواجه شد. بازیگران اصلی این مجموعه هم تحت‌تأثیر این موفقیت، محبوبیت فراوانی پیدا کردند که درادامه حتی منجر به درخشش بیشتر آن‌ها در آثار تلویزیونی شد. اما به نظر می‌رسد این محبوبیت برای دیوید شویمر گران تمام شده است! در ادامه با ۷۲۴پرس همراه باشید.

خلاقیت در ساخت و اجرای یک بنا در زمین شیب‌دار

دنیای معماری: خلاقیت در ساخت و اجرای یک بنا در زمین شیب‌دار

ساخت و اجرای هم سازه و بنا نیازمند توجه به جزئیات ریز و درشتی دارد که شاید بسیاری از ما توجهی به آن‌ها نکنیم. یکی از مسائل مهم در ساخت خانه، انتخاب زمین مناسب است که بتواند به راحت‌تر پیش‌رفتن کار کمک کند. اما چطور می‌توان در زمین‌های شیب‌دار خانه ساخت؟ در ادامه با ۷۲۴پرس همراه باشید تا به بررسی یک نمونه دراین زمینه بپردازیم.

صحبت‌های غم‌انگیز پدی کانسیدین از حضورش در سریال خاندان اژدها

صحبت‌های غم‌انگیز پدی کانسیدین از تجربه حضورش در سریال خاندان اژدها

سریال خاندان اژدها به‌عنوان پیش درآمدی بر سریال محبوب بازی تاج و تخت، محبوبیت فراوانی به دست آورده و طرفدارانی مشتاق پیدا کرد که بی‌صبرانه در انتظار انتشار فصل دوم آن هستند. بازیگران این سریال هم اگرچه با واکنش‌های متفاوتی روبرو شدند، اما ظاهرا از پس اجرای نقش‌های‌شان به خوبی برآمدند. نمونه‌اش پدی کانسیدین که در سریال خاندان اژدها در نقش شاه ویسریس حضور داشت. او به‌تازگی در مورد تجربیاتش از ایفای این نقش گفت. در ادامه با ۷۲۴پرس همراه باشید.

تنوع مدل های گوشواره های جذاب ویژه سال ۲۰۲۳

مدل گوشواره جذاب ویژه سال ۲۰۲۳

گوشواره همیشه جزئی جذاب از انواع جواهرات و بدلیجات رنگارنگ است که می‌تواند توجه هر خانم در هر سن و سالی را به خود جلب کند. درحالی که سلیقه بعضی از خانم‌ها بیشتر معطوف استفاده از جواهرات مینیمال و ساده است، برخی دیگر از مدل‌های پرزرق و برقی خوش‌شان می‌آید که در تهیه آن‌ها از انواع سنگ و فلز و کریستال‌های براق استفاده شده است. درادامه به مرور شماری از مدل‌های جذاب گوشواره ویژه سال ۲۰۲۳  خواهیم پرداخت.

معرفی برندگان مسابقه عکاس کلوز-آپ سال ۲۰۲۲

معرفی برندگان مسابقه عکاس کلوز-آپ سال ۲۰۲۲

عکاسی هنری است که علاقمندان بسیاری در گوشه و کنار جهان دارد. مسابقه‌های بزرگ و بین‌المللی در حوزه عکاسی، هرساله ویترینی درخور ستایش از آثار عکاسان حرفه‌ای و آماتوری را تدارک می‌بینند که با هنر خود، تصاویری به یادماندنی را جاودانه کرده‌اند. مسابقه عکاس کلوز آپ سال هم از این جمله رقابت‌ها است. در ادامه با مرور برندگان سال گذشته این رقابت با ۷۲۴پرس همراه باشید.

خلاقیت در معماری و تلفیق جذاب طبیعت و سازه‌های مدرن

خلاقیت در معماری و تلفیق جذاب طبیعت و سازه‌های مدرن

این روزها شاهد ارائه ایده‌های جذاب از طراحان خوش فکری هستیم که سعی دارند رابطه درهم شکسته مدرنیته و صنعت را با طبیعت بهبود ببخشند.  درواقع معماران و طراحان از هر فرصتی برای تلفیق سازه‌های مدرن با طبیعت و فضای سبز بهره می‌برند به این امید که پیوند میان انسان و مادر طبیعت را از نو ترمیم کنند. نمونه‌اش طراحی یک سازه جذاب در میان طبیعت و تاکستان‌های سرسبز که به خوبی در سبزی محیط اطراف خود پنهان شده است.

Top