سامسونگ و شاید دیگر شرکای گوگل، ممکن است استفاده از حسگر اثر انگشت را کامل‌تر و بیشتر کنند. ممکن است حرکات جاروبی روی حسگر اثر انگشت برای فرآیندهای مختلف در نظر گرفته شود. در ادامه به پیشنهادی که آزمایش‌کنندگان بروزرسانی به سامسونگ کرده‌اند و احتمالات طرح شده می‌پردازیم.

سامسونگ در برنامه‌ی Galaxy Beta که در حقیقت برای آزمودن قابلیت‌های جدید و ارائه‌ی بروزرسانی هر چه بهتر برای محصولات سری گلکسی ترتیب داده شده، طیف وسیعی از قابلیت‌ها و امکانات جالب را آزمایش می‌کند. پیشنهادات و بازخورد کاربرانی که در این برنامه مشارکت دارند، در نهایی شدن بروزرسانی‌ها مؤثر خواهد بود.

یکی از موضوعات جالب توجه این است که سامسونگ می‌خواهد قابلیت‌ها و کارایی حسگر اثر انگشت را گسترش دهد. در حقیقت یکی از آزمایش‌کنندگان از سامسونگ خواسته که سبک عملکرد حسگر اثر انگشت Google Pixel XL‌ را در بروزرسانی اندروید ۷ برای گوشی‌های دارای حسگر اثر انگشت، پیاده‌سازی کند. به این ترتیب با حرکت جاروبی رو به بالا یا پایین می‌توان نوتیفیکیشن‌ها را نمایان کرد.

اما مشکلی که پیش روی سامسونگ وجود دارد، مسأله‌ی دقت و سرعت عمل نسخه‌ی آمریکایی گلکسی اس۷ است. در نسخه‌ی آمریکایی از تراشه‌ی کوالکامی یعنی S820 استفاده شده و عملکرد حسگر اثر انگشت به خوبی نسخه‌ی اکسینوسی نیست.

شایعاتی در مورد حذف کلید خانه از جلوی گوشی گلکسی اس۸ و انتقال حسگر اثر انگشت به سطح پشتی مطرح شده است. با در نظر گرفتن این شایعات، احتمال پیاده‌سازی ژست‌های حرکتی حین کار با حسگر اثر انگشت قوت می‌گیرد.

به نظر شما آیا سامسونگ و دیگر شرکای گوگل، ژست‌های حرکتی را برای استفاده‌ی بهتر از حسگر اثر انگشت، فعال خواهند کرد؟