اپل چند سالی است که تغییرات زیادی در آیفون‌هایش اعمال نکرده است؛ به نظر می‌رسد که این روند قرار است به زودی تغییر کند و بنابر گزارشات جدید، آيفون ۸ به نمایشگر منعطف OLED سامسونگ مجهز خواهد شد. برای بیشتر دانستن در این مورد با ما همراه باشید.

تولیدکنندگان کره‌ای با نام interFlex و BH، تولید مدار‌های منعطف که قرار است در آیفون ۸ استفاده شود را افزایش داده‌اند؛ علاوه بر این دو، شرکت Samsung Electro mechanics که بخشی از کمپانی سامسونگ است نیز در حال مذاکره با اپل برای تولید مدار منعطف برای آیفون ۸ است.

این سه شرکت زیرمجموعه سامسونگ، قرار است نمایشگر منعطف OLED و بورد منعطف ویژه‌ی آیفونی که در سال آینده معرفی خواهد شد را تأمین کنند. گزارشات خبر از آن می‌دهند که تولید سفارشات اپل در سه‌ماهه دوم سال شروع می‌شود؛ سفارشات اپل شامل بیش از ۶۰ میلیون مدار منعطف برای آیفون بعدی است. این موضوع نشان‌دهنده آن است که اپل از فروش بالای آیفون بعدی خود مطمئن است؛ پس می‌توان آیفون بعدی را یک آیفون انقلابی دانست، زیرا عدد ۶۰ میلیون به هیچ وجه رقم کمی نیست؛ به صورتی که شرکت‌های معروف تکنولوژی مانند ال‌جی در آرزوی فروش ۱۰ میلیون از پرچمدارشان هستند.

جالب است بدانید نمایشگر OLED آیفون بعدی، قبل از حمل در کشور ویتنام مونتاژ می‌شود؛ شاید دلیل انتخاب کشور ویتنام برای مونتاژ نمایشگر و بورد منعطف، هزینه‌ی کمتر مونتاژ در ویتنام باشد.

دیدگاه شما در این رابطه چیست؟ آيا نمایشگر خمیده و OLED واقعاً در آیفون ۸ به کار خواهد رفت؟ آیا آيفون بعدی به معنای واقعی کلمه یک آیفون انقلابی خواهد بود؟ دیدگاه ارزشمندتان را با ما به اشتراک بگذارید.