زمین گیر شدن تیم داعشی آل سعود در سیستان و بلوچستان

داعش

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: به دنبال عملیات ضد تروریستی قرارگاه قدس در منطقه قصرقند از استان سیستان بلوچستان، یک تیم تروریستی وابسته به سازمان جاسوسی آل سعود شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی 724،  سردار محمد پاکپور افزود: این تیم تروریستی قصد ایجاد ناامنی و اقدام تروریستی در عمق جغرافیای کشور را داشته‌اند، که با با اشراف کامل اطلاعاتی و عملیاتی  نیروهای سپاه و زمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، روز پنج شنبه در ارتفاعات منطقه قصر قند سیستان و بلوچستان شناسایی شدند.

وی افزود: تعدادی از افراد تیم های عملیات تروریستی پس از محاصره به هلاکت رسیده و تعدادی متواری شدند که هم اکنون تحت تعقیب رزمندگان اسلام و نیروهای وبومی منطقه هستند.

پاکپور تصریح کرد: از این تیم تروریستی مقادیر قابل توجهی مهمات و سلاح گرفته شده و علاوه بر انهدام یک دستگاه خودروی بمب گذاری شده، ۶۰۰ کیلو گرم مواد انفجاری کشف و ضبط شده است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه همچنین از شناسایی تعداد ۱۵ بمب آماده اقدامات انتحاری و بیش از ۷۰۰ کیلوگرم انواع مواد منفجره و ده ها هزار فشنگ و تعدادی سلاح و مهمات خبر داد و گفت: این تجهیزات و مهمات با همکاری رزمندگان اسلام کشف شده است.

سردار پاکپور به شایعه درگیری نیروهای امنیتی با تروریست های اشاره و اظهار کرد: هر گونه درگیری در مرزهای غربی از جمله گیلانغرب و سر پل ذهاب تکذیب می‌شود؛ چرا که نیروهای نظامی اشراف کامل اطلاعاتی و امنیتی بر منطقه دارند.

 

 

مطالب مرتبط:

زمین گیر شدن تیم داعشی آل سعود در سیستان و بلوچستان

Top

۷۲۴پرس در شبکه‌های اجتماعی

Close

برای اطلاع از آخرین اخبار و مقالات سایت، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید