اینستاگرام یک شبکه‌‌ی اجتماعی مبتنی بر تصویر در مالکیت فیس‌بوک است که یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی موجود در ایران و جهان به شمار می‌رود. چند روز پیش آمار جدیدی از تعداد کاربران اینستاگرام توسط فیس‌بوک اعلام شد. با پایگاه اطلاع‌رسانی ۷۲۴ همراه باشید تا در این رابطه بیشتر بدانید.

آمار‌های جدید نشان می‌دهند که در شش ماه گذشته، بیش از ۱۰۰ ملیون نفر عضو اینستاگرام شده‌اند که عدد بسیار خوبی است؛ زیرا در گذشته، افزایش کاربران اینستاگرام از ۴۰۰ میلیون به ۵۰۰ میلیون، ۹ ماه به طول انجامیده بود. این اعداد و ارقام نشان‌دهنده‌ی رشد شتاب عضویت کاربران در اینستاگرام است؛ دلیل این رشد می‌تواند بروزرسانی‌های اخیر اینستاگرام باشد.

فیسبوک در چند ماه گذشته ویژگی‌های جذابی را به اینستاگرام افزوده بود؛ خوشبختانه در این بروزرسانی‌ها از اسنپ‌چت الهام‌گیری نشده بود. از مهمترین این بروزرسانی‌ها می‌توان به قابلیت استوری و لایو ویدیو اشاره کرد. یکی از قابلیت‌های که اخیراً به اینستاگرام اضافه شده به شما اجازه می‌دهد عکس، ویدیو یا استوری‌های مورد‌علاقه‌ی خود را بوک‌مارک کرده و بعداً آن‌ها را مشاهده کنید.

انتظار می‌رود روند صعودی عضویت کاربران در اینستاگرام تداوم داشته باشد و در آینده شاهد جمعیت ۱ میلیاردی کاربران اینستاگرام باشیم. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا روند صعودی عضویت کاربران در اینستاگرام تداوم خواهد یافت؟ انتظار دارید در آینده‌ی نزدیک چه قابلیت‌هایی به اینستاگرام افزوده شود؟