شرکت سامسونگ چند ماه پیش اقدام به معرفی گلکسی نوت ۷ کرده بود، اما مشکلات مربوط به باتری این گوشی، مانع فروش موفق آن شد. یکی از تدابیری که سامسونگ برای جبران فروش گوشی‌های خود اندیشیده است، عرضه‌ی پرچمدار گذشته‌ی خود با رنگ‌های جدید است. با ۷۲۴پرس همراه باشید تا در این رابطه بیشتر بدانید.

شرکت کره‌ای سامسونگ به طور رسمی از هفتمین رنگ گلکسی اس ۷ اج با نام سیاه مروارید پرده برداشت. رنگ سیاه مروارید که به تفسیر سامسونگ رنگی بسیار لوکس است، فقط منحصر به نسخه‌ی ۱۲۸ گیگابایتی گلکسی اس ۷ اج است ( بله درست حدس زدید، باز هم شاهد الگوگیری سامسونگ از اپل هستیم). نسخه‌ی سیاه مروارید گلکسی اس ۷ اج به صورت رسمی چند روز پیش روانه‌ی بازار شد.

نسخه‌ی جدید گلکسی اس ۷ اج با رنگ مروارید سیاه چه از نظر ظاهری و چه از نظر تاریخ عرضه شباهت انکار‌ناپذیری به رنگ و تاریخ عرضه‌ی آيفون‌های جدید اپل دارد. به گفته‌ی این شرکت کره‌ای، در حالی که در طراحی رنگ‌های مختلف گلکسی اس ۷ اج از جمله آبی مرجانی و صورتی طلایی، به شدت از رنگ‌های طبیعت الهام گرفته شده و سعی بر آن بوده آرامش به کاربر القا شود، رنگ سیاه مرواریدی به گونه‌ای طراحی شده است که مدرن و شیک باشد و باعث جلب توجه دیگران شود. سامسونگ به شدت دهان به تعریف از رنگ جدید گلکسی اس ۷ اج گشوده و آن را ناب‌ترین شکل رنگ سیاه می‌داند.

گلکسی اس ۷ اج در رنگ‌های سفید مروارید، سیاه عقیق، طلای پلاتینیوم و نقره‌ای تیتانیوم موجود است.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا عرضه‌ی رنگ سیاه مروارید که شباهت زیادی به رنگ جت بلک آیفون اپل دارد را الگوبرداری سامسونگ از اپل می‌دانید؟ آیا عرضه‌ی رنگ مروارید سیاه توسط سامسونگ شمارا ترغیب به خرید این گوشی می‌کند؟ دیدگاه ارزشمندتان را با ما به اشتراک بگذارید.