سرگرمی - 724پرس

 • مرور ایده هایی خلاقانه از طراحان مبتکر

  مرور ایده هایی خلاقانه از طراحان مبتکر

  یکی از المان‌های مهم در دنیای تبلیغات و ارائه محصولات مختلف، خلاقیت در طراحی است. در دنیایی که هر روز ایده‌هایی جدید معرفی می‌شوند، مهم است که چطور طراحان از نبوغ و ابتکار خود برای ارائه طرح‌های گوناگون تبلیغاتی بهره ببرند. گاهی اضافه کردن کمی چاشنی خلاقیت می‌تواند ساده‌ترین ایده‌ها را هم به چیزهای متفاوت و مجذوب کننده تبدیل کند. درادامه این مطلب با ۷۲۴پرس همراه باشید تا به مرور ایده‌هایی خلاقانه از طراحان مبتکر بپردازیم.

 • گالادریل زره پوش سریال حلقه های قدرت

  فهرستی از اشتباهات قابل تأمل در سریال حلقه های قدرت آمازون پرایم

  این روزها مخاطبان تلویزیونی شاهد پخش جدیدترین اثر اقتباسی از آثار نویسنده برجسته دنیای فانتزی جی. آر. آر. تالکین از آمازون پرایم هستند؛ سریال حلقه‌های قدرت که باتوجه به هزینه سنگین ساختش، قرار بود به اثری سرگرم‌کننده و پرمخاطب تبدیل شود. هرچند درنهایت این روزها شاهد واکنش‌های عمدتا منفی گسترده مخاطبان به این سریال هستیم. اما چرا این سریال باوجود تبلیغات گسترده، این چنین مغضوب طرفداران آثار تالکین شده است؟

 • رونمایی از همسر دیمون تارگرین

  سریال خاندان اژدها و رونمایی از همسر دیمون تارگرین

  سریال خاندان اژدها که پیش درآمدی بر سریال محبوب بازی تاج‌ و تخت است، صحنه  نمایش روابط دوستانه و  دشمنی‌های پنهان و آشکار یکی از قدرتمندترین خاندان‌های ساکن وستروس یعنی خاندان تارگرین را به تصویر می‌کشد که اداره این سرزمین را برعهده دارند. دراین بین شخصیت دیمون تارگرین با واکنش‌های متفاوت بینندگان مواجه شده است و حالا هم خبر می‌رسد که بالاخره بینندگان قرار است با همسر  او آشنا شوند.

 • بهترین تصاویر ثبت شده از پرندگان در سال 2022

  بهترین تصاویر ثبت شده از پرندگان در سال ۲۰۲۲

  پرندگان جزو گونه‌های جذاب و مرموز ساکن این سیاره هستند که باعث می‌شد عکاسی کردن از آن‌ها به یکی از سخت‌ترین کارها تبدیل شود. بااین‌حال هرساله رقابت‌های عکاسی با موضوع پرندگان در سطح بین‌المللی برگزار می‌شوند تا به شکلی قدردان زحمات عکاسانی باشند که با  تلاش‌شان، تصاویری جذاب و به‌یادماندنی از این موجودات شگفت‌انگیز ثبت و ضبط شده است. در مرور بهترین‌های مسابقه عکاسی پرندگان در سال ۲۰۲۲ با ما همراه باشید.

 • معرفی عضو جدید خاندان اژدها محصول شبکه HBO

  معرفی عضو جدید خاندان اژدها محصول شبکه HBO (حاوی اسپویل)

  هفته جاری شاهد پخش سومین قسمت سریال خاندان اژدها بودیم که به‌عنوان پیش درآمد سریال محبوب بازی تاج و تخت از شبکه‌ی HBO پخش می‌شود. به‌جز پیشرفت داستان اکنون شاهد معرفی اژدهایی جدید هم بودیم که چه خودش و چه سوارش باعث شگفتی بینندگان شدند. دراین بخش با ۷۲۴پرس همراه شوید تا کمی بیشتر با این اژدها آشنا شده و چیزهای جالبی که در مورد آن وجود دارد را مرور کنیم.

 • احتمال ارتباط بین دیمون تارگرین و پادشاه شب

  بررسی یک احتمال عجیب در مورد هویت واقعی پادشاه شب (هشدار اسپویل)

  خاندان اژدها که درواقع پیش‌درآمدی از سریال محبوب بازی تاج و تخت محصول شبکه HBO است، این روزها بسیار مورد توجه بینندگان قرار گرفته است. همین مسئله باعث شده در کنار انتقادات مطرح شده درباره برخی از مشکلات نه چندان جدی، فرضیه‌هایی هم درمورد شخصیت‌ها و سرنوشت آنها مطرح شد. یکی از جدیدترین نظریه‌هایی که این رزوها مورد توجه قرار گرفته به رابطه احتمالی یکی از شخصیت‌های این سریال با پادشاه شب می‌پردازد.

 • مت اسمیت در نقش دیمون تارگرین

  ظاهر بازیگران، دلیل نارضایتی بخشی از طرفداران سریال خاندان اژدها

  سریال خاندان اژدها که پخش آن از هفته گذشته آغاز شد، تابه‌اینجا با واکنش‌های متفاوتی روبرو شده است. درحالی که آمارها نشان دهنده استقبال مخاطبان از این سریال است اما از طرف دیگر به نظر می‌رسد نتوانسته است همه بینندگان را راضی کند. اگرچه برخی از دلایل این عدم رضایت قابل درک و انتظار بودند اما پاره‌ای از مسائل مطرح شده سمت و سویی ناخوشایند به خود گرفته‌اند. بامرور یکی  از این دلایل که اسباب نارضایتی بخشی از بینندگان شده  است، با ۷۲۴پرس همراه باشد.

 • دیمون برادر شاه ویسریس از سریال خاندان اژدها

  آیا میتوان بدون تماشای سریال بازی تاج و تخت، از تماشای سریال خاندان اژدها لذت برد؟

  پخش اولین قسمت از اسپین آف سریال بازی تاج و تخت با عنوان خاندان اژدها، با واکنش‌های مختلف و اغلب مثبت بینندگان روبرو شد. هرچند نگرانی‌هایی در مورد  توانایی این سریال برای رقابت با سریال اصلی وجود دارد، اما تا به اینجا که اولین قسمت این سریال به یکی از آثار پربیننده شبکه‌ی HBO  تبدیل شده است. اما شاید برای شما هم این پرسش مطرح شده باشد که آیا بدون دیدن سریال بازی تاج و تخت می‌توان به تماشای این سریال نشست؟

 • واکنش متفاوت طرفداران به سریال خاندان اژدها

  واکنش متفاوت طرفداران سریال بازی تاج و تخت به سریال خاندان اژدها

  شنیدن خبر ساخت پیش درآمدی بر مجموعه موفق و جذاب بازی تاج و تخت، موجی از احساسات متضاد را در میان هواداران این مجموع برانگیخت. درحالی‌که گروهی بی‌صبرانه درانتظار نمایش این اثر جدید بودند، گروهی دیگر با دغدغه‌های کوچک و بزرگ خود دست به گریبان بودند که آن‌ها را در مورد  موفقیت سریال خاندان اژدها مردد می‌کرد. درادامه با ۷۲۴پرس همراه باشید تا واکنش متفاوت طرفداران را به این سریال مورد بررسی قرار دهیم.

 • فصل جدیدی از مجموعه باب اسفنجی

  آیا فصل جدید باب اسفنجی در راه است؟

  مجموعه انیمیشن جذاب باب اسفنجی شلوار مکعبی، برای چندین نسل اثری خاطره‌انگیز و ماندگار است. این کارتون محبوب بسیاری از کودکان امروز و دیروز است که همچنان مشتاق همخوانی با ترانه تیتراژ آن هستند. باب این اسفنج کوشا در کنار دوستان متفاوت خود موفق شد به اثری ماندگار تبدیل شود که همچنان شهرت و محبوبیت خود را حفظ کرده است. اما آیا قرار است فصل جدید باب اسفنجی ساخته شود؟ با ۷۲۴پرس همراه باشید.

Top

۷۲۴پرس در شبکه‌های اجتماعی

برای اطلاع از آخرین اخبار و مقالات سایت، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید