سرگرمی - 724پرس

 • نظریه جالب طرفداران در مورد فصل پنجم سریال چیزهای عجیب

  نظریه جالب طرفداران در مورد فصل پنجم سریال چیزهای عجیب

  سریال چیزهای عجیب  از جمله آثار مهیجی است که در سال‌های اخیر مورد توجه علاقمندان قرار گرفته و مخاطبان بسیاری در گوشه و کنار جهان پیدا کرده است. جذابیت این سریال باعث شد شاهد ساخت فصل‌های متعددی از آن باشیم،‌ به‌طوری که اخباری در مورد ساخت فصل پنجم این مجموعه هم منتشر شد. علاقمندان این سریال با موشکافی، نظریه‌ای جالب را در مورد قسمت اول فصل پنجم مطرح کرده‌اند که دانستنش خالی از لطف نیست.

 • تبدیل پوستر سینمایی به عکس کارتونی پیسکار و دیزنی

  استفاده از هوش مصنوعی برای تبدیل پوسترهای آثار سینمایی معروف به شخصیت‌های انیمیشنی

  دنیای سینما دنیای خاطرات زیبا و لحظات خاص و فراموش نشدنی است. بالاخره درمیان این هم اثر سینمایی که در طول سال‌ها اکران شده‌اند، آثاری بودند که توجه شما را چنان به خود جلب کردند که به بخشی جدایی‌ناپذیر از خاطرات‌تان تبدیل شدند. اما نظر شما در مورد تبدیل آثار سینمایی به دنیای انیمیشن‌های پیکسار و دیزنی چیست؟ به‌خصوص اگر برای این تبدیل از هوش مصنوعی استفاده شده باشد؟ درادامه با ما همراه باشید.

 • جزئیات مخفی فیلم هفت اثر دیوید فینچر

  جزئیات مخفی و جذاب فیلم هفت اثر دیوید فینچر

  بیش از دو دهه است که فیلم هفت اثر تحسین شده دیوید فینچر، همچنان با داستان شوم و غم‌انگیزش در مورد شکار یک قاتل زنجیره‌ای خطرناک، مخاطبان را مبهوت خود کرده است. داستان پیچیده این اثر توجه بسیاری به‌خود جلب کرد که این مسئله تنها به خاطر لحن روایی آن نبود؛ چراکه فیلنچر با هشیاری جزئیاتی پیچیده را در تاروپود داستان خود پنهان کرد که از چشم مخاطبان تیزهوش مخفی نماند. درمرور این جزئیات با ما همراه باشید.

 • آیا شخصیت والاک در فیلم احضار، واقعی است؟

  آیا شخصیت والاک در فیلم احضار، واقعی است؟

  از آنجایی که تاروپود مراسم هالووین با ترس و وحشت هم درهم‌آمیخته است، تماشای آثار ترسناک تبدیل به بخشی جذاب از برگزاری مراسم هالووین شده است. مجموعه فیلم‌های احضار و راهبه می‌توانند انتخابی خوب برای تماشا در شب هالووین و دورهمی‌های دوستانه با تم ترسناک باشند. آیا به نظر شما شخصیت والاک یا همان راهبه ترسناکی که در این آثار به نمایش گذاشته شده، واقعی است؟ درادامه با ما همراه باشید.

 • پرتره‌هایی جذاب از حیوانات وحشی

  دنیای عکاسی: پرتره‌هایی جذاب از حیوانات وحشی

  اگرچه تماشای حیوانات در محیط زیست طبیعی و سکونتگاه‌های متداول آنها لذتی دوچندان دارد، اما از آنجایی که همه ما چنین امکانی را در دسترس نداریم تقریبا امری دشوار است. اینجا است که اهمیت تلاش‌های عکاسان حیات وحش که خالق تصاویری دیدنی و خلاقانه از جانوران وحشی هستند، بیشتر به چشم می‌آید. نمونه‌ای این عکاس خوش ذوق پرویی که درادامه به تلاش‌هایش برای خلق پرتره‌هایی جذاب از حیوانات نگاهی خواهیم داشت.

