فاکس نیوز: حمله ایران به داعش تلافی جویانه بود

موشک

فاکس نیوز در گزارشی حمله موشکی ایران به داعش را تلافی جویانه دانست و نوشت: حمله ایران به داعش، در زمانی انجام شد که کشورهای حامی ترامپ در حال سخت تر کردن مواضع خود در برابر ایران هستند. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی 724، پایگاه اینترنتی فاکس نیوز در گزارشی نوشت: حمله موشکی زمین به زمین ایران به سمت تروریست‌های دیرالزور در سوریه در حالی انجام گرفته است که شبه نظامیان داعش از حملات ائتلاف تحت رهبری آمریکا فرار می‌کنند.

این خبرگزاری همچنین آورده است که این حملات همزمان با جسارت کشورهای سنی حامی ترامپ که در حال سخت تر کردن و تقویت روابط خود با آمریکا بوده‌اند، اتفاق افتاده است.

 دیلی کالر این حمله موشکی ایران را نخستین حمله ایران علیه داعش معرفی کرد و به نقل از «راس رید» نوشت: در واقع این پرتات موشکی به دیرالزور، به دنبال اقدامات اخیر داعش در تهران و با هدف قرار دادن تروریست ها انجام شده است.

 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موشک‌های میان‌برد زمین به زمین را از استان های کردستان و کرمانشاه به طرف دیرالزور سوریه پرتاب کرده‌اند؛ چرا که ایران قول داده بود حملات اخیر داعش در پارلمان و مرقد امام خمینی (ره ) را تلافی کند.

سی ان ان نیز در گزارش خود آورده است که سپاه پاسداران به دنبال حملات تروریستی نیروهای داعش در تهران، حملاتی را در دیرالزور سوریه انجام داده است.

 

مطالب مرتبط:

فاکس نیوز: حمله ایران به داعش تلافی جویانه بود

توصیه‌ها و خاطرات گردشگران خارجی در مورد سفر به ایران

دولت آینده آمریکا توافق هسته ای با ایران را بازبینی می‌کند

۲ میلیارد دلار پول ایران در جیب ترکها

Top

۷۲۴پرس در شبکه‌های اجتماعی

Close

برای اطلاع از آخرین اخبار و مقالات سایت، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید