شاید مهم‌ترین بازی EA Games که در نمایشگاه E3 2017 مطرح شده، Star Wars Battlefront II باشد. عنوانی دیگر از سری استار وارز که شاید مثل بتلفرانت عنوانی جالب و محبوب باشد. در ادامه به تماشای بخش مالتی‌پلیر این بازی می‌نشینیم.

EA Games تلاش کرده که محتوای بازی Battlefront II کامل‌تر از بتلفرانت باشد تا نظر مثبت منتقدین و گیمرهای حرفه‌ای را جلب کند. در عنوان جدید بخش تک‌نفره یا Single Player نیز اضافه شده که ممکن است داستانی جذاب داشته باشد. در حقیقت محتوای عنوان جدید سه برابر بیشتر از Battlefront اصلی است. در بخش تک‌نفره ماجرایی پس از Return of the Jedi و آغاز The Force Awakens اتفاق می‌افتد، لذا ممکن است شخصیت‌هایی مثل دارث ویدر، پالپاتین، استاد یودا و اوبی-وان کنوبی، حضور خاصی نداشته باشند. در حقیقت بیشتر کاراکترهای ۶ فیلم استار وارز کشته شده یا فوت کرده‌اند.

در بخش مالتی‌پلیر Battlefront II در نقش دروئیدها، نیروهای کلون و خلبانان شورشی و نیروهای مقاومت بازی می‌کنید. به اولین تریلر بخش مالتی‌پلیر این بازی توجه فرمایید:

بازی Star Wars Battlefront II پس از انتشار با بسته‌های الحاقی بروز می‌شود. نقشه‌ها و کاراکترها همگی رایگان خواهند بود. این بازی برای پی‌سی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در روز ۱۷ نوامبر منتشر می‌شود.