معرفی اپ: با All In One Gestures از حرکات جاروبی، ژست‌های حرکتی و تپ‌ها برای کنترل سریع اندروید استفاده کنید

یکی از اپ‌های مفید در عرصه‌ی ایجاد ژست‌های حرکتی سفارشی، اپلیکیشن All In One Gestures است. در این اپ می‌توان ژست حرکتی خاصی برای عکاسی از صفحه تعریف کرد و با یک حرکت ساده‌ی انگشت روی صفحه، این کار را انجام داد. با دو بار تپ روی دکمه‌ی خانه صفحه را خاموش کرد و اموری از این دست را به صورت دلخواه با ژست‌ها حرکتی و تپ‌ها بدون وقفه انجام داد.

برای ایجاد ژست‌های حرکتی کافی است اپلیکیشن All In One Gestures را اجرا کنید و به دسته‌های مختلف شرت‌کات‌ها مراجعه کنید. به عنوان مثال دسته‌ی Hard Keys شرت‌کات‌هایی است که با زدن کلیدهای سخت‌افزاری مثل ولوم و پاور و دکمه‌ی خانه فعال می‌شوند. دسته‌ی Swpie به حرکات جاروبی انگشت یا انگشتان روی صفحه اختصاص دارد.

برای هر حرکت جاروبی که در لیست ذکر شده می‌توان یه عمل یا Action و همین‌طور اجرای یک اپ یا شرت‌کات در نظر گرفت. به عنوان مثال می‌توان برای حرکت انگشت از لبه‌ی پایینی صفحه به سمت بالا، اکشن Screenshot را انتخاب کرد:

برخی ژست‌های حرکتی به نوار وضعیت یا Status Bar اختصاص دارد. می‌توان از دابل تپ یا تپ کردن و مکث روی دکمه‌ها نیز استفاده کرد. مثلاً با دابل تپ (دو بار تپ) روی دکمه‌ی خانه، نمایشگر گوشی خاموش شود و یا با دابل تپ روی دکمه‌ی برگشت، اپ به کلی بسته شود.

اپلیکیشن جالب All In One Gestures را از گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

مطالب مرتبط:

معرفی اپ: با All In One Gestures از حرکات جاروبی، ژست‌های حرکتی و تپ‌ها برای کنترل سریع اندروید استفاده کنید

آشنایی با درخت انگوری عجیب

ال‌جی V20 اولین گوشی است که با پشتیبانی از AWS-3 دسترسی سریع‌تر به اینترنت را ممکن می

با Clear Sight کوآلکام آشنا شوید: عکاسی بهینه با دوربین دوگانه در گوشی‌ها

Top

۷۲۴پرس در شبکه‌های اجتماعی

Close

برای اطلاع از آخرین اخبار و مقالات سایت، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید