نولان- بیل و کین پشت صحنه فیلم بتمن

آیا کریستوفر نولان و کریستین بیل به فکر همکاری مجدد در ساخت فیلم بتمن هستند؟

تاکنون شاهد ساخت آثار سینمایی متعددی با حضور یکی از ابرقهرمانان محبوب DC یعنی بتمن بودیم. هر بار کارگردان و بازیگری متفاوت برای گفتن این داستان انتخاب شدند و هر بار هم نظر مخاطبان چیزی متفاوت از دیگری بود. بااین‌حال درمیان تمام این کارگردانان و بازیگران، کریستوفر نولان و کریستین بیل جایگاهی خاص داشته و سه‌گانه شوالیه تاریکی هم جایی  ویژه را در قلب مخاطبان اشغال کرده‌اند. اما آیا امکان دارد شاهد ساخت فیلم دیگری از شوالیه تاریکی باشیم؟

طراحی یک هتل جذاب با الهام از فیلم باربی

طراحی یک عمارت جذاب با الهام از فیلم باربی

باربی یکی از آثار موفق سینمایی امسال است که اکرانش شور و هیجان خاصی را درمیان مخاطبان به همراه داشت. آخرین ساخته گرتا گرویگ اگرچه از زاویه‌ای متفاوت، اما با محوریت عروسک محبوب باربی ساخته شد که نامی آشنا برای میلیون‌ها کودک دیروز و امروز است.  ازآنجایی که آتش اشتیاق مخاطبان به این عروسک دوباره مشتعل شده، طراحی خوش فکر هم ایده‌ای جدید برای ساخت عمارتی به سبک باربی داده است. در مرور آن با ما همراه باشید.

طراحی کفش با تلفیق فناوری هوش مصنوعی و معماری دوران رنسانس

طراحی کفش‌هایی جذاب الهام گرفته شده از معماری دوران رنسانس

این روزها شاهد استفاده گسترده از فناوری‌های پیشرفته‌ای همچون هوش مصنوعی در بخش‌های مختلف هستیم، اما شاید کمتر کسی تصور می‌کرد استفاده از هوش مصنوعی چگونه می‌تواند تحولی بزرگ در دنیای مد و پوشاک ایجاد کند. هنرمندی خوش ذوق با استفاده از هوش مصنوعی و با الهام از سبک معماری دوران رنسانس مجموعه‌ای کفش طراحی کرده است که بیننده را انگشت به دهان می‌کند. برای آشنایی با این ایده در ادامه با   ما همراه باشید.

عکاسی خلاقانه با استفاده از فیگورهای مینیاتوری

عکاسی خلاقانه با استفاده از فیگورهای مینیاتوری

این روزها شاهد استفاده هنرمندان از ایده‌هایی جالب توجه هستیم که برای پیاده کردن آنها اغلب به سراغ فیگورهای مینیاتوری بامزه می‌روند. تابه‌حال ایده‌های مختلفی را با چنین پس زمینه‌ای با شما عزیزان همراه، به اشتراک گذاشتیم. دراین مرور هم با ما همراه باشید تا به آثار یک هنرمند خلاق دیگر بپردازیم که چنین روشی را برای انتقال پیام خود به مخاطب برگزیده است. او معتقد است اکنون درحرفه خود به مهارت رسیده است.

پسر و مرغ ماهیخوار اثر هایائو میازاکی

رقم فروش آخرین ساخته هایائو میازاکی به بیش از هشت میلیارد ین رسید

درمیان کارگردانان خوش آوازه دنیای انیمه‌های ژاپنی، هایائو میازاکی جایگاه بالایی را به خود اختصاص داده است. کارگردان خوش قریحه‌ای که دنیای رنگارنگ و جادویی ذهن خلاق خود را به زیباترین شکل ممکن در قالب تصاویر متحرک با مخاطبان به اشتراک گذاشته و خاطرات خوبی را از خود برای مخاطبان آثارش به یادگار گذاشته است. این روزها فروش آخرین ساخته او با عنوان پسر و مرغ ماهی‌خوار از مرز هشت میلیارد ین فراتر رفته است.