 • صحنه‌های که باعث نابودی آثار ترسناک شدند

  صحنه‌هایی که باعث کاهش جذابیت فیلم‌های ترسناک شدند

  ژانر وحشت از جمله ژانرهای محبوب عالم سینما است که تاکنون شاهد ساخت آثار جذابی بوده است. بااین‌حال متأسفانه گاهی برخی صحنه‌های فیلم‌ها ترسناک نتوانسته‌اند حق مطلب را به خوبی ادا کرده و توجه مخاطبان را به خود جلب کنند. صحنه‌هایی که گاه حتی تأثیری عمیق روی میزان جذابیت و موفقیت یک  اثر داشته‌اند. دراین مرور با ما همراه باشید تا نگاهی به چند صحنه‌ی این چنینی داشته باشیم که باعث نابودی آثار ترسناک شدند.

 • ستاره محبوب سریال فرندز درگذشت

  مرگ نابهنگام متیو پری، ستاره محبوب سریال فرندز

  خبر کوتاه و غافلگیرکننده بود؛ به‌خصوص برای طرفداران پروپاقرص یکی از محبوب‌ترین سریال‌های سال‌های نه‌چندان دور که هنوز هم محبوب و پرطرفدار است. درگذشت یکی از ستارگان و شخصیت‌های اصلی سریال فرندز یا دوستان، بسیاری را شوکه کرد. در مرور این خبر غم‌انگیز و تلخ و نیم نگاهی به زندگی متیو پری، با ما همراه باشید.

 • ایده جذاب میکاپ و گریم ویژه هالووین 2023

  ایده های جذاب برای میکاپ و گریم ویژه هالووین ۲۰۲۳

  به‌روال سال‌های گذشته، امسال هم قرار است شاهد ارائه میکاپ و گریم‌هایی جالب توجه برای برگزاری مراسم هالووین باشیم. گشتی در فضای مجازی نشان می‌دهد که همچنان شخصیت‌های محبوب و معروف آثار ترسناک یا نمایش‌های خیال‌انگیز بیش از دیگر طرح‌ها مورد توجه میکاپ آرتیست و گریمورهای بااستعداد قرار گرفته‌اند. دراین مرور با ما همراه باشید تا به شما نشان دهیم امسال چه ایده‌های جذابی برای گریم ویژه هالووین مورد توجه قرار دارند.

 • معرفی انیمه پاییزی فریرن: پس از پایان سفر

  معرفی انیمه پاییزی فریرن: پس از پایان سفر

  بیشتر انیمه‌های محبوب و شناخته شده براساس مانگاهایی جذاب و خواندنی ساخته شده‌اند؛ به‌همین خاطر چندان عجیب نیست که از مدت‌ها قبل انیمه دوستان چشم انتظار ساخت و انتشار انیمه جذاب فریرن بودند. مانگای این انیمه نقدهای تحسین‌برانگیز بسیاری دریافت کرده و محبوب هم منتقدان و هم خوانندگان بود. به‌همین خاطر انتظارها برای اقتباس انیمه آن رو به افزایش گذاشت که نتیجه آن انتشار این انیمه جذاب در پاییز امسال است.

 • عکاسی از حیوانات-عکاسی از خرس های قهوه ای فنلاند

  دنیای عکاسی: خرس‌های باشکوه فنلاند

  کسانی که عاشق دنیای عکاسی هستند، تجربه عکاسی از حیات وحش و حیوانات را هم دوست دارند. البته ثبت تصاویر از حیوانات وحشی درحالی‌که در زیستگاه خود این سو و آن سو می‌روند، کارچندان راحتی نخواهد بود. به‌خصوص اگر مثل این عکاس خوش ذوق به دنبال برجسته کردن خصوصیات اخلاقی هر کدام از آنها باشید. دراین مرور با ما همراه باشید تا نگاهی به تجربه این عکاس در ثبت تصاویری دیدنی از خرس‌های باشکوه فنلاند داشته باشیم.

Top

۷۲۴پرس در شبکه‌های اجتماعی

برای اطلاع از آخرین اخبار و مقالات سایت، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید