سری بازی‌های Zelda بسیار محبوب هستند. عنوان جدید Breath of the Wild که برای نینتندو سوییچ منتشر شده نیز عنوانی بسیار جالب و محبوب است. Allen Pan به دلیل علاقه‌اش به این بازی، با ساز Ocarina‌ وسایل منزل را کنترل می‌کند! سازی که در ساخت موسیقی Ocarina of Time و چندین قطعه‌ی کم‌نظیر دیگر از این بازی به کار رفته است. در ادامه به تماشای هنرنمایی این گیمر می‌پردازیم.

 کار جالب Allen Pan را صرفاْ نمی‌توان جالب و عجیب دانست، هنرنمایی وی فراتر از جالب بودن است. وی برای باز کردن درب ورودی منزل، افزایش گرمادهی سیستم گرمایشی، روشن کردن لامپ‌ها و حتی آبیاری گیاهان از ساز Ocarina‌ استفاده می‌کند. اکارینا یکی از سازهای بادی است که در ساخت قطعه‌ی Ocarina of Time به کار رفته و صدای جذاب و متفاوتی دارد.

سیستم وسایل خانگی آلن پن توسط مایکروکنترلر Raspberry Pi کنترل می‌شود. میکروفون‌هایی در سراسر خانه نصب شده که از طریق وای-فای به شبکه‌ی خانگی مربوط هستند و همواره آماده‌ی شنیدن فرامین.

آلن پن از تون‌های موسیقی اکارینای زمان به عنوان دستور استفاده کرده و در کنار آن موسیقی‌هایی مثل Song of the Sun (موسیقی خورشید) برای روشن کردن لامپ‌ها و Bolero of Fire (بولروی آتش) برای تغییر دمای ترموستات و همین‌طور Song of Storms (موسیقی طوفان) برای روشن کردن سیستم مرطوب‌کننده به کار می‌رود.