برای ثبت تصاویر زیبا شاید هیچ فرصتی بهتر از حضور در طبیعت و ثبت جادوی حاکم بر آن نباشد. امروزه بسیار در دنیای رسانه‌های اجتماعی تجربیات خود از مسافرت به اقصی نقاط دنیا را در قالب تصاویر زیبا با دیگران اشتراک گذاشته و چه بسی آنها را نیز به سفر و بازدید از این مناطق تشویق می‌کنند. این همان کاری است که عکاس با ذوق اسلوونیایی انجام داده و گوشه‌ای از تصاویر زیبای خود از مناظر دیدنی اسلوونی را با ما به اشتراک گذاشته است.

عکاسی خوش ذوق به نام «فیلیپ ارمیتا» (Filip Eremita) از کشور اسلوونی، تصمیم گرفته به شیوه‌ای جدید گردشگران را به سفر به زادگاهش ترغیب کند. او در طول ۶ سال گذشته مشغول عکاسی از مناظر و چشم‌اندازهای مختلف بوده و جادوی زیبای طبیعت کشور خود را در قاب تصاویری دلفریب و به یادماندنی به تصویر کشیده است.

مقاله مرتبط: دنیای عکاسی: هزاران چهره از ایرلند، نمایی از گیم آف ترونز

اکنون او منتخبی از بهترین تصاویر خود را گلچین کرده که همگی متعلق به زادگاه او بوده و در منطقه‌ای کوچک به ثبت رسیده‌اند. در این نمایش خیال‌انگیز بیننده شاهد مناظر دلفریب و نیز حضور حیوانات و پرندگان مختلف در زیستگاه‌شان است. فیلیپ اعتقاد دارد بهتر است به جای صحبت کردن در مورد این تصاویر، اجازه دهیم خودشان بازگو کننده ویژگی‌های‌شان باشند. به همین خاطر از شما دعوت می‌کنیم به تماشای این مجموعه زیبا بنشینید.

راستی فراموش نکنید این عکاس خوش قریحه را در صفحه اینستاگرامش نیز دنبال کرده و دیگر آثار او را نیز مشاهده کنید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما