از هیولاهای سریال عازم جهنم چه میدانیم

از هیولاهای سریال عازم جهنم چه میدانیم؟

یکی از نکات برجسته تازه‌ترین سریال محبوب و شماره‌ی یک شبکه نتفلیکس، مخلوقاتی هیولا مانند است که با صورت‌هایی برافروخته در پی قربانیان دویده و آنها را درنهایت خشونت ممکن و درحالی که رد خون‌شان در گوشه و کنار قابل مشاهده است، به جهنم  می‌فرستند. از آنجایی که آنها ناگهان از غیب ظاهر شده و بدون برجا گذاشتن کوچک‌ترین ردی از صحنه ناپدید می‌شوند،  نمی‌توان با قاطعیت در موردشان صحبت کرد. درادامه با ۷۲۴پرس همراه باشید تا کمی بیشتر با آنها آشنا شویم.

مرور فهرست برندگان گلدن گلوب ۲۰۲۲

برندگان گلدن گلوب ۲۰۲۲ مشخص شد

به نظر می‌رسد بعد از ماجرای همه گیری ویروس کرونا، این بار این مبحث نژاد پرستی است که قرار است بلای جان مراسم‌های پرزرق و برق صنعت سینما همچون گلدن گلوب و اسکار شود. گواینکه امسال این مراسم بدون هیچ فرش قرمز و مهمانی خاصی برگزار شده و فهرست برندگان آن هم از طریق شبکه اجتماعی توئیتر به مخاطبان معرفی شد. هرچند شاید دلیل این مسئله ساده‌تر از این حرف‌ها بوده و تنها به دلیل افت شدید آمار بینندگان آن باشد. درمرور فهرست برندگان گلدن گلوب  ۲۰۲۲ با ما همراه باشید.

معرفی نامزدهای گلدن گلوب ۲۰۲۲

معرفی نامزدهای گلدن گلوب ۲۰۲۲

سال جدید میلادی آغاز شده است و کم کم باید آماده شروعی دوباره در دنیای جوایز سینمایی و تلویزیونی باشیم.  قبل از جوایز بفتا و اسکار، این گوی طلایی گلدن گلوب است که قرار است برندگان خود را بشناسد. برگزارکنندگان این مراسم مدتی قبل نامزدهای خود در بخش‌های مختلف سینمایی و تلویزیونی را اعلام کردند که مرور دوباره‌شان خالی از لطف نخواهد بود. در مرور این مطلب، با ۷۲۴پرس همراه باشید.

فصل آخر سریال اتک آن تایتان

جزئیات فصل آخر سریال اتک آن تایتان

درسال‌های اخیر شهرت انیمه از مرزهای ژاپن گذشته و به یکی از حوزه‌های مورد علاقه مخاطبان در بسیاری از کشورهای جهان تبدیل شده است. انیمه‌های خاصی در افزایش این شهرت و گسترش این محبوبیت نقش داشتند که بی‌تردید انیمه محبوب اتک آن تایتان (Attack On Titan) یکی از آنها است. این انیمه محبوب این روزها بیش از گذشته مورد توجه است؛ چرا که بالاخره قرار است سرنوشت یکی از شخصیت‌های محبوب انیمه  یعنی ارن یگر مشخص شود.

مؤسسه پنتن رنگ سال ۲۰۲۲

مؤسسه پنتن رنگ سال ۲۰۲۲ را معرفی کرد

رنگ‌های نقشی مهم و کلیدی در ارتباط برقرار کردن ما با جهان اطراف بازی می‌کنند و شاید همین مسئله باعث شده است که مفاهیمی همچون روانشناسی رنگ‌ها تااین حد مورد توجه قرار گیرد. در طول دو دهه‌ی اخیر، مؤسسه پنتن هرسال را با معرفی یک رنگ جدید آغاز کرده که در به اشکال مختلف در محصولات و خدمات در سطح جهان بازتاب پیدا می‌کند. امسال این موسسه رنگی جذاب را به عنوان رنگ سال انتخاب کرده که قرار است درهایی جدید به دنیای نوین را به روی ما باز کند.

محبوبیت سریال عازم جهنم

محبوبیت سریال عازم جهنم، بازی ماهی مرکب را پشت سر گذاشت!

این روزها شاهد درخشش محصولات تلویزیونی ساخت کره جنوبی در میان مخاطبان جهانی هستیم. هنوز مدت چندانی از استقبال گسترده بینندگان از سریال جذاب بازی ماهی مرکب  محصول شبکه نتفلیکس نمی‌گذرد که اثری دیگر از کشور کره جنوبی در رقابتی تنگاتنگ این سریال را پشت سر گذاشته و عنوان پر بیننده‌ترین سریال شبکه نتفلکیس را از آن خود کرد. این سریال تازه  که «عازم جهنم» نام دارد، فضایی ترسناک و ماورایی دارد.

محبوبیت سریال عازم جهنم

از سریال عازم جهنم، جدیدترین محصول شبکه نتفلیکس چه میدانید؟

به نظر می‌رسد این روزها صنعت سرگرمی کره جنوبی، روی مدار بخت و اقبال می‌چرخد و اکران هر اثر تازه، با اقبال قابل توجه مخاطبان مواجه می‌شود. همین چند هفته پیش بود که سریال بازی ماهی مرکب در زمانی اندک به چنان محبوبیتی دست پیدا کرد که باور آن کمی مشکل به نظر می‌رسید. وحال مدت کوتاهی پس از موج استقبال عمومی از آن سریال، محصولی دیگر از نتفلکیس قلب مخاطبان را تسخیر کرده است. سریال عازم جهنم که به سادگی بازی ماهی مرکب را پشت سر گذاشت.

احتمال ساخت فصل دوم بازی ماهی مرکب

احتمال ساخت فصل دوم بازی ماهی مرکب

سریال بازی ماهی مرکب مدت کوتاهی بعد از آغاز پخش به چنان موفقیتی دست پیدا کرد که در باور کمتر کسی می‌گنجید. همین مسئله باعث ایجاد گمانه زنی‌هایی در مورد احتمال ساخت فصل دوم این مجموعه شد، هرچند که کارگردان فصل اول سریال سربسته این احتمال را حداقل در آینده نزدیک رد کرد. اما به نظر می‌رسد موج اشتیاق به راه افتاده در مورد این تازه‌ترین محصول شبکه نتفلیکس به اندازه‌ای قدرتمند بوده است که ساخت فصل دوم  بازی مرکب را  قطعی‌تر کرده است.

بیوگرافی و فیلم شناسی لی جونگ جه

بیوگرافی و فیلم شناسی لی جونگ جه، بازیگر سریال محبوب بازی ماهی مرکب

اگر از علاقمندان آثار درام  باشید،  در هفته‌های جاری  قطعا با نام سریال جذاب و شماره یک این روزهای نتفلیکس یعنی بازی ماهی مرکب آشنا شدید؛ سریالی که در زمانی اندک به موفقیتی چشمگیر دست پیدا کرده و به شهرت جهانی رسید. لی جونگ جه بازیگر و مدل کره‌ای، در این سریال در نقش یکی از شخصیت‌های اصلی به نام  سونگ گیهون بازی کرده است. در این مجال با ۷۲۴پرس همراه باشید تا نگاهی به بیوگرافی و فیلم شناسی این بازیگر داشته باشیم.

پرونده قتل هالینا هاچینز

آخرین توضیحات ارائه شده از سوی الک بالدوین درمورد پرونده قتل هالینا هاچینز

در چند روز گذشته وقوع یک حادثه تیرانداز سرصحنه فیلمی وسترن در آمریکا حسابی سروصدا به پا کرده است. به ویژه آنکه هنرپیشه  معروف آمریکایی الک بالدوین ظاهرا عامل این تیراندازی مرگبار بوده است. اگرچه  هنوز پلیس به صورت رسمی مظنونی برای این پرونده معرفی نکرده است، اما اکنون جزئیات بیشتری در این مورد در دسترس عموم قرار گرفته است. از جمله صحبت‌های الک بالدوین در مورد روز حادثه و سلاحی که با آن شلیک کرده است.

Top