رنگ های محبوب لاک ویژه پاییز ۲۰۱۹ و زمستان ۲۰۲۰

رنگ های محبوب لاک ویژه پاییز ۲۰۱۹ و زمستان ۲۰۲۰

با آغاز هر فصل دنیای مد، پوشاک و زیبایی دستخوش تغییر و تحولات بسیاری می‌شوند. رنگ‌ها تغییر کرده و ناخودآگاه روی مدل لباس و حتی ویژگی‌های ظاهر ما تأثیر می‌گذارند. یکی از چیزهایی که بسته به هر فصل و حتی با تأثیر پذیرفتن از رنگ سال جلوه‌های مختلفی از آن را شاهد هستیم، انتخاب رنگ لاک است. لاک زدن یکی از جذابیت‌های دنیای دخترانه است؛ پس با مرور رنگ‌های محبوب پاییز و زمستان پیش رو با ۷۲۴پرس همراه باشید.

عفونت و سوزش ادرار

برای درمان عفونت و سوزش ادرار چه موادی مضر یا مفید است؟

سلامتی نعمتی است که تا به مخاطره نیفتد، کمتر کسی قدر و ارزش آن را به درستی درک می‌کند. هر بیماری یا مشکلی که با آن در طول زندگی دست به گریبان هستیم به نوعی آرامش ما را به خطر می‌اندازد. پس چه بهتر که با دیدی باز به مقابله با آنها بپردازیم. یکی از بیماری‌های شایع در جوامع امروزی عفونت مجاری ادراری و مشکلات ناشی از آن است. با ۷۲۴پرس همراه شوید تا ببینیم برای کمک به درمان سوزش ادرار چه موادی مفید یا مضر است؟

زندگی سالم

۱۴ حقیقت بدن انسان که به شما کمک می‌کند سالم‌تر بمانید

از دوران کودکی به ما می‌آموزند که تماشای تلویزیون برای چشم‌های ما ضرر دارد و ما نباید در یک اتاق با نور ضعیف درس بخوانیم. اما آیا این درست است؟ یا اینکه دوران حاملگی حداکثر ۹ ماه است یا اینکه خوردن آب زیاد پوست را شفاف می‌کند و موارد دیگر. در این مقاله، ۷۲۴پرس روش مقابله با این افسانه‌های سلامتی که حتی از پزشکان می‌شنوید را ارائه میدهد. پس مارا در ادامه‌ی مطلب همراهی کنید.

آویشن

خواص آویشن و تأثیرات آن در سلامت انسان

در دنیای گیاهان معطر و خوش طعمی که در آشپزی مورد استفاده قرار می‌گیرند، آویشن جایگاهی خاص دارد. در واقع بشر از دیرباز به طرق مختلف از این گیاه چه در دستورهای تهیه مواد غذایی و چه نسخه‌های طبی سنتی استفاده کرده است. مثلاً بد نیست بدانید زمانی مردم از آویشن برای مقابله با بیماری طاعون سیاه استفاده می‌کردند. اما آیا با دیگر خواص آویشن در حفظ سلامت انسان آشنایی دارید؟ در مرور فواید آویشن، ۷۲۴پرس را همراهی کنید.

مواد پروتئینی

چگونه مصرف پروتئین روزانه را افزایش دهیم؟

بدن انسان برای حفظ سلامت بافت و اندام‌های خود و نیز برای رشد نیازمند دریافت مواد غذایی است؛ اما در این میان برخی از این منابع خوراکی از اهمیت بالاتری برخوردار بوده و به نوعی سلامت ما با دریافت منظم آنها رابطه‌ای تنگاتنگ دارد. یکی از این مواد پروتئین است که انسان می‌تواند به طرق مختلف آن را به برنامه غذایی روزانه خود اضافه کند. با ۷۲۴پرس همراه شوید تا ببینیم چگونه می‌توان حجم پروتئین مصرفی روزانه را افزایش داد؟

