حمله موشکی سپاه به مواضع داعش در سوریه/ سپاه: اقدام تروریست‌ها بی پاسخ نمی‌ماند

حمله موشکی

سپاه پاسداران در پاسخ به اقدام جنایتکارانه تروریست های تکفیری در تهران، با حمله موشکی خود به منطقه دیرالزور در شرق سوریه انتقام سختی از داعش گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی 724، طبق آخرین اخبار روز گذشته و در جریان عملیاتی موفقیت‌آمیز، تعدادی موشک از سوی سپاه پاسداران به مواضع تروریست ها در سوریه شلیک شد. این حمله موشکی، خسارات جانی و مالی بسیاری برای تروریست های داعش در پی داشته است. 

طبق این گزارش، سپاه مقر فرماندهی و مرکزهای تجمع ، پشتیبانی و ساخت خودروهای انتحاری این داعش را در منطقه دیرالزور در شرق سوریه را در پاسخ به اقدامات تروریستی این گروهک در تهران، مورد هدف موشکی خود قرار داده است.

طی این عملیات تعدادی موشک میان برد زمین به زمین از سوی پایگاه‌های موشکی نیروی هوافضای سپاه در استان‌های کرمانشاه و کردستان پرتاب و مواضع تروریست‌ها در دیرالزور سوریه را مورد هدف قرار گرفتند.

سپاه پاسداران طی پیامی، این اقدام را مجازاتی برای گروه های تروریستی دانست و اعلام کرد در صورت تکرار هرگونه اقدام از سوی آن ها و حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای شان، سپاه آماده پاسخگویی به این عمل و هدایت جنایتکاران به جهنم خواهد بود.

مطالب مرتبط:

حمله موشکی سپاه به مواضع داعش در سوریه/ سپاه: اقدام تروریست‌ها بی پاسخ نمی‌ماند

مواضع ترامپ عامل نگرانی خودروسازان اروپایی

ترامپ در حلقه امنیتی بی سابقه

شهر باستانی نمرود از داعش پس گرفته شد

Top

۷۲۴پرس در شبکه‌های اجتماعی

Close

برای اطلاع از آخرین اخبار و مقالات سایت، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید