بهترین بازی‌های آشپزی برای اندروید و iOS کدامند؟ آیا به دنبال بازی آشپزی سرگرم‌کننده‌ برای کودکان هستید و می‌خواهید به بهانه‌ی بازی هم که شده آنها را با دنیای رنگارنگ و خوشمزه‌ی آشپزی  و همین‌طور مشاغلی مثل رستوران‌داری و فست‌فود آشنا کنید؟ در ۷۲۴ اپ امروز به معرفی ۳ بازی آشپزی دیگر برای اندروید و iOS می‌پردازیم. با ما باشید.

مطالب مرتبط با کرونا در ۷۲۴پرس

Top Burger Chef Cooking Story

موضوع این بازی راه‌اندازی یک رستوران با مشتریان خوش‌اشتهاست که منتظر آماده شدن انواع همبرگر و سیب‌زمینی سرخ‌شده و استیک و همین‌طور دسرهای خوشمزه هستند. همبرگر و چیزبرگر و ساندویچ‌های مختلف برای مشتریان آماده کنید تا در نهایت به مدیری ثروتمند تبدیل شوید.

این بازی مخصوص اندروید است و می‌توانید آن را به صورت رایگان از گوگل پلی دریافت کنید.

 Sweet Pizza Shop - Cooking Fun

این بازی هم با توجه به نامش در مورد فروشگاه پیتزاست و قرار است پیتزاهایی به سلیقه‌ی ایتالیایی‌ها آماده کنید. مواد پرکردنی مختلفی در اختیار شماست. می‌توانید پیتزا با پنیر اضافی، پپرونی، پیتزای قارچ و حتی پیتزایی با محتویات شیرین و چسبنده و ژله تهیه کنید.

این بازی نیز ویژه‌ی اندروید است. آن را به صورت رایگان از گوگل پلی دریافت کنید.

Toca Kitchen 2

بازی بعدی کمی عجیب و غریب است. به جای طبخ غذاهای آشنا و معمولی می‌توان غذاهای زشت و بدمزه نیز طبخ کرد! مثلاً جوشاندن سالاد، گرفتن آب گوجه فرنگی و اموری از این قبیل ممکن است. ۶ وسیله‌ی آشپزخانه در اختیار شماست و می‌توانید غذاهای عجیب که شاید خوشمزه و شاید وحشتناک باشند را برای مهمانان خود آماده کنید.

این بازی به صورت رایگان برای اندروید در گوگل پلی قرار داده شده و نسخه‌ی iOS آن به قیمت ۳ دلار در اپ استور موجود است.

در بخش بعدی به معرفی ۴ بازی دیگر می‌پردازیم.