امروز ۱۵ تیرماه هم‌زمان با دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری، تمام مردم از جمله خراسان جنوبی به عشق ولایت پای صندوق اخذ رأی می‌آیند.

به گزارش ۷۲۴پرس؛ من به‌عنوان عضو کوچکی از نظام جمهوری اسلامی امروز پای صندوق اخذ رأی می‌روم تا بگویم در مسیری که شهید رئیسی ترسیم کرده، گام برمی‌دارم و برای تداوم این خط‌مشی از کوچک‌ترین تلاش دریغ نمی‌کنم.

آری، امروز من، او و تمام ایران می‌آییم تا نگذاریم دشمن دلشاد شود؛ چراکه تمام برنامه‌ها و اهدافش را بر روی دورکردن مردم از ولایت و نظام متمرکز کرده است.

امروز می‌آییم تا باری دیگر انگشت اصالت ایرانی بودنمان را بر روی برگه اخذ رأی حک کنیم و شکوه و قدرت کشورمان را فریاد بزنیم.

می‌آییم؛ چراکه خوب می‌دانیم امروز ایران اسلامی در شرایط سخت و حساس سیاسی منطقه قرار گرفته است.

بنابراین با مشارکت در انتخابات ضمن نشان‌دادن اقتدار ایران با پشتوانه مردمی قوی، فردی را انتخاب می‌کنیم که بتواند در بزنگاه‌های سیاسی، اقتصادی و... تصمیماتی بگیرد که کشور عزیزمان را از حرکت در مسیر قله پیروزی باز ندارد.

می‌آییم؛ چراکه واژه واژه توصیه‌های رهبر فرزانه انقلاب را به گوش سپرده‌ایم... توصیه‌هایی که از همان زمزمه‌های اولیه انتخابات طنین‌انداز شده و ما را برای شرکت در انتخابات فرامی‌خواند.

به‌راستی که چه نیکو گفته‌اند:

«مشارکت مردم در انتخابات برای نظام جمهوری اسلامی پشتوانه است، مایه‌ی آبرو است، مایه‌ی سربلندی است».