انویدیا در نمایشگاه CES 2017‌ از سرویس جدید GeForce Now سخن می‌گوید. سرویسی برای اجرای بازی توسط سرورهای قدرتمند و استریم ویدیوی آن روی تلویزیون یا کامپیوتر و لپ‌تاپ کاربر. پیش‌نمایشی از بازی محبوب Mass Effect Andromeda که چند سالی است مراحل توسعه را طی می‌کند، به نمایش گذاشته شده که در ادامه به تماشای آن می‌نشینیم.

با جیفورس ناو می‌توان بازی‌های سنگین را بدون سخت‌افزار گران‌قیمت و قدرتمند اجرا کرد؛ البته کاربر در این روش به اینترنت سریع یا در حقیقت بسیار سریع و همین‌طور پرداخت هزینه‌ی اشتراک ماهیانه نیازمند است. مزیت این روش روشن است؛می‌توان در لپ‌تاپ و تلویزیون و تجهیزات شیلد انویدیا، بازی را استریم کرد و لذت برد. هیچ نگرانی بابت نصب و اجرای بازی روی سخت‌افزار قدرتمند و گران، وجود ندارد.

انویدیا در کنار معرفی GeForce Now به بازی Mass Effect Andromeda که خیلی‌ها را منتظر نگه داشته هم گریزی می‌زند و پیش‌نمایشی از این عنوان نقش‌آفرینی فضایی ارائه می‌کند. بازی توسط کارت گرافیک GTX 1080 انویدیا اجرا شده و به نظر می‌رسد که سرعت اجرا بسیار عالی است و البته گرافیک بازی نیز مثال‌زدنی است. بیایید به تماشای ویدیوی از بازی جالب مس افکت اندرومدا بنشینیم: