چند برش کاغذی از اشکال ساده که به لطف پس زمینه‌ی واقعی خود رنگ و لعابی دیگر پیدا کرده‌اند. یک اثر هنری نه چندان پیچیده که برخلاف ظاهر ساده‌اش، تبلور ایده‌های نوآورانه‌ی هنرمندی با ذوق است. این آثار بامزه در کنار لطف بهره‌مندی از ذهنی باز و خلاق، نمادی جالب از این حقیقت هستند که برای یک انسان مبتکر، حتی ساده‌ترین چیزها هم منبع الهام بوده و شاهکارهایی در خور توجه را شکل می‌دهند.

برای یک هنرمند در بیان جادوی هنر نمی‌توان هیچ حد و مرزی را  تصور کرد. نمونه‌اش هنرمندی که امروز با معرفی گوشه‌ای از خلاقیتش با شما عزیزان همراه خواهیم بود.

برای این هنرمند خلاق که با نام مستعار «@paperboyo» در فضای مجازی فعالیت می‌کند، دنیای برش‌های کاغذی دنیایی سرگرم کننده و سرشار از ایده‌های مبتکرانه است. این سرگرمی محبوب اغلب بعدازظهرها و نیز تعطیلات آخر هفته او را به خود اختصاص می‌دهد. برش‌های کاغذی که در هماهنگی جالب توجه با المان‌های پیرامونی، شاهکارهایی سرگرم کننده را شکل داده و بیننده را مجذوب خود کرده‌اند. 

مقاله مرتبط: دنیای عکاسی: دنیای سرگرم کننده من

اما همه چیز از موقعی برای او جدی‌تر شد که آثارش در شبکه اجتماعی اینستاگرام مورد توجه قرار گرفته و به اصطلاح وایرال شد و همین مسئله شوق و انگیزه‌ای مضاعف به این هنرمند بخشید تا در ارائه‌ی آثار خود خلاقانه‌تر از پیش عمل کرده و حتی توجهی ویژه به سبک عکاسی خود داشته باشد.

در نهایت این موفقیت و تشویق‌های جانبی علاقمندان آثارش، کار را به جایی رساند که هنرمند باذوق و سلیقه ما دل از کار خود بریده و تمام وقت در فضای اینستاگرام مشغول فعالیت شد. از آن زمان او به گوشه و کنار جهان سفر کرده و حتی مبتکرانه‌تر از قبل ایده‌های کاغذی خود را پیاده کرده و بینندگان را خشنود می‌کند. او اکنون حتی مجموعه آثار خود را در کتابی تحت عنوان «Around The World in Cut-Outs» نیز ارائه کرده است.

 سخن کوتاه کرده و از شما عزیزان دعوت می‌کنیم به تماشای گوشه‌ای از خلاقیت‌های بامزه و جذاب این هنرمند داشته باشید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما