خریداری لباس‌های برند می‌تواند در مواقعی نشان از خوش پوشی، تمکن مالی یا هر مورد دیگری داشته باشد؛ اما قطعا هیچ کس انتظار دارد که در لباسی که تازه خریده است جسد یک جانور مرده را پیدا کند! اتفاقی که برای کیتی فیزل افتاد.

هنگامی که شما لباس جدیدی به تن می‌کنید، بیشترین  چیزی که انتظار دارید تعریف و تحسین از خرید شما است. بنابراین، وقتی  که کیلی فیزل در درز لباس زارای جدید خود، یک موش مرده پیدا کرد، می‌توان گفت تصور کرد که تا چه اندازه غافل‌گیر شد.

در حال حاضر فیزل به دنبال کسب خسارت برای آسیب‌های شخصی و ناراحتی‌های روانی ایجاد شده، زارا را به دادگاه کشانده‌ است.

ماجرا از این قرار است که فیزل برای اولین بار لباس خود را در ماه آگوست، درست چند هفته پس از آن که آن را از کانکتیک خریداری کرد، پوشید. وقتی که به محل کار خود رسید، متوجه یک بوی زننده‌ی نگران‌کننده شد و هرچه سعی کرد نتوانست از این بوی افتضاح خلاص شود.

در ادامه روز فیزل با خاراندن ساق پای خود متوجه یک رشته نخ سست در لباس خود شد، هنگامی که سعی کرد آن را بیرون بکشد، متوجه شد آن شی آویزان یک رشته نخ نیست، بلکه پای جنازه‌ی یک موش است!

همان‌طور که می‌توانید تصور کنید، او لباس را بسیار سریع درآورد و چه چیزی پیدا کرد؟ موش مرده‌ای که محکم به لبه‌ی لباس دوخته شده‌ بود. او برای اثبات ادعایش عکسی از مدرک جرم گرفته ‌است!

 این داستان وحشتناک به همین‌جا ختم نمی‌شود، فیزل بیان کرده که دچارنوعی عارضه پوستی شده‌ است که نوعی بیماری واگیردار از سوی جوندگان است.

سخنگوی زارا در گفتگو با شبکه‌ی NBC گفته ‌است شرکت در حال تحقیق و بررسی در خصوص این مسئله است. وی همچنین افزوده است: «برند زارا دارای کنترل کیفیت دقیق و استانداردهای بهداشت و ایمنی در سراسر جهان است که از آنها تابعیت می‌کنند. ما تضمین می‌‌کنیم که تمام محصولات ما از این مقررات سخت عبور می‌کنند».

با این حال این‌طور به نظر می‌رسد که موش مرحوم هم توانسته است تا از این مقررات سخت زارا عبور کند!