وقتی بعد از دو موفقیت در دو رویداد مهم سینمایی جهان یعنی گلدن گلوب و بفتا، رامی مالک هنرمند جوان برای سومین بار موفقیت را در آغوش کشیده و به عنوان بهترین هنرپیشه نقش اول مرد، جایزه اسکار را هم از آن خود کرد. اما این شب مهیج برای رامی مالک دردسرهای متعددی به دنبال داشت.

 رامی مالک امسال یکی از خوش شانس‌ترین بازیگران جهان بود که یکی پس از دیگری دروازه‌های موفقیت را فتح کرده و در نهایت رهسپار مراسم اسکار شد. اودر اینجا نیز خوش درخشیده و جایزه بهترین هنرپیشه نقش اول مرد مراسم اسکار 2019 را از آن خود کرد؛ هرچند امشب هیجان بیش از اندازه کار دست او داد.

ستاره بوهمین راپسودی بعد از دریافت جایزه اسکار و هنگامی که عکاسان مشغول ثبت تصاویر او بودند از روی صحنه لیز خورده و در قسمت حضار سقوط کرد!

مطلب مرتبط: وقتی لیدی گاگا در اسکار 2019 به کمک رامی مالک می‌رود

امدادگران بلافاصله حاضر شده و وضعیت او را چک کردند که همانجا در ردیف جلویی نشسته و مجسمه اسکار را در دست داشت. سپس رامی مالک را به بخش خصوصی پشت صحنه هدایت کردند؛ جایی که در صورت وجود جراحات احتمالی به وضعیت او رسیدگی شود. این مسئله باعث شد که او نتواند در مقابل دوربین عکاسان و در کنار ماهرشالا علی، رجینا کینگ و الیویا کلمن دیگر برندگان بخش بهترین بازیگران نقش اول و مکمل زن و مرد حاضر شود.

در مجموع به نظر می‌رسد این مراسم اسکار یکی از خاطره‌انگیزترین اوقات رامی مالک بود و او هرگز این لحظات را فراموش نخواهد کرد.