دختران جوان معمولاً تمایل دارند که در یکی از مهم‌ترین رویدادهای زندگی خود، درخشش خاص و خیره کننده داشته باشند و در کنار مدل مو و آرایش و البته انتخاب لباس مناسب، جواهرات زیبا و دلفریب همان چیزی است که یک عروس به آن احتیاج دارد تا به معنای واقعی کلمه بدرخشد.

مطالب مرتبط با کرونا در ۷۲۴پرس

اگر به خاطر داشته باشید، پیش‌تر با معرفی برند معروف دنیای پوشاک همراه شما بودیم که نه در کشورهای غربی، که در همین نزدیکی و در کشور پاکستان مشغول به فعالیت بود. در این مجال باز هم سفری به کشور پاکستان داشته و این بار نگاهی به آخرین ایده‌های ارائه شده از سوی طراحان جواهرات خواهیم داشت.

 جواهرات زیبا و پر نقش و نگار نقشی مهم در زیبایی بانوان بازی می‌کند. به همین خاطر عروس‌ها اغلب برای تکمیل زیبایی خود به سراغ دلفریب‌ترین مدل‌های جواهرات می‌روند. در کنار زیبایی لباس‌های خواستنی و پر نقش و نگار پاکستانی، این جواهرات زیبا که با ذوق و سلیقه‌ی فراوان طراحی شده‌اند، نقشی مهم در جذابیت هر چه بیشتر یک عروس در زیباترین شب زندگیش ایفا می‌کنند. 

واقعیت این است که سلیقه‌ی افراد در انتخاب جواهرات در طول زمان بارها و بارها تغییر کرده است. در گذشته طلا و نقره بیشتر از هر چیز دیگر در میان دختران جوان مورد توجه بودند؛ اما امروزه به دلیل افزایش قیمت طلا، نوعروسان توجه خود را معطوف جواهراتی با کیفیت اما با قیمت مناسب کرده‌اند. این روزها ظاهراً توجه عروس‌های پاکستانی دوباره معطوف جواهرات طراحی شده به سبک مغولی هستند.

در ادامه توجه شما را به گوشه‌ای از طراحی‌های امسال دنیای جواهرات پاکستانی جلب می‌کنیم که از میان برندهای مختلف و معتبر این عرصه گلچین شده‌اند.

pakistan-jwels-10
pakistan-jwels-11
pakistan-jwels-12
pakistan-jwels-13
pakistan-jwels-14
pakistan-jwels-15
pakistan-jwels-16
pakistan-jwels-17
pakistan-jwels-18
