نظرسنجی های انجام گرفته توسط یک موسسه معتبر نشان می‌دهد همچنان محمدجواد ظریف، حس روحانی و محمد باقر قالیباف محبوب‌ترین چهره ها برای انتخابات ۹۶ هستند.

تازه ترین نظرسنجی صورت گرفته توسط یک موسسه معتبر دانشگاهی نشان می دهد با وجود کاهش محبوبیت حسن روحانی در یکسال گذشته، وی همچنان با فاصله نسبتا زیادی با رقبایش، از شانس بیشتری برای پیروزی در انتخابات سال آینده برخوردار است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ۷۲۴»، این نظرسنجی که هفته اول آبان توسط یک موسسه معتبر دانشگاهی صورت گرفته، نشان می دهد شانس روحانی برای پیروزی در انتخابات ۲۱ درصد بیشتر از محمدباقر قالیباف قدرتمندترین نامزد اصولگرا است.
این نظرسنجی که درصد خطای آن ۳.۲ درصد تخمین زده شده، نشان می دهد کماکان به ترتیب، محمد جواد ظریف، حسن روحانی، قاسم سلیمانی، محمد باقر قالیباف و محمود احمدی نژاد محبوب ترین چهره های مشهوری هستند که در ماههای گذشته نامشان به عنوان نامزد احتمالی انتخابات مطرح شده است.

نتایج این نظرسنجی نشان می دهد کنار رفتن محمود احمدی نژاد از رقابت های انتخاباتی، شانس وی را در برابر دیگر نامزدهای احتمالی بطور محسوسی کاهش داده است.