بایواستار دو مادربورد mini-ITX برای پردازنده‌های رایزن معرفی کرد. BIOSTAR RACING X370GTN و RACING B350GTN اولین مادربوردهای حرفه‌ای مجهز به چیپ‌ست X370‌ و B350 ای‌ام‌دی برای پردازنده‌های جدید با سوکت AM4 هستند که در کلاس ابعادی mini-ITX طراحی می‌شوند. در ادامه با این محصولات بیشتر آشنا می‌شویم.

بایو‌استار اولین کمپانی‌ای است که مادربوردهایی با سوکت AM4 و چیپ‌ست X370 و B350 و همین‌طور مجهز به نورپردازی LED رنگارنگ را در ابعاد کوچک طراحی می‌کند. هر دو محصول جدید با توجه به نام ریسینگ در ردیف محصولات حرفه‌ای و گیمینگ این کمپانی قرار می‌گیرند. به این ترتیب می‌توان کیس‌های کوچک گیمینگ با پردازنده‌های قدرتمند Ryzen سرهم کرد.

تکنولوژی نورپردازی 5050 LED Fun Zone با دو هدر برای نصب کردن انواع و اقسام نوارهای LED در این محصولات پیش‌بینی شده است. می‌توان از طریق VIVID LED DJ بایواستار رنگ‌ها را کنترل کرد.

پورت USB C و USB 3.1 Gen 2 نیاز به جریان الکتریکی بالا برای شارژ کردن وسایل و همین‌طور سرعت بالا را برطرف می‌کنند. با تکنولوژی DRAGON LAN سرعت شبکه و عملکرد آن بهینه می‌شود تا گیمرها کمترین تأخیر را در بازی‌های آنلاین تجربه کنند.

قیمت مادربورد BIOSTAR RACING X370GTN فقط ۱۳۰ دلار است و مادربورد دیگر یعنی RACING B350GTN نیز ۱۱۰ دلار قیمت‌گذاری شده است.