سلامت - 724پرس

 • فواید مصرف مکمل های حاوی کلاژن

  از فواید مصرف مکمل های حاوی کلاژن چه میدانید؟

  حتما تابه‌حال اسم کلاژن به گوش‌تان خورده است. بسیاری تصور می‌کنند وجود کلاژن تنها باعث تقویت بافت پوست و جلوگیری از بروز نشانه‌های افزایش سن همچون بروز چین و چروک می‌شود. اما بهتر است بدانید کلاژن اثراتی به مراتب بیشتر داشته و به طرق مختلف می‌تواند باعث بهبود سلامت عمومی بدن شود. درادامه این مطلب با ۷۲۴پرس همراه باشید تا ببینیم کلاژن چیست و فواید مصرف کلاژن را مرور کنیم.

 • منابع غذایی تأمین کننده کلاژن مورد نیاز بدن

  مرور منابع غذایی تأمین کننده کلاژن مورد نیاز بدن

  کلاژن تنها یک  ماده ضروری برای جلوگیری از پیری پوست نیست، کلاژن خواص دیگری هم دارد که می‌تواند باعث تقویت و بهبود سلامت عمومی بدن انسان شود. البته از آنجایی که بشر از فرآیندهای مرتبط با پیر شدن چندان دل خوشی ندارد، پس طبیعی است که همیشه به دنبال راهی برای حفظ جوانی و طراوت ظاهر خود باشد و کلاژن در این مسیر کمک خوبی است. در مرور منابع غذایی تأمین کننده کلاژن مورد نیاز بدن، با ۷۲۴پرس همراه باشید.

 • خودفریبی

  علائمی که نشان میدهند درحال دروغ گفتن به خود هستید

  همه ما در طول  زندگی گاهی به خودمان دروغ گفتیم، به‌عبارت ساده ما در حال گول زدن خودمان بودیم.  اما مشکل زمانی جدی می‌شود که این فریب دادن خودمان، ما را از رسیدن به اهداف و آرزوهای‌مان بازمی‌دارد. درنتیجه ما همیشه در آرزو یا شاید حسرت چیزهایی هستیم که رسیدن به آن‌ها آنقدرها هم دور از دسترس‌ نبود، البته اگر دست از فریب دادن خود برمی‌داشتیم. برای آشنایی بیشتر با مشکل خودفریبی و راه‌های مواجهه شدن با دروغ گفتن به خود با ۷۲۴پرس همراه باشید.

 • فواید عسل برای سلامت پوست

  فواید عسل برای سلامت پوست

  عسل یکی از معجزات بی‌بدیل مادر طبیعت  است؛ شهدی طلایی رنگ که خواص جادویی و بی‌نظیرش مدت‌ها است که توجه بشر را به خود جلب کرده است. عسل، این محصول شگفت‌انگیز زنبورهای عسل می‌تواند به اشکال مختلف باعث بهبود کیفیت سلامت شما شود. اما آیا می‌دانید عسل می‌تواند به سلامت پوست شما هم کمک کرده و حتی  برای درمان برخی از مشکلات پوستی مفید باشد؟ در مرور خواص عسل برای سلامت پوست با ۷۲۴پرس همراه باشید.

 • گیاهان دارویی مفید برای درمان خارش نیش پشه

  گیاهان دارویی مفید برای درمان خارش نیش پشه

  دراین زمان از سال، همه دوست دارند بدانند چگونه می‌توان خارش نیش پشه را متوقف کنند. باوجود این همه فعالیت‌ تفریحی در فضای باز، حیف است که اجازه بدهیم دورنمای عوارض گزیده شدن به وسیله پشه، ما را مجبور به ماندن در خانه کند. دراین مطلب با ۷۲۴پرس همراه باشید تا ببینیم چگونه می‌توان با کمک انواع گیاهان دارویی از بروز خارش و سوزش محل گزش پشه جلوگیری کرد.

 • آثار طولانی مدت کووید19 بر مبتلایان

  آثار طولانی مدت کووید 19 بر مبتلایان سابق

  مطالعات جدید درباره مبتلایان به کرونا (Covid 19) بیانگر این واقعیت است که   علایمی مانند گلودرد،مشکلات تنفسی یا حتی خستگی عمومی در بیش از ۱۲ درصد از بیماران، سه تا پنج ماه پس از عفونت  ادامه داشته است.

 • فواید مصرف چای علف لیمو

  فواید مصرف چای علف لیمو چیست؟

  گیاهان مغذی بسیاری وجود دارد که مصرف آنها می‌تواند به شما در بهبود مشکلات سلامتی گوناگون کمک کند. علف لیمو (Lemongrass) یکی از آنها است که مصرف چای  به دست آمده از آن نه تنها باعث آرامش و تسکین شما می‌شود، بلکه فواید شگفت‌انگیزی هم برای سلامت‌تان به همراه خواهد داشت. درادامه با ۷۲۴پرس همراه باشید تا خواص گیاه علف لیمو را مرور کرده و به شما نشان دهیم درصورت مصرف منظم این چای، شاهد چه اثرات شگفت‌انگیزی خواهید بود.

 • اهمیت خوابیدن

  چرخه خواب چیست و چطور کیفیت خواب را افزایش دهیم؟

  خواب در زندگی ما آنقدری مهم است که از آن می‌توان بعنوان راهکاری برای برطرف کردن خیلی از مشکلات جسمی و روحی یاد کرد. الگوهای صحیح خواب می‌تواند به ما کمک کند تا در طول روز انرژی کافی برای انجام کارهای مختلف داشته باشیم. در این مطلب قصد داریم به اهمیت چرخه خواب و همچنین ارائه نکاتی برای بهبود کیفیت سیکل خواب  بپردازیم؛ تا انتها با ما همراه باشید.

 • چند دستور خانگی مناسب درمان نیش پشه

  درمان نیش پشه با دستورهای خانگی

  یکی از معضلات گشت و گذار در خارج از منزل، هجوم حشرات و البته گزیده شدن توسط آنها است. دراین بین نیش پشه اغلب باعث خارش و ایجاد ناراحتی می‌شود. اما برای رفع این مشکل چه می‌توان کرد؟ آیا دستورالعمل‌هایی خانگی برای رفع مشکل خارش نیش پشه وجود دارد؟ درادامه این مطلب با ۷۲۴پرس همراه باشید تا ببینیم چطور می‌توانید با استفاده از مواد دردسترس، محلول‌هایی خانگی برای درمان اثرات جانبی نیش پشه  درست کنیم.

 • زیبایی

  ۶ نکته ضد پیری که زیبایی روزمره شما را متحول می‌کند

  آیا می خواهید برای همیشه جوان بمانید؟ ما نمی‌دانیم که زمان چگونه متوقف می‌شود، اما می‌توانیم به شما کمک کنیم که دوربین‌ها و آینه‌ها را فریب دهید تا بینند‌ه‌ها تصور کنند شما جوان‌تر هستید. در اینجا چند نکته ضروری مورد نیاز شما برای مراقبت روزمره از پوست را بیان می‌کنیم.

Top

۷۲۴پرس در شبکه‌های اجتماعی

برای اطلاع از آخرین اخبار و مقالات سایت، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید