سامسونگ و ال‌جی، دو تولیدکننده‌ی بزرگ کره‌ای، همیشه با هم سر جنگ داشتند و برای هم رقبای سرسختی بودند؛ اما مثل اینکه قرار است این دو غول کره‌ای جنگ را کنار گذاشته و با یکدیگر همکاری کنند،‌ با ۷۲۴پرس همراه باشید تا در این باره بیشتر بدانید.

با توجه به گزارشات جدید منابع کره‌ای، سامسونگ قصد دارد که از باتری‌های ساخته شده در کارخانه‌های LG Chem در گلکسی نوت ۸ و گوشی‌های بعدی خود استفاده کند. اگر این مذاکره موفقیت‌آمیز باشد و سامسونگ از باتری‌های ال‌جی در گوشی‌های بعدی خود استفاده کند، گلکسی نوت ۸ اولین گوشی سامسونگ با باتری ساخت ال‌جی خواهد بود. به این ترتیب شاید در آینده شاهد همکاری سامسونگ و ال‌جی در سطوح وسیع‌تری باشیم؛ همکاری این دو کمپانی کره‌ای قطعاً موجب ساخت گوشی‌هایی باکیفیت‌تر خواهد شد.

تأمین‌کننده‌های باتری گوشی‌های سامسونگ علاوه بر LG Chem، شامل Samsung SDI و China’s ATl نیز می‌شوند. لازم به ذکر است که تأمین‌کننده‌های باتری گلکسی نوت ۷، دو کمپانی فوق بودند و باتری‌های هر دو تأمین‌کننده نیز دارای مشکل بود. سامسونگ باید بر چرخه‌ی تولید گلکسی نوت ۸ نظارت دقیق‌تر و بهتری داشته باشد که باتری گلکسی نوت ۸ سالم و بی‌خطر باشد تا دارندگان گلکسی نوت ۸ در هنگام استفاده از گوشی خود احساس امنیت کنند و اعتماد کاربران به سامسونگ بیشتر شود.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا تولید باتری گلکسی نوت ۸ توسط ال‌جی تصمیم درستی است؟