مدرسه - 724پرس

 • طرز تهیه‌ی یک صبحانه‌ی عالی بدون شکر، کلوچه یا اسنک هویجی

  طرز تهیه کلوچه یا اسنک هویجی

  به زودی و با فرا رسیدن مهرماه، مشغله‌ی جدید مادران و حتی پدران شروع می‌شود. زمان اصرار به کودکان مدرسه‌‌ای برای خوردن صبحانه و یا همراه بردن تغذیه‌ای سالم. صبحانه‌ای که به آن پرداخته‌ایم از طرفی به دلیل مواد مغذی و مفیدی که دارا می‌باشد نگرانی والدین در مورد مصرف کردن تنقلات مضر در مدرسه را کاهش می‌دهد و از طرفی به دلیل شکل ظاهری آن که همچون یک کوکی یا کلوچه‌ی کوچک است مورد استقبال کودکان قرار خواهد گرفت. با ۷۲۴پرس همراه باشید.

 • خلاقیت در ساخت مدرسه ای در تایلند

  دنیای معماری: خلاقیت در ساخت مدرسه ای در تایلند

  امروزه استفاده از مواد طبیعی در روند ساخت و ساز امری پذیرفته شده و مورد توجه است. بدین صورت شاهد ساختمان‌های به اصطلاح سبزی هستیم که با استفاده از منابع موجود در طبیعت ساخته شده و از امکانات خوبی نیز برخوردارند. به تازگی یک مدرسه در کشور تایلند نیز با پیروی از همین اصول، یک فضای ورزشی جدید برای دانش آموزان ساخته که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

 • دیوید بکام

  تصویر دیوید بکام و خالکوبی غیر اخلاقی اش در کتب درسی ما چه می‌کند؟! + توضیحات آموزش و پرورش

  پس از حواشی بوجود آمده در رابطه با انتشار تصویر خالکوبی بدن دیوید بکام در کتاب درسی پایه دهم، آموزش و پرورش توضیحاتی را ارائه کرد.

 • ثبت نام

  ضوابط و شرایط ثبت نام در مدارس شاهد + جداول

  ثبت نام و پذیرش دانش‌آموزان شاهد و غیرشاهد در پایه‌های ورودی دوره‌های ابتدایی، متوسطه اول و دوم تنها از طریق سامانه سجا انجام می‌گیرد.

 • خلاقیت یک مدرسه در تشویق کودکان به فعالیتهای هنری

  خلاقیت یک مدرسه در تشویق کودکان به انجام فعالیت های هنری

  مدرسه تنها جایی برای تمرین مسائل درسی و آموختن لغات تازه نیست.در واقع بعد از کانون خانواده، مدرسه دومین مکانی است که به نحوی با آینده‌ی کودک، پرورش استعدادها و البته آموزش مسائل اجتماعی به کودکان رابطه‌ای تنگاتنگ دارد. اینبار به سراغ خلاقیت جالب توجه یک مدرسه‌ی ابتدایی خواهیم رفت.

 • تکنولوژی و زندگی کودکان

  کودکی فرزندانمان در حال فدا شدن به پای تکنولوژی است

  به مهمانی خانه‌ی مادربزرگ رفته‌ام و بچه‌های فامیل را از سر می‌گذرانم. پرهام « تیکن» بازی می‌کند. امید در «کلش» وار می‌زند و آرش «بن تن» و خواهرش بازی «پو» را پی‌گیری می‌کند. به آنها نگاه می‌کنم و با کودکی خودم، کودکی‌شان را مقایسه می‌کنم...

 • بی انگیزگی فرزندان

  چرا فرزندان ما امروزه به خوبی و با انگیزه درس نمی‌خوانند؟

  بسیاری از والدین از بی‌تفاوتی فرزندان خود به درس و تحصیل گله‌مند هستند و فرزندان زیادی درس و تکلیف را جزو وظایف خود نمی‌دانند یا برای آن ارزشی قائل نیستند. علت این بی انگیزگی و بی تفاوتی چیست؟

 • واقعه طبس

  اجرای سند ۲۰۳۰، علت حذف شدن واقعه طبس از کتب درسی

   عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی با انتقاد از الگوگیری‌هایی که از سند آموزشی ۲۰۳۰ به جای سند بومی ۱۴۰۴ می‌شود گفت: « حذف واقعه طبس از کتب درسی نتیجه‌ی پایبندی به الگوی غربی ۲۰۳۰ است».

 • دانش آموز

  قضیه فرو رفتن مداد بر سر دانش آموز کرمانی چیست؟

  عصبانیت یک لحظهای یک معلم کرمانی، سبب فرو رفتن ۱۰ سانت از  مداد در سر یک دانش آموز ۱۰ ساله شد.

 • بری وایت جونیور

  این معلم به هر دانش ‌آموز به شیوه متفاوتی خوش آمد می‌گوید + ویدیو

  این معلم که اهل کارولینای شمالی است، پس از انتشار ویدیوی نحوه‌ی دست دادنش با دانش‌آموزان کلاسش محبوبیت زیادی به دست آورد.  

Top

۷۲۴پرس در شبکه‌های اجتماعی

Close

برای اطلاع از آخرین اخبار و مقالات سایت، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید