اپلیکیشن موبایل Notion از سرویس‌های مختلف ایمیل پشتیبانی می‌کند و با هوشمندی به دسته‌بندی آنها و نمایش نوتیفیکیشن‌ها می‌پردازد. در ادامه با نوشن بیشتر آشنا می‌شویم.

نرم‌افزار Notion یکی از نرم‌افزارهای مرور ایمیل یا به اصطلاح ایستگاهی برای مدیریت ایمیل‌ها است. منظور از ایستگاه ایمیل این است که می‌توان در این نرم‌افزار ایمیل‌هایی از سرویس‌های مختلف مثل گوگل (جیمیل)، یاهو و ... را اضافه کرد و همه را در یک مکان مدیریت کرد.

اما به خاطر داشته باشید که نوشِن صرفاً ایمیل‌ها را گردآوری نمی‌کند؛ بلکه با توجه به عادات شما می‌تواند ایمیل‌هایی که اهمیت کمی دارند را شناسایی کرده و در گروه‌هایی قرار دهد و از طرفی ایمیل‌های مهم را به صورت جداگانه نمایش دهد. می‌توانید با یک حرکت جاروبی ساده تمام ایمیل‌های غیرضروری را حذف کنید.

قابلیت دیگر Radar نام دارد. رادار به صورت خودکار سوالات موجود در ایمیل‌ها را شناسایی کرده و برای پاسخ دادن هر چه سریع‌تر، راه‌هایی پیش‌بینی می‌کند.

می‌توان نوتیفیکیشن‌های این اپلیکیشن را به گونه‌ای تنظیم کرد که تنها هنگام دریافت ایمیل‌های مهم پیام و صدایی ایجاد شود. برای دانلود نوشن به فروشگاه رسمی اپ‌های اندروید یا iOS مراجعه فرمایید.