هواوی به زودی ۴ مدل تبلت جدید Huawei MediaPad T3 را روانه‌ی بازار می‌کند. این تبلت‌ها معرفی نشده‌اند اما مشخصاتشان فاش شده است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

مطالب مرتبط با کرونا در ۷۲۴پرس

تبلت‌های جدید هواوی نمایشگر ۷ الی ۱۰ اینچی دارند و قیمتشان از ۱۳۰ یورو شروع می‌شود و حداکثر ۳۸۰ یورو است. ارزان‌ترین تبلت جدید هواوی مدل Huawei MediaPad T3 7 Wi-Fi با ۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی است. نمایشگری با رزولوشن ۱۲۸۰ در ۸۰۰ پیکسل و طبعاً پردازنده‌ای ضعیف در این مدل به کار رفته است.

دومین تبلت از نظر قیمت، Huawei MediaPad T3 8 Wi-Fi است که رزولوشن نمایشگر آن مشابه است و رم ۲ گیگابایتی و حافظه‌ی داخلی ۱۶ گیگابایتی دارد. نسخه‌ی مجهز به وای-فای این تبلت قیمت ۲۲۰ یورویی دارد و نسخه‌ی مجهز به مودم LTE با قیمت ۲۴۰ یورو روانه‌ی بازار اروپا می‌شود.

تبلت بعدی هواوی Huawei MediaPad T3 10 Wi-Fi است که نمایشگر ۱۰ اینچی و ۲ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی دارد. قیمت این تبلت به همراه مودم نسل چهارم و بدون آن به ترتیب ۲۸۰ و ۲۳۰ یورو خواهد بود.

بهترین تبلتی که هواوی معرفی خواهد کرد، تبلت Huawei MediaPad M3 Lite است. این تبلت ۳۳۰ یورویی ۳ گیگابایت رم و نمایشگر ۱۰ اینچی و حافظه‌ی داخلی ۳۲ گیگابایت دارد و نسخه‌ی دارای مودم LTE آن با قیمت ۳۸۰ یورو روانه‌ی بازار می‌شود.