سپاه سیلی سختی به گوش داعش نواخت

بهروز نعمتی

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس در واکنش به خمله موشکی سپاه به مواضع داعش در سوریه، گفت: سپاه  با حمله موشکی خود بر علیه تروریست‌ها در منطقه دیرالزور سوریه، تنها ذره ای از توان موشکی خود را به دشمنان ایران نشان داد».

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی 724، بهروز نعمتی ،در خصوص حمله موشکی سپاه به تروریست های تکفیری در سوریه گفت: این اقدام سبب شادمانی مسلمانان و قلوب خانواده های شهدای حادثه تروریستی تهران شد.

وی بیان کرد: این اقدام سپاه تنها ذره ای از توان موشکی این نهاد در برابر داعشی ها بود که در نتیجه آن توانستند انتقام خون شهدای حادثه تهران را از تروریست‌ها بگیرند.

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس حمله موشکی سپاه را نوعی پیام استراتژیک برای داعشی ها عنوان و اظهار کرد: سپاه با این حمله به تروریست ها و حامیانش نشان داد که در صورت هرگونه اقدام جنایتکارانه و ضد اسلامی، پاسخی کوبنده دریافت خواهند کرد.

وی حرکت مذکور سپاه را بیانگر آن دانست که باتوان موشکی که دارد می‌تواند تروریست ها را حتی تا صدها کیلومتر جلوتر و البته از داخل ایران مور دهدف خود قرار دهد.

نعمتی خاطرنشان کرد: اخبار حمله سپاه به تروریست ها حاکی از آن است که آن ها را دچار خسارات جانی و مالی فراوان کرده و موشک به نقطه دقیقی شلیک شده است.

 

مطالب مرتبط:

سپاه سیلی سختی به گوش داعش نواخت

Top

۷۲۴پرس در شبکه‌های اجتماعی

Close

برای اطلاع از آخرین اخبار و مقالات سایت، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید