اخراج بازیگران به خاطر درخواست دستمزد بیشتر

۸ بازیگر هالیوود که به خاطر طلب دستمزد بیشتر اخراج شدند

ستارگان هالیوودی برای حضور در آثار مختلف دنیای سینما و تلویزیون دستمزدهای قابل توجهی دریافت می‌کنند، اما گاهی رقم درخواستی آنها به مذاق تهیه کنندگان خوش نمی‌آید و اینگونه است که شاهد جدا شدن یا حتی اخراج بازیگران از پروژه مذکور هستیم. در ادامه با ۷۲۴پرس همراه باشید تا ببینیم کدام ستارگان در طول فعالیت خود به خاطر طلب دستمزد بیشتر از ادامه کار کنار گذاشته شدند.

بیوگرافی و فیلم شناسی اندرو لینکلن بازیگر نقش ریک گرایمز در سریال مردگان متحرک (واکینگ دد)

بیوگرافی اندرو لینکلن، بازیگر سریال مردگان متحرک

اندرو لینکلن از جمله بازیگران مطرح دنیای سریال‌های تلویزیونی محبوب است که با حضور در نقش ریک گرایمز در سریال تلویزیونی و ترسناک مردگان متحرک به شهرت رسیده است. اگر از علاقمندان سریال واکینگ دد باشید، قطعا مطلع هستید که در تازه‌ترین فصل این سریال شاهد وداع تلخ بینندگان با این شخصیت دوست داشتنی بودیم. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به بیوگرافی و فیلم شناسی این بازیگر داشته باشیم.

پریانکا چوپرا و نیک جوناس

پریانکا چوپرا و نیک جوناس فعلا به فکر بچه دار شدن نیستند!

زندگی ستارگان یا به اصطلاح سلبریتی‌ها، اغلب زیر ذره‌بین هواداران آنها قرار دارد. شهرت باعث می‌شود که مردم به لحظه لحظه زندگی ستارگان محبوب خود علاقمند شده و یا حتی غیرمستقیم آنها را برای انجام دادن کارهایی تحت فشار بگذارند. به نظر می‌رسد این روزها زوج تازه ازدواج کرده پریانکا چوپرا و نیک جوناس در مرکز توجه علاقمندان خود قرار گرفته‌اند، هوادارانی که بی‌صبرانه منتظر شنیدن خبر بچه دار شدن آنها هستند.

تقویت زبان انگلیسی با سریال

با تماشای این ۱۰ سریال تلویزیونی، زبان انگلیسی خود را تقویت کنید

تقویت زبان انگلیسی با تماشای سریال‌های تلویزیونی پیشنهاد تازه‌ای نیست. مسیر یادگیری زبان کم و بیش موانعی دارد که مرسوم‌ترین آن خستگی و بی‌انگیزگی است. تماشای سریال‌هایی که هم از لحاظ داستانی جذاب باشند و هم بتوانند برای یک زبان‌آموز قابل درک باشند، می‌تواند انرژی لازم را برای ادامه‌ی راه فراهم کند. با ۷۲۴پرس همراه باشید تا با ۱۰ سریال جذاب برای یادگیری و تقویت زبان انگلیسی خود آشنا شوید.

زندگی مثبت

شروع یک زندگی مثبت با برداشتن ۴ قدم ساده

همه ما فرق بین مثبت و منفی را به‌خوبی می‌دانیم. این تقاوت چیزی است شبیه به فرق خوب و بد، سفید و سیاه و یا درست و غلط؛ بنابراین تمایل برای داشتن یک زندگی مثبت خواسته قلبی هرکدام از ما است. باید بدانیم که زندگی مثبت از یک هدف یا خواسته مشخص متفاوت است. در این مقاله قصد داریم ۴ حرکت ساده برای حرکت بسمت یک زندگی مثبت را مورد بررسی قرار می‌دهیم؛ با ما همراه باشید.

حضور دوباره هنرپیشگان در کنار هم

لحظه‌‌های اسکاری: حضور دوباره هنرپیشگان در کنار هم

دوباره بهم پیوستن و حضور در کنار همبازی های قدیمی  میتواند حس بسیار خوبی داشته باشد؛ به خصوص اگر این حضور در مراسم مجلل و خاطره‌انگیز همچون اسکار باشد. همراه ما باشید تا ببینیم مراسم اسکار ۲۰۱۹ شاهد تجدید دیدار و خاطرات کدام هنرپیشه‌ها بوده است؟

پشت صحنه اسکار چه خبر بود؟

لحظه‌‌های اسکاری: پشت صحنه اسکار 2019 چه خبر بود؟

پشت صحنه اسکار هم مثل هم مراسم دیگری، محل وقوع حوادث جالب، غیر منتظره و دیدارهای دوباره است. اسکار امسال نیز از این قاعده مستنثنی نیست و در پس این همه زرق و برق، اتفاقات جالب و خاطره انگیزی افتاده که تماشای‌شان خالی از لطف نیست.

پریانکا چوپرا و نیک جوناس

لحظه‌‌های اسکاری: تجدید خاطرات پریانکا چوپرا و نیک جوناس

سال گذشته یکی از رویدادهای جالب توجه دنیای بالیوود ازدواج ستاره هندی پریانکا چوپرا با نیک جوناس خواننده جوان آمریکایی بود. این دو یکدیگر را در یک مهمانی ملاقات کردند و امسال در خلال لحظه‌های اسکاری، فرصتی فراهم شد تا خاطره آشنایی با یکدیگر را از نو مرور کنند.

دردسرهای اسکاری رامی مالک

لحظه‌ های اسکاری: دردسرهای اسکاری رامی مالک

وقتی بعد از دو موفقیت در دو رویداد مهم سینمایی جهان یعنی گلدن گلوب و بفتا، رامی مالک هنرمند جوان برای سومین بار موفقیت را در آغوش کشیده و به عنوان بهترین هنرپیشه نقش اول مرد، جایزه اسکار را هم از آن خود کرد. اما این شب مهیج برای رامی مالک دردسرهای متعددی به دنبال داشت.

کمک لیدی گاگا به رامی مالک در اسکار 2019

لحظه‌‌های اسکاری: وقتی لیدی گاگا به کمک رامی مالک می‌رود

همانگونه که فرش قرمز مراسم اسکار حال و هوایی خاص و تماشای دارد، تعامل و حضور ستارگان در کنار هم نیز جذاب و دوست داشتنی است. به عنوان نمونه می‌توان به یکی از لحظه‌های اسکاری جالب توجه مراسم امسال اشاره کرد، وقتی که لیدی گاگا به کمک رامی مالک می‌رود.

Top