مانیتورهای گیمینگ تأخیر پایین و نرخ نوسازی بالایی دارند؛ ولیکن کمتر مانیتوری تأخیر کمتر از ۴ میلی‌ثانیه دارد. مانیتور گیمینگ Agon AG251FZ محصول جدید AOC زمان تأخیر ۱ میلی‌ثانیه‌ای دارد و محصولی خاص در میان هم‌نوعان خویش است.

مانیتور گیمینگ Agon AG251FZ پنل فول‌اچ‌دی به قطر ۲۴.۵ اینچی دارد و نرخ نوسازی آن ۲۴۰ هرتز است. مانیتورهای مخصوص بازی با نرخ نوسازی ۲۴۰ هرتز کم‌تعداد نیستند؛ ولیکن مواردی که تأخیر کمتر از ۴ میلی‌ثانیه داشته باشند، بسیار کم است. توجه کنید که منظور از ۱ میلی‌ثانیه تأخیر این است که فاصله‌ی زمانی بین نمایش رنگ خاکستری و روشن و تاریک شدن و بار دیگر نمایش این رنگ، در حد ۱ میلی‌ثانیه است.

 

aoc از تکنولوژی Adaptive Sync هم پشتیبانی کرده تا پدیده‌ی وقفه و بریدگی در بازی‌ها حداقل شود. طراحی استند یکی از مهم‌ترین نکاتی است که گیمرها به آن توجه می‌کنند. AOC‌ پایه را طوری طراحی کرده که بتوان ارتفاع و زاویه‌ی مانیتور را به راحتی تغییر داد. می‌توان صفحه‌نمایش را ۹۰ درجه چرخاند و به صورت عمودی از آن استفاده کرد.

کاهش تابش رنگ آبی برای کمتر شدن خستگی چشم و قابلیت Shadow Control برای افزایش روشنایی نقاط تاریکی مثل سایه‌ها و سوییچ کردن بین تنظیمات مختلفی که به صورت پروفایل تعریف و ذخیره شده از ویژگی‌های این مانیتور گیمینگ است.

قیمت مانیتور گیمینگ Agon AG251FZ که از ابتدای ۲۰۱۷ وارد بازار می‌شود حدود ۵۰۰ یورو است.