کورسیر تولیدکننده‌ی معروف رم و پاور و برخی تجهیزات گیمینگ مثل هدست‌های رده‌اول، یک کامپیوتر کامل به نام Corsair ONE تولید کرده که احتمالاً گران‌قیمت‌تر و بهتر از محصولات قبلی این سازنده است. در ادامه با کیس قدرتمند و زیبای کورسیر آشنا می‌شویم.

کورسیر هم متوجه علاقه‌ی گیمرها به کیس‌های آماده و زیبا شده و یک کامپیوتر کامل و رده‌اول طراحی کرده است. کیس گیمینگ کورسیر ONE به لحاظ طراحی، مسیر Carbide 330R و Obsidian 550D این کمپانی را دنبال می‌کند و البته توجه بیشتری به جزئیات و زیبایی شده است. رنگ‌بندی و نورپردازی مشکی و آبی است. سطح بالا و پایین کیس گیمینگ شبیه هیت‌سینک است و پنل‌های کناری با حفره‌های مثلثی‌شکل، عبور هوا را ساده می‌کنند و البته زیبایی خاصی دارند.

در این کیس گیمینگ احتمالاً نمی‌توان مادربوردی با کلاس ابعادی ATX‌ نصب کرد و البته با وجود مادربوردهای قدرتمندی که کوچک هستند، جای نگرانی وجود ندارد.

کورسیر ONE یک پورت HDMI در سمت جلو دارد و طبق معمول USB نیز در این بخش دیده می‌شود. با پورت HDMI جلوی کیس استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی ساده‌تر خواهد شد.

قیمت و زمان عرضه‌ی کورسیر ONE روشن نیست و البته مشخصات سخت‌افزار داخلی نیز اعلام نشده است. در ماه‌های آتی منتظر اخبار بیشتر در مورد کیس جدید کورسیر باشید.