شایعات جدید پیرامون مشخصات آیفون ۸ همچنان جالب و داغ است. احتمال معرفی آیفونی ویژه‌ی سالگرد ۱۰ سالگی آیفون‌ها با قیمت ۱۰۰۰ دلاری کم نیست، آیفونی با مشخصات شگفت‌انگیز که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

مطالب مرتبط با کرونا در ۷۲۴پرس

نمایشگر OLED و حاشیه‌های بسیار باریک و به قول معروف نمایشگر لب به لب یک ویژگی جذاب برای آیفون است که شاید آن را شبیه گلکسی اس ۸ اج سامسونگ جلو دهد. حتی شایع شده که اپل می‌خواهد دکمه‌ی خانه را حذف کند و به جای آن از روش نرم‌افزاری استفاده کند، درست مثل گلکسی اس ۸.

با توجه به گزارشات، اپل حالت‌های مختلف نمایشگر را آزمایش و بررسی می‌کند. ممکن است نمایشگر مسطح باشد و شیشه‌ی ضدخش گوریلا گلس با انحنای نسبتاً زیاد در اطراف، روی آن قرار بگیرد.

شایعه‌ی دیگر این است که بدنه‌ی آلومینیومی کنار می‌رود و به جای آلومینیوم از استیل (فولاد) استفاده می‌شود. قطعاً فولاد صاف و براق جذابیت بیشتری دارد و البته فرآیند تولید را مشکل‌تر می‌کند.

در مورد دوربین نیز به دوربین دوگانه اشاره شده و البته نه فقط دوربین اصلی. حتی دوربین سلفی هم ممکن است دو لنز و حسگر داشته باشد!

با توجه به تغییرات عجیبی که در شایعات می‌خوانیم، حتی قیمت ۱۰۰۰ دلاری هم برای آیفون ۸ کم به نظر می‌رسد و شاید با عدد سرسام‌آورتری روبرو شویم.