چند هفته‌ی اخیر شاهد انتشار مشخصات و تصاویر زیادی از پرچمدار بعدی سامسونگ با نام احتمالی گلکسی اس ۸ بودیم. به تازگی رندر جدیدی منسوب به گلکسی اس ۸ در فضای مجازی منتشر شده است. با ۷۲۴پرس همراه باشید.

همان طور که گفته شد، این روزها بازار شایعات پرچمدار بعدی سامسونگ با نام گلکسی اس ۸ بسیار گرم است و ما شاهد انتشار مشخصات، عکس‌ و رندر‌های زیادی درباره‌ی گلکسی اس ۸ بودیم. به تازگی تصویر جدیدی انتشار یافته است و گفته می‌شود که نشان دهنده‌ی طراحی ظاهری پرچمدار بعدی سامسونگ است. عکس منتشر شده شباهت بسیار زیادی به عکس‌های انتشار یافته‌ی قبلی دارد و مهر تأیید بر کم حاشیه‌ بودن نمایشگر گلکسی اس ۸ می‌زند.

اگر تصویر زیر را با تصاویر قبلی مقایسه کنید متوجه‌ شباهت بسیار زیاد این تصاویر به هم می‌شوید. تصویر جدید مانند تصاویر قبلی، گلکسی اس ۸ را یک گوشی دارای یک نمایشگر بزرگ با حاشیه‌ی بسیار کم و خمیده از دو طرف نشان می‌دهد؛ همچنین با توجه به تصویر زیر و مقایسه‌ی آن با تصاویر قبلی متوجه‌ی وجود حسگر اثر انگشت در پشت در کنار دوربین پشتی و حسگر عنبیه‌ی چشم در بخش جلوی دستگاه می‌شویم. در صورتی که تصاویر منتشر شده نشان دهنده‌ی طراحی ظاهری واقعی گوشی بعدی سامسونگ باشند،‌ می‌توان طراحی آن را زیبا توصیف کرد. با توجه به شایعات انتظار می‌رود که پرچمدار بعدی سامسونگ یعنی گلکسی اس ۸ در ۲۹ ماه مارچ (۹ فروردین ۹۶) طی مراسمی رونمایی و در ۲۱ آپریل (۱ ازدیبهشت ۹۶) برای فروش به بازار عرضه شود. امیدواریم که سامسونگ از اتفاقات مربوط به گلکسی نوت ۷ درس گرفته باشد و ما شاهد معرفی یک بمب دیگر توسط سامسونگ نباشیم؛ زیرا در غیر این صورت اعتماد کاربران از این شرکت کره‌ای سلب می‌شود و سامسونگ نماد خطر در دنیای گوشی‌های هوشمند شناخته می‌شود. 

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا این طراحی ظاهری را زیبا می‌دانید و آن را می‌پسندید؟