بدلیجات متفاوت خمیری

بدلیجات متفاوت خمیری، محصول دستان جادویی دو خواهر هنرمند

استفاده از خمیر پلیمری یا انواع خمیرهای مناسب ساخت بدلیجات این روزها مورد توجه بسیاری از هنرمندان قرار دارد. درحالی که گروهی از ایده‌های متداول برای خلق آثار هنری خود استفاده می‌کنند، عده‌ای از هنرمندان خوش ذوق سعی دارند دنیای ذهنی خود را در قالب تکه‌هایی از آثار هنری به مشتریان خود عرضه کنند. نمونه‌اش آثار دو خواهر هنرمند پرتغالی که خالق بدلیجات خمیری متفاوتی هستند.

بازگشت شخصیت سیدنی پرسکات به فیلم جیغ

آیا شاهد بازگشت شخصیت سیدنی پرسکات به فیلم جیغ خواهیم بود؟

اگر از طرفداران آثار ژانر ترسناک و به‌خصوص فیلم‌های سبک اسلشر باشید، حتما با مجموعه فیلم‌های جیغ آشنایی دارید. آخرین فیلم از این مجموعه امسال منتشر شد که از یک نظر با دیگر فیلم‌های این مجموعه متفاوت بود. اینکه در این قسمت برای اولین بار خبری از شخصیت مهم و کلیدی سیدنی پرسکات با بازی نیو کمپبل نبود. دراین مرور با ما همراه باشید تا کمی بیشتر به این مسئله پرداخته و آینده شخصیت سیدنی را بررسی کنیم.

قدرتمندترین سلاح شخصیت ساتورو گوجو از انیمه جوجوتسو کایسن

قدرتمندترین سلاح شخصیت ساتورو گوجو از انیمه جوجوتسو کایسن چیست؟

فصل اول انیمه «جوجوتسو کایسن» (Jujutsu Kaisen) با استقبال خوب مخاطبان همراه شد؛ به‌طوری که بسیاری در انتظار ادامه این مجموعه لحظه شماری می‌کردند. تابستان امسال بالاخره فصل دوم این انیمه پخش شده و خیلی زود خاطرات خوش گذشته را زنده کرد. ساتورو گوجو یکی از شخصیت‌های مهم و کلیدی این مجموعه است که با هنرنمایی‌اش در فصل اول خیلی زود محبوب قلب بسیاری شد. اما  قدرتمندترین سلاح این شخصیت چیست؟

معرفی برندگان مسابقه عکاسی مجله AAP

معرفی برندگان مسابقه عکاسی مجله AAP

عکاسی از طبیعت می‌تواند یک حرفه مفرح و جالب توجه باشد. قدر مسلم همه ما دوست داریم زیبایی‌های طبیعت و محیط زیست پیرامون خود را به تصویر بکشیم. اما مهم این است که در کنار آن به مسائلی دیگر هم توجه کنیم، به‌اینکه چگونه می‌توانیم از استعداد و خلاقیت خود برای انتقال پیامی قدرتمند پیرامون ضرورت حفظ طبیعت و محیط زیست استفاده کنیم. مسابقه امسال مجله عکاسی  AAP چنین رویکردی داشته است.

تلفیق آبرنگ و گلدوزی با دست و خلق تابلوهای جذاب و تماشایی

تلفیق نقاشی‌ های آبرنگی جذاب و گلدوزی های هنرمندانه

شاید این روزها کمی اوضاع عادی‌تر از گذشته باشد، اما هنوز هم می‌توان ردپای روزهای سیاه شیوع کووید 19 را به خاطر آورد. زمانی که بسیای از مشاغل دچار مشکل شده و مردم درگیر قرنطینه و روزهای سخت بودند. البته درهمان زمان هم افرادی سعی داشتند به دنبال رویاهای خود رفته و سبک دیگری از زندگی را امتحان کنند. هنرمند خوش ذوق ما جزو این گروه است.

Top