جوانان - 724پرس

 • مدل لباس ساده و امروزی مخصوص دختران جوان و نوجوان

  مدل‌های لباس دخترانه مخصوص ساده پسندان

  افراد بسیاری در کنار ما زندگی می‌کنند که همیشه به دنبال اجناس شیک و در عین حال ساده می‌گردند؛ افرادی که جذابیت را در طرح‌های ساده و بی زرق و برق پیدا کرده و از سنت مینیمالیسم پیروی می‌کنند. کلکسیون لباس دخترانه امروز ما دقیقاً مطابق با سلیقه چنین افرادی است.

 • مشکلات طرح کارورزی

  طرح کارورزی: رفع مشکل بیکاری یا ایجاد بستر بیگاری؟!

  موضوع طرح کاروزی کمی شبیه به مسئله‌ی مرغ و تخم مرغ است. در اینجا صورت مسئله به این شکل است: چون فارغ‌التحصیلان ما مهارت ندارند جذب بازار کار نمی‌شوند یا چون وارد بازار کار نشدند مهارت کسب نکرده‌اند؟

 • حقوق شرکت کنندگان در طرح کارورزی

  حقوق شرکت کنندگان در طرح کارورزی: ۲۵۰ هزار تا ۳۱۰ هزار تومان

  علاءالدین ازوجی، مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که حدود ۲۷۰ هزار نفر در طرح کارورزی ثبت نام کرده‌اند.

 • طرح کارورزی

  طرح کارورزی: فرصت اشتغال یا سو استفاده از نیروی کار ارزان؟

  طرح کارورزی از سوی دولت به منظور افزایش مهارت فارغ‌التحصیلان دانشگاهی مطرح شد. به موجب این طرح، فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف دانشگاهی و جویای کار با حضور در دوره‌های آموزش مهارتی با محیط واقعی کسب و کار آشنا می‌شوند.

 • سیگار

  شیوع مصرف سیگار دربین دانشجویان دختر/ ازهم پاشیدن اساس جامعه انسانی با استعمال دخانیات

  یعقوبی با اشاره به شیوع مصرف سیگار در بین دانشجویان دختر، گفت: «متاسفانه کشیدن سیگار در حال تبدیل شدن به یک ارزش اجتماعی است و باید اقدامات اساسی برای پیشگیری از استعمال دخانیات در دانشگاه‌ها بکار گرفته شود». 

 • پیرسینگ

  میخ کوبی پدیده جدید زیبایی/ شیوع مدهایی نامتعارف برای ظاهر عجیب + تصاویر

  میخ کوبی، سوراخ کردن پوست و یا به عبارتی پیرسینگ، کار بسیار خطرناکی است که اخیرا برخی از دختران و پسران برای جلب توجه بیشتر در جامعه به آن روی آورده‌اند. 

 • بیکاری

  پیداکردن شغل کابوس جوانان ایرانی/ وجود سه میلیون بیکار در ایران

  نزدیک به ۳ میلیون بیکار در کشور وجود دارد و این در حالیست که در بازار کساد کار، وزیر جنجالی و ۲۱ مدیر وزارتخانه‌اش در شرکت‌های خصوصی عضویت غیرقانونی دارند.

 • سندروم خاک برسری

  سندرم خاک برسری یا وابستگی ناسالم

  زن یا مردی که بارها شاهد آزار و اذیت‌های همسرش است و همسرش مرتب او را تحقیر کرده و به او توهین می‌کند، باز اصرار دارد که با همسرش زندگی کند؛ زیرا حس می‌کند بدون او نابود می‌شود.

 • علت مجرد بودن دختران

  چرا دختران ما مجرد می‌مانند؟

  در کنار عوامل زیادی که به ازدواج دیرهنگام دختران ختم می‌شود، تاثیر خانواده در این ازدواج‌ها چندان به چشم نمی‌آید؛ در صورتی‌ که تغییر سبک زندگی و روابط خانوادگی و نوع خانواده‌ای که ما درآن زندگی می‌کنیم در نوع ازدواج ما تاثیر بسزایی دارد.

 • عدم رغبت به ازدواج

  چرا جوانان امروزی تمایلی به ازدواج ندارند؟

  بیشتر از این‌که تمایل به ازدواج وجود نداشته باشد امکانات و حمایت‌های لازم برای ازدواج کردن وجود ندارد؛ اما بخشی از ازدواج‌هایی که انجام نمی پذیرد دلیلش بی رغبتی و بی انگیزگی جوانان برای ازدواج است نه نداشتن امکانات ازدواج که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • آموزش: قاتل خلاقیت

  سیستم آموزشی: قاتلی که خلاقیت‌های ما را می‌کشد

  زمانی با کمبود دانش در جوامع مواجه بودیم و افراد کمی در موسسات آکادمیک آموزش لازم را دیده بودند. اما امروزه تحصیل کرده‌های زیادی داریم، اما جای خالی خلاقیت در میان این قشر به شدت به چشم می‌خورد.

 • استفاده از کتاب به جای اینترنت

  اینترنت را جایگزین کتاب نکنیم

  یکی از معضلات جامعه‌ی امروزحذف کتاب از سرانه‌ی خانواده‌‌‌‌های ایرانی و جایگزینی این سرانه با خرید حجم داده‌های اینترنتی است. معلومات گوگلی اصطلاحی است که مختص این روزهاست و متاسفانه نسل ما به اینترنت وابسته شده و بیشتر معلومات خود را به جای کتاب از سایت‌ها اخذ می‌کند.

 • برف

  چگونه روی برف سر نخوریم + عکس

  زمستان را با روزهای برفی آن می‌شناسیم؛ اما در روزهای برفی همیشه دغدغه بسیاری از افراد این است که چگونه بر روی زمین گام بردارند تا از سر خوردن آها جلوگیری شود که در این مطلب چند راهکار در این زمینه اشاره شده است.

 • بحران یک چهارم عمر

  معرفی ۲۰ فیلم برای افرادی که بحران یک چهارم زندگی را سپری می‌کنند

  وقتی در سنین بین ۲۰ تا ۳۰ سال قرار می‌گیریم با مسئولیت‌های جدیدی مواجه می‌شویم که تا پیش از این با آن‌ها بیگانه بوده‌ایم. شرایطی که از ما می‌خواهند برخیزیم و برای بهتر کردن اوضاع زندگی خود بجنگیم!

 • ازدواج

  شیوه های همسریابی سنتی و مدرن

  امروزه شیوه های همسریابی به صورت های مختلفی اعم از واسطه گری سنتی، ارتباط مستقیم دختر و پسر یا سایت‌های همسریابی یا هر  نوع ارتباط اجتماعی انجام می‌شود که نیاز به مدیریت دارد.

Top

۷۲۴پرس در شبکه‌های اجتماعی

Close

برای اطلاع از آخرین اخبار و مقالات سایت، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید