مادربوردهای مخصوص بازی، کارت شبکه‌ی سریعی دارند و علاوه بر سرعت، تأخیرشان نیز کم است؛ چرا که در اغلب بازی‌های آنلاین پینگ عالی الزامی است. چیپ‌ست Killer E2500 محصول جدید Rivet Network است که در ادامه با مشخصات آن بیشتر آشنا می‌شویم.

ریوت نت‌ورک در کنترلر E2500 قابلیت‌های پیشرفته‌ای برای توزیع ترافیک اینترنت بین اپلکیشن‌ها پیاده‌سازی کرده است. به عنوان مثل از ASD 2.0 یا Advanced Stream Detect پشتیبانی کرده تا چیپ‌ست شبکه به صورت خودکار استریم شدن یک ویدیو (آپلود و دانلود آن) را تشخیص دهد و ترافیک مربوط به نرم‌افزار مربوطه را در اولویت قرار دهد. بهینه‌سازی‌ها حتی به بارگذاری ۵۰۰ وب‌سایت پربازدید نیز کمک می‌کند به این صورت که مرورگر تب مربوط به سایت‌های موردبحث را در اولویت بارگذاری قرار می‌دهد.

ریوت نت‌ورک در بخش نرم‌افزاری هم Killer Control Center را بازطراحی کرده تا گیمرها کنترل بهتری روی شبکه‌ی مادربورد داشته باشند. نرم‌افزار DoubleShot Pro برای مادربوردهایی با دو کارت شبکه نیز بروز شده و کاربر می‌تواند مشخص کند که کدام اپلیکیشن یا بازی باید از کدام کارت شبکه استفاده کند.

کنترلر Killer E2500 روی محصولات گیمینگی که ایسوس، گیگابایت، MSI و ازراک تولید می‌کنند و همین‌طور در انواع لپ‌تاپ‌های گیمینگ به کار خواهد رفت و مثل همیشه پینگ را کاهش می‌دهد.