نرم افزار فتوشاپ یکی از نرم افزارهای کاربردی با امکانات جالب توجه است که در حوزه هنر نیز خوش درخشیده است. نمونه‌اش تلاش‌های یک هنرمند خلاق و آشنا به فتوشاپ است که فرصتی عالی برای تماشای صحنه‌هایی عجیب و غیر متعارف فراهم کرده است. این هنرمند با استفاده از تصاویر قدیمی و جدید هنرمندان، ترتیب یک ملاقات غیرمنتظره را داده که بیننده را غافلگیر می‌کند. با ۷۲۴پرس در مرور این تصاویر تماشایی همراه باشید.

تصور کنید فرصتی عالی برای بازگشت به گذشته به دست آورده‌اید، فرصتی که طی آن این موقعیت در اختیارتان قرار خواهد گرفت که با خود جوان و بی پروای‌تان ملاقات کنید! خب به نظرتان این لحظه چه احساساتی را در شما بیدار می‌کند؟ و ممکن است از چه چیزهایی با خود کم سن و سال‌ترتان صحبت کنید؟ بله، تصور چنین موقعیتی دشوار است، اما جادوی فتوشاپ هر غیرممکنی را ممکن کرده است. دست کم تصاویری که در ادامه به تماشای‌شان خواهیم نشست چنین پیامی دارند.

مقاله مرتبط: آموزش نحوه‌ی تغییر رنگ آسمان با فتوشاپ

هنرمندی خلاق از کشور هلند به نام «آرد گیلنک» (Ard Gelinck)، دقیقاً به چنین چیزی اندیشیده و راه حلی نیز برای به عینینت بخشیدن این تصور یا شاید آرزوی غیرممکن پیدا کرده است. پرواضح است که اختراع ماشین زمان هنوز رویایی دست نیافتنی است؛ اما تکنیک‌های فتوشاپ جادویی هستند و می‌توان به کمک آنها به گذشته سفر کرد. این ایده به ویژه در مورد افراد شاخص عالم هنر همچون بازیگران هالیوودی یا خوانندگان مطرح مهیج‌تر به نظر می‌رسد، وقتی دو بخش مجزای زندگی آنها را در کنار هم و در یک قاب مشترک تماشا کنید.

مقاله مرتبط: جادوی فتوشاپ در دنیای عکس های پروفایل

در میان این تصاویر جالب توجه شاهد حضور چهره‌های شاخصی از هنرمندان معروف همچون فردی مرکوری، تام هنکس، مدونا و تام کروز هستیم که درست در کنار یا پشت نسخه‌های جوان‌تر خودشان قرار ایستاده‌اند. حتی شاید به نظر برسد که آنها از این ملاقات جالب لذت برده و این خود قدیمی را بهترین دوست خود می‌دانند با آنها لحظات خوب و خوشی را سپری می‌کنند.

مقاله مرتبط: مسافران زمان یا همزادهای هالیوودی؟

در ادامه توجه شما را به گوشه‌ای از کارهای جذاب و جالب توجه این هنرمند خوش ذوق هلندی جلب می‌کنیم.   

نظر شما در مورد این ایده چیست؟ آیا شما هم دوست دارید چنین لحظه‌ای را تجربه کنید؟

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما