سری بازی‌های Zelda بسیار محبوب هستند. عنوان جدید Breath of the Wild که برای نینتندو سوییچ منتشر شده نیز عنوانی بسیار جالب و محبوب است. Allen Pan به دلیل علاقه‌اش به این بازی، با ساز Ocarina‌ وسایل منزل را کنترل می‌کند! سازی که در ساخت موسیقی Ocarina of Time و چندین قطعه‌ی کم‌نظیر دیگر از این بازی به کار رفته است. در ادامه به تماشای هنرنمایی این گیمر می‌پردازیم.

مطالب مرتبط با کرونا در ۷۲۴پرس

 کار جالب Allen Pan را صرفاْ نمی‌توان جالب و عجیب دانست، هنرنمایی وی فراتر از جالب بودن است. وی برای باز کردن درب ورودی منزل، افزایش گرمادهی سیستم گرمایشی، روشن کردن لامپ‌ها و حتی آبیاری گیاهان از ساز Ocarina‌ استفاده می‌کند. اکارینا یکی از سازهای بادی است که در ساخت قطعه‌ی Ocarina of Time به کار رفته و صدای جذاب و متفاوتی دارد.

سیستم وسایل خانگی آلن پن توسط مایکروکنترلر Raspberry Pi کنترل می‌شود. میکروفون‌هایی در سراسر خانه نصب شده که از طریق وای-فای به شبکه‌ی خانگی مربوط هستند و همواره آماده‌ی شنیدن فرامین.

آلن پن از تون‌های موسیقی اکارینای زمان به عنوان دستور استفاده کرده و در کنار آن موسیقی‌هایی مثل Song of the Sun (موسیقی خورشید) برای روشن کردن لامپ‌ها و Bolero of Fire (بولروی آتش) برای تغییر دمای ترموستات و همین‌طور Song of Storms (موسیقی طوفان) برای روشن کردن سیستم مرطوب‌کننده به کار می‌رود.