ارائه تسهیلات ۱۵ و ۳۰ میلیون تومانی به کشاورزان و نیازمندان کمیته امداد

کشاورزی

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از ارائه تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی به کشاورزان و ۳۰ میلیون تومانی به نیازمندان کمیته امداد خبر داد و گفت: «این وام ها با کارمزد ۴ درصد محاسبه می‌شود».

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی 724، محسن ولیئی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای دستورالعمل هایی برای اشتغال، گفت: «برنامه هایی در راستای اشتغالزایی در نظر گرفته شده است».

وی  ادامه داد: تاکنون مجلس شورای اسلامی بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان وام به نیازمندان پرداخت کرده است.

ولیئی با اشاره به همکاری جهاد کشاورزی در خصوص ارائه تسهیلات، افزود: این وزارت در صدد است  ۱۰۴ میلیارد تومان وام در اختیار متقاضیان کار در  بخش کشاورزی تا سقف ۱۵ میلیون تومان با کامزد ۴ درصد  قرار دهد.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران اظهار کرد: طبق توافق وزارت جهادکشاورزی قرار است، از مبلغ ۱۰۴ میلیارد تومان، مبلغ ۳۰ میلیارد تومان توسط صندوق امداد ولایت به روستائیان در استان تهران اعطا می‌شود که با این تسهیلات برای ۲ هزار نفر شغل ایجاد خواهد شد.

ولیئی گفت: این وام به شرط فعالیت روستائیان در زمینه های دامداری، کشاورزی، زنبور داری، فرآورده های لبنی، پرورش مرغ و شترمرغ، شیلات و پرورش ماهیان پرداخت می‌شود.

وی از ارائه اعتبارات ویژه به صنعت توریسم، صنایع دستی و قالی بافی خبر داد و گفت: با این اعتبارات و تسهیلات تهران، رونق بیشتری می‌گیرد.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از یک دوره تنفس یک ساله این وام ها خبر داد و افزود: بازپرداخت این وام ها نیز ۵ تا ۷ سال است.

 

مطالب مرتبط:

ارائه تسهیلات ۱۵ و ۳۰ میلیون تومانی به کشاورزان و نیازمندان کمیته امداد

تاریخچه‌ی دوربین دوتایی در گوشی‌ها؛ با ۱۵ گوشی که دوربین دوگانه داشتند آشنا شوید

۱۵ درسی که از سفر به دور دنیا آموختم

مصداق "خسر الدنیا و الآخرة"/ بررسی سرنوشت 30 نفر از نخبگان سیاسی و فرماندهان لشگر شام

Top

۷۲۴پرس در شبکه‌های اجتماعی

Close

برای اطلاع از آخرین اخبار و مقالات سایت، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید