سامسونگ که این روز‌ها به دلیل انفجار‌های پی در پی گلکسی نوت ۷ حال و روز خوبی ندارد، تلاش می‌کند با معرفی رنگ‌های جدید گلکسی اس ۷ اج وضع خود را بهبود بخشد. چندی پیش شایعه‌هایی مبنی بر معرفی گلکسی اس ۷ اج با رنگ جدید سیاه براق قوت گرفته بود؛ حال به تازگی تصاویری منتشر شده است که بر شایعه‌های گذشته مهر تأیید می‌‌زند.

رسانه‌های کره‌ای چندی پیش خبر از معرفی نسخه آبی کم‌رنگ گلکسی اس ۷ اج می‌دادند؛ چندی بعد شایعات به حقیقت تبدیل شد و سامسونگ نسخه‌ی آبی کم‌رنگ گلکسی اس ۷ اج را معرفی کرد. منابع کره‌ای تأیید کرده‌اند که سامسونگ به احتمال بالا در اوایل ماه دسامبر از نسخه‌ی مشکی براق گلکسی اس ۷ اج رونمایی خواهد کرد. رنگ مشکی براق واقعاً رنگ زیبایی است. بررسی‌ها نشان می‌دهند که کاربران در خرید کالا‌های دیجیتال رنگ‌های تیره را به باقی رنگ‌ها ترجیح می‌دهند. اما این رنگ دوست داشتنی فاقد مشکل نیست. اپل اعلام کرده است که رنگ مشکی براق بسیار خش پذیر است و بهتر است در صورت خرید یک آیفون با رنگ مشکی براق برای آن یک محافظ تهیه کنید. درست است که رنگ مشکی براق خش‌پذیر است، اما این موضوع آن قدر اهمیت ندارد که سامسونگ را از معرفی پرچمدارش با رنگ مشکی براق بازدارد. 

در پایین می‌توانید تصاویر لو رفته از گلکسی اس ۷ اج را ببینید:

همان طور که در تصاویر فوق می‌بینید، نسخه‌ی مشکی براق گلکسی اس ۷ اج شباهت عجیبی با نسخه‌ی جت بلک آیفون‌های اپل دارد!

اپل چندی پیش در مراسم معرفی آیفون‌های جدید خود از نسخه‌ی مشکی و مشکی براق آیفون ۷ و ۷ پلاس پرده برداشته بود و کاربران از این دو رنگ جداً استقبال کردند. همچنین گلکسی نوت ۷ به دلیل مشکل باتری یک شکست تجاری واقعاً بد برای سامسونگ بود؛ پس این دو دلیل می‌تواند انگیزه‌‌ی خوبی برای عرضه‌ی نسخه‌ی مشکی براق گلکسی اس ۷ اج توسط سامسونگ باشد.

نظر شما درباره‌ی تصاویر فوق چیست؟ آیا رنگ مشکی براق شما را ترغیب به خرید گلکسی اس ۷ اج خواهد کرد؟ دیدگاه‌های ارزشمندتان را با ما در میان بگذارید.