بهترین و بدترین لباس‌های فرش قرمز گلدن گلوب ۲۰۱۹

بهترین و بدترین لباس‌های فرش قرمز گلدن گلوب ۲۰۱۹

بعد از مدت‌ها انتظار بالاخره مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۹ به پایان رسید و برندگان خود را در رشته‌های مختلف معرفی کرد. اما صرفنظر از جوایز طلایی رنگ این مراسم، فرش قرمز گلدن گلوب همواره مورد توجه علاقمندان دنیای مد و پوشاک است.

برندگان جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۹ اعلام شد

برندگان جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۹ اعلام شد

بالاخره انتظارها به سر رسید و برندگان هفتاد و ششمین مراسم جوایز گلدن گلوب مشخص شد. در ادامه با ما همراه باشید تا با برگزیدگان امسال این رقابت هیجان و نفس‌گیر آشنا شویم.

دنیای مد و فرش قرمز گلدن گلوب ۲۰۱۹

دنیای مد و فرش قرمز گلدن گلوب ۲۰۱۹

هر ساله فرش قرمز مراسم گلدن گلوب، صحنه‌ی نمایشی خیره کننده از جذابیت‌های دنیای مد و پوشاک است. امسال هم به نظر نمی‌رسد استثنائی وجود داشته باشد. به علاوه امسال بازیگران زن رنگ‌های تیره را کنار گذاشته و درخشش رنگارنگ به فرش قرمز بخشیده‌اند.

گلدن گلوب ۲۰۱۹: ستارگانی که معرفی برندگان را برعهده دارند

گلدن گلوب ۲۰۱۹: ستارگانی که معرفی برندگان را برعهده دارند

 در هفتاد و ششمین مراسم سالانه‌ی جوایز گلدن گلوب که تا ساعاتی دیگر برگزار خواهد شد، چه کسانی وظیفه‌ی معرفی برندگان را برعهده خواهند داشت. برای پاسخ به این پرسش ۷۲۴پرس را همراهی کنید.

پیش بینی برندگان احتمالی جوایز گلدن گلوب 2019

پیش بینی برندگان احتمالی جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۹

گلدن گلوب یکی از معتبرترین مراسم جوایز دنیای سینما و تلویزیون است که به نوعی خط مشی داوران اسکار را نیز مشخص می‌کند. امشب شب اهدای جوایز است، اما پیش‌بینی‌ها در مورد برندگان احتمالی گلدن گلوب ۲۰۱۹ چه می‌گویند؟

گلدن گلوب ۲۰۱۹: هر آنچه که باید بدانید

گلدن گلوب ۲۰۱۹: هر آنچه که باید بدانید

فصل جوایز رقابت‌های عالم هنر هفتم و جادوی صفحه تلویزیون به صورت غیر رسمی معمولا با برگزاری مراسم گلدن گلوب آغاز می‌شود. همه چیز با معرفی اسامی نامزدهای گلدن گلوب در بخش‌های مختلف ،رنگ و بویی مهیج به خود گرفت. تا پیش از آغاز این مراسم بد نیست به مرور کوتاه شماری از جزئیات مراسم گلدن گلوب امسال بنشینیم، جزئیاتی که شاید برای بسیاری از علاقمندان دنیای پرزرق و برق سینما جذاب باشد.

گلدن گلوب ۲۰۱۹: معرفی نامزدها

معرفی نامزدهای گلدن گلوب ۲۰۱۹

فصل جوایز سینمایی خیلی زود با برگزاری مراسم گلدن گلوب آغاز خواهد شد. باید دید امسال چه کسانی گوی سبقت را از همکاران خود ربوده و موفق به دریافت این جایزه معتبر سینمایی خواهند شد. در حالی که کمتر از یک هفته تا برگزاری این مراسم باقی مانده است، بد نیست ببینیم امسال فهرست اسامی نامزدها شامل چه فیلم‌ها و شخصیت‌هایی است؟

حرفه ای ترین وبسایت دانلود زیرنویس / blaxsub

حرفه ای ترین وبسایت دانلود زیرنویس / Blaxsub

اگر اهل سینما هستید و فیلم‌ها و سریال‌های روز دنیا را دنبال می‌کنید احتمالا خوب می‌دانید که سایت‌های زیرنویس از چه اهمیتی برخوردار هستند. همه علاقه‌مندان به سینما در ایران خوب می‌دانند که پیدا نشدن زیرنویس فیلم یا سریال مورد نظر تا چه اندازه ناامید کننده و تاثیر گذار است؛ البته باید گفت که تعداد این سایت‌ها در سال‌های اخیر به اندازه‌ای شده که احتمالا بسیاری از مخاطبین دغدغه‌ای برای پیدا کردن زیرنویس مد نظر خود ندارند، اما آیا علاقه‌مندان حرفه‌ای‌تر که سینما را به شکل جدی‌تری دنبال می‌کنند هم همین نظر را دارند؟ در میان دریایی از سایت های زیرنویس رایگان واقعا چند درصد از آنها بدون کپی برداری از دیگران چیز جدید و منحصر به فردی را ارائه می‌دهند؟ اگر سوالاتی که در بالا مطرح شد ذهن شما را نیز مشغول خودش کرده توصیه می‌کنیم برای آشنایی با جدیدترین وبسایت دانلود زیرنویس رایگان blaxsub (بلکس ساب) با ما همراه باشید.

نگاهی به طراحی داخلی خلاقانه خانه‌ ای کوچک در پرتغال

نگاهی به طراحی داخلی خلاقانه یک خانه کوچک در پرتغال

این روزها با گسترش زندگی شهرنشینی، شاهد ورود جمعیت بیشتری به شهرهای کوچک و بزرگ هستیم. همین مسئله باعث شده که ابعاد فضاهای مسکونی کوچک‌تر شود. نمونه‌اش این خانه کوچک در کشور پرتغال است که به تازگی مورد بازسازی قرار گرفته و ظاهری جدید به خود گرفته است.

مرگ بازیگر سریال مردگان متحرک به دلیل ابتلا به سرطان

مرگ بازیگر سریال مردگان متحرک به دلیل ابتلا به سرطان

«هرشل» از جمله شخصیت‌هایی است که فراموش کردنش کاری بسیار مشکل است. پیرمردی دوست داشتنی که در خلال حضورش در این سریال، محبوب بسیاری از طرفداران واکینگ دد شد. اما متأسفانه باخبر شدیم این بازیگر محبوب دار فانی را وداع گفته است.

Top