شرکت کره‌ای سامسونگ چند سال پیش از نمایشگری خمیده در سری گلکسی اس و نوت خود استفاده کرده بود. نمایشگر خمیده‌ی گوشی‌های سامسونگ از دید کاربران زیبا بود و به ظاهر گوشی جلوه خاصی می‌داد. این روزها شایعاتی مبنی بر معرفی یک آیفون با نمایشگر خمیده توسط اپل، قوّت گرفته است. با ما همراه باشید.

اپل در چند سال اخیر تغییری انقلابی در آیفون‌های خود به‌ وجود نیاورده است و به تغییرات کوچک در طراحی و ارتقاء سخت‌افزار بسنده کرده است. با توجه به شایعات، آیفون بعدی پذیرای تغییرات بزرگی خواهد بود که یکی از آنها خمیده بودن نمایشگر است. بنابر گزارش‌ وال‌ استریت ژورنال، احتمالاً آیفون بعدی اپل نمایشگری خمیده خواهد داشت. با توجه به شنیده‌ها بیش از ۱۰ مدل اولیه‌ی آیفون در حال بررسی است که ممکن است یکی از آن‌ها دارای نمایشگر خمیده باشد.

همچنین شایعات خبر از آن می‌دهند که آیفون بعدی احتمالاً دارای نمایشگری با پنل OLED است. با توجه به گفته‌ها، اپل در سال ۲۰۱۷ سه آیفون جدید را معرفی خواهد کرد: دو آیفون ۵.۵ اینچی که دارای نمایشگر متفاوتی هستند و یک مدل ۴.۷ اینچی. اپل در مراسم رونمایی از آیفون‌های ۷ و ۷ پلاس تأکید کرد که در سال آینده نیز فقط مدل‌ پلاس دارای دوربین دوگانه خواهد بود.

این که آيفون‌های اپل در سه سال اخیر تغییرات بزرگی به خود ندیده‌اند می‌تواند دلیل کار کردن اپل روی آيفونی با تغییرات انقلابی باشد. کسی چه می‌داند شاید آقای کوک با همکارانش سه سال است که درحال کار بر روی چند دستگاه انقلابی هستند!

دیدگاه شما در این رابطه چیست؟ آيا باید منتظر معرفی یک آیفون با نمایشگر خمیده توسط اپل باشیم؟ به نظر شما بکار بردن پنل OLED در آیفون بعدی کار درستی است؟ دیدگاه ارزشمندتان را با ما به اشتراک بگذارید.