میکاپ هالووینی

هالووین ۲۰۱۹: مدل های جذاب میکاپ و آرایش چهره

هالووین، شب در هم آمیختن دنیای مردگان و زنده‌ها است و به همین خاطر بسیاری از عناصر اصلی این ماه رنگ و بویی ترسناک دارد. البته هالووین در فصل پاییز برگزار می‌شود و رنگ‌های غالب این فصل نیز نقشی مهم در انتخاب آرایش یا حتی رنگ لاک و تزئین ناخن دارد. در نهایت بسیاری در انتخاب میکاپ و آرایش چهره خود از شخصیت‌های فانتزی کمک می‌گیرند. با ۷۲۴پرس همراه باشید تا منتخبی از مدل‌های جذاب گریم هالووینی را مرور کنیم.

مضرات استفاده از شکر چیست؟

مضرات استفاده از شکر چیست؟

تا به حال به چشم‌انداز زندگی بدون مصرف قند و شکر فکر کرده‌اید؟ آیا از مضرات استفاده از این مواد قندی اطلاع دارید؟ واقعیت این است که این خوشمزه دوست داشتنی در واقع سمی سفید و خطرناک است که سلامت شما را ذره ذره می‌بلعد. شاید برای بسیاری مصرف شکر مساوی با ابتلا به بیماری دیابت باشد، اما در پس مصرف قند و شکر عوارض سلامتی متعددی وجود دارد. با ۷۲۴پرس در مرور این مضرات و فواید زندگی بدون شکر همراه باشید.

کلوچه ساندویچی به شکل تابوت

هالووین ۲۰۱۹: طرز تهیه کلوچه ساندویچی به شکل تابوت

برای برگزاری مراسم هالووین یا هر جشن و مهمانی دیگری، پخت انواع شیرینی و تهیه دسرهای خوش رنگ و لعاب امری مرسوم است. اگر از علاقمندان برگزاری مراسم هالووین در منزل هستید و در عین حال دستی در شیرینی‌پزی دارید، بد نیست هالووین امسال را با دستپخت خود جذاب‌تر کرده و هنرتان را به عزیزان نشان دهید. در ادامه با ۷۲۴پرس همراه باشید تا طرز تهیه کلوچه‌های لذیذ و تابوت مانند را با هم مرور کنیم.

مدل طراحی ناخن ویژه هالووین 2019

مدل لاک ناخن ویژه هالووین 2019

هالووین یکی از جشن‌های مسیحی و خاصی است که در بسیاری از کشورهای غربی جشن گرفته می‌شود. این رویداد که قدمتی چند صد ساله دارد، در تاریخ ۳۱ اکتبر هرسال برگزار می‌شود. در این میان عناصر ترسناک یکی از اجزای جدانشدنی برگزاری این جشن هستند. هیولا، اجنه، ارواح، قبرستان و موجودات خبیث روح هالووین را به خود اختصاص داده‌اند. با ۷۲۴پرس در مرور جذاب‌ترین مدل‌های طراحی ناخن ویژه هالووین امسال همراه باشید.

تزئین کیک و شیرینی ویژه هالووین 2019

هالووین ۲۰۱۹: مدل های جذاب تزئین کاپ کیک

یکی از اقلامی که معمولاً در هر جشن و مراسمی تهیه می‌شود، انواع کیک و شیرینی است. در این میان اغلب فعالان این حوزه سعی می‌کنند از این مناسبت‌ها به صورت تم‌های متنوع و رنگارنگ در تهیه انواع شیرینی استفاده کنند. دراین میان هالووین به دلیل ماهیت ترسناکش، دست آنها را برای خلق جلوه‌های جذاب، مهیج و حتی ترسناک باز گذاشته است. در ادامه با مرور مدل‌های جذاب تزئین کاپ کیک هالووینی، ۷۲۴پرس را همراهی کنید.

Top