کمپانی AOC در مانیتور P2779VC که قیمتی کمتر از یک میلیون تومان دارد، پنل مرغوب با رزولوشن فول اچ‌دی و قطر ۲۷ اینچ و همین‌طور پد شارژ بی‌سیم را گرد هم آورده تا یکی از خوش‌قیمت‌ترین محصولات را روانه‌ی دنیای نمایشگرها کند. در ادامه به مشخصات این مانیتور جالب می‌پردازیم.

مانیتور AOC P2779VC با پنل PLS و پشتیبانی از شارژ بی‌سیم Qi یکی از ارزان‌ترین نمونه‌های ساخته شده با این ویژگی‌های جالب است. پنلی که در این مانیتور به کار رفته عملاً شبیه پنل‌های IPS است و زاویه دید بالایی دارد. رزولوشن آن 1080p و قطر آن ۲۷ اینچ است. روشنایی هم به ۳۰۰ شمع بر مترمربع می‌رسد که رکورد خوبی برای روشنایی یک مانیتور مرغوب است. نرخ نوسازی ۶۰ هرتز است و زمان پاسخ‌گویی ۵ میلی‌ثانیه.

AOC اشاره‌ای به نسبت کنتراست و گستره‌ی رنگی که پشتیبانی شده نکرده است. کنتراست دینامیک ۲۰ میلیون تنها چیزی است که اعلام شده است. ورودی‌ها شامل یک HDMI 1.3 و یک D-Sub می‌شود. پایه‌ی مانیتور که در حقیقت پد شارژ بی‌سیم است، در دو رنگ طلایی و مشکی تولید شده و به لحاظ کاربری، موقعیت بسیار خوبی دارد.

مسأله‌ی اساسی در طراحی این مانیتور جالب، قیمت تمام شده بوده است. قیمتی که سازنده اعلام کرده ۱۹۹ دلار است که با توجه به پنل مرغوبی که به کار رفته و ابعاد مانیتور و همین‌طور وجود پد شارژ بی‌سیم در بخش پایه‌ی مانیتور، بسیار عالی است. AOC ضمانت سه ساله برای محصول جدید خود ارائه کرده است و در مورد محصولات مشابه فقط می‌توان نام Samsung SE370 را ذکر کرد که قیمت آن ۲۱۵ دلار است و البته پنل آن ۲۳.۸ اینچی است.