امسال مؤسسه‌ی پانتون، سبز را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ انتخاب کرد. به همین مناسبت ما نیز تصمیم گرفتیم با نگاهی هنری به دنیای اطراف، بهترین نمونه‌های استفاده از این رنگ باطراوت و زیبا را برای شما عزیزان گلچین کنیم. بعد از درخشش سبز جواهرات و حضور این رنگ در طراحی داخلی، این بار گذرمان به مراسم عروسی افتاده است؛ جایی که می‌توان این رنگ را در همان شکل زیبای طبیعیش به کار برد.

در یکی از شادترین روزهای زندگی، هر کسی دوست دارد همه چیز در اوج کمال و زیبایی باشد. در واقع این مسئله حسی خوب را به فرد منتقل می‌کند؛ این که هر بخش از مراسم ازدواجش در کمال زیبایی و شکوه برگزار شود. در کنار خرید لباس و اجاره‌ی محل و دیگر کارهای تدارکاتی مهم این روز، تزئینات نیز از ارزش و اهمیت قابل توجهی برخوردارند؛ به ویژه تزئیات محل برگزاری جشن عروسی که قرار است شاهد این رویداد فرخنده باشد. و اینجاست که رنگ سبز می‌تواند شکوه و جلوه‌ی دیگری به فضای جشن ببخشد.

از دیرباز استفاده از گل و گیاه در تزئینات سالن‌های عروس مرسوم بوده است. در واقع در قالب همین استفاده از طبیعت است که رنگ سبز در طبیعی‌ترین شکل ممکن خود، جلوه‌گر می‌شود. پس در سالی که به این رنگ اختصاص پیدا کرده است، ما نیز گلچینی از زیباترین راه‌های استفاده از این رنگ را در تزئینات مراسم عروسی به شما عزیزان تقدیم می‌کنیم. تزئیناتی که شاید برای آن دسته که بزودی شاهد این پیوند فرخنده هستند، الهام‌بخش باشد.

 

green-wedding-1
green-wedding-10
green-wedding-11
green-wedding-12
green-wedding-13
green-wedding-14
green-wedding-15
green-wedding-16
green-wedding-17
green-wedding-18
green-wedding-19
green-wedding-2
green-wedding-20
green-wedding-21
green-wedding-22
green-wedding-23
green-wedding-24
green-wedding-25
green-wedding-26
green-wedding-27
green-wedding-28
green-wedding-29
green-wedding-3
green-wedding-30
green-wedding-31
green-wedding-32
green-wedding-33
green-wedding-34
green-wedding-35
green-wedding-36
green-wedding-37
green-wedding-38
green-wedding-39
green-wedding-4
green-wedding-40
green-wedding-5
green-wedding-6
green-wedding-7
green-wedding-8
green-wedding-9