زندگی ستارگان یا به اصطلاح سلبریتی‌ها، اغلب زیر ذره‌بین هواداران آنها قرار دارد. شهرت باعث می‌شود که مردم به لحظه لحظه زندگی ستارگان محبوب خود علاقمند شده و یا حتی غیرمستقیم آنها را برای انجام دادن کارهایی تحت فشار بگذارند. به نظر می‌رسد این روزها زوج تازه ازدواج کرده پریانکا چوپرا و نیک جوناس در مرکز توجه علاقمندان خود قرار گرفته‌اند، هوادارانی که بی‌صبرانه منتظر شنیدن خبر بچه دار شدن آنها هستند.

«پریانکا چوپرا» (Priyanka Chopra) بازیگر محبوب هندی بعد از سال‌ها درخشش در سینمای هند معروف به بالیوود، بالاخره راه خود را به سینمای پرزرق و برق هالیوود باز کرد. او در ادامه به ایفای نقش در سریال‌های تلویزیونی پرداخته و حتی با خوانندگان معروفی همچون «ویل آی ام» (will.i.am) و «پیت بول» (Pitbull) همخوانی کرده است. 

 

در گیر و دار حضور در مراسم‌های معتبر جهانی فرصت آشنایی با «نیک جوناس» (Nick Jonas) خواننده جوان آمریکایی را پیدا کرد؛ آشنایی که در نهایت به ازدواج این دو ختم شد. در یک نگاه کلی همه چیز برای این زوج جوان خیلی سریع پیش رفت؛ به طوری که از مرحله قرار گذاشتن تا نامزدی و ازدواج را در کمتر از یک سال پیموده و خیلی زود زندگی مشترک خود را آغاز کردند. اما ظاهرا بعد از تشکیل خانواده، این دو کمی از سرعت روال زندگی مشترک خود کاسته‌اند و البته به نظر می‌رسد برای این مسئله، دلیل خوبی دارند.

مقاله مرتبط: لحظه‌‌های اسکاری: تجدید خاطرات پریانکا چوپرا و نیک جوناس

نیک جوناس ۲۶ ساله و پریانکا چوپرای ۳۶ ساله بعد از ازدواج، زندگی به مراتب عاشقانه‌تری را سپری می‌کنند. پریانکا مدتی قبل به جدیدترین کار مشترک برادران جوناس پیوست که در آن در کنار نامزد جو، «سوفی ترنر» (Sophie Turner) که بیشتر با ایفای نقش «سانسا استارک» در سریال بازی تاج و تخت به شهرت رسیده است و نیز همسر کوین، «دنیل» (Danielle Jonas) حضور پیدا کرد. بعد از موفقیت این آهنگ در بیلبورد، نیک پریانکا را با هدیه‌ای ارزشمند یعنی یک ماشین مرسدس بنز (Mercedes-Maybach) غافلگیر کرده و اسباب رضایت او را فراهم کرد. با این اوصاف باید گفت: بله، آنها زندگی مشترک لذت بخشی را تجربه می‌کنند و با این حساب جای شگفتی نیست چرا این دو عجله‌ای برای تغییر دادن روال فعلی زندگی خود ندارند.

یکی از دوستان این زوج به «هالیوود لایف» (HollywoodLife) گفته است که آنها هم اکنون از زندگی تازه خود لذت می‌برند و هیچ عجله‌ای برای بچه دار شدن احساس نمی‌کنند. نیک عمیقا درگیر پروژه تازه برادارن جوناس است و به همین خاطر سرش شلوغ‌تر از همیشه شده است. در عین حال پریانکا هم درگیر مشغله‌های کاری خود شده است و قرار است خیلی زود و با شروع فیلمبرداری تازه‌ترین فیلم خود، روبروی دوربین قرار بیگرد. همچنین پس از این فیلم، کارهای بیشتری به او پیشنهاد کرده و برنامه کاری شلوغی در انتظار این ستاره سینما است. 

البته این مسائل به معنای عدم علاقه و یا طفره رفتن آنها از بچه دار شدن نیست؛ چون هر دو از حضور عضوی جدید در خانواده‌ جدیدشان استقبال می‌کنند، اما دست کم به نظر می‌رسد اکنون زمان خوبی برای این کار نیست و شاید بهتر باشد اجازه دهند اتفاقات زمانی که باید رخ دهند. پس هیچ عجله و فشاری برای این کار وجود ندارد.

در مجموع به نظر می‌رسد فارغ از تمام این مسائل، این زوج خواستار بچه دار شدند هستند و بی‌شک نیک می‌تواند یک پدر کامل و موفق باشد. پریانکا اخیرا در برنامه «الن دی‌جنرس» (Ellen DeGeneres) حضور یافت و کمی در مورد خصلت‌های خوب نیک صحبت کرد:

کارهای او اغلب من را شگفت زده و غافلگیر می‌کند. همه ما می‌دانیم حضور در صنعت سرگرمی سازی تا چه حد وقت گیر است؛ اما با این حال نیک راهی برای هدایت خانواده پیدا کرده است. او به والدینش اهمیت می‌دهد و این از نظر من کاری جالب توجه و دلپذیر است.

بله ما هم باید با پریانکا موافقت کنیم، چون نیک یک جواهر کامل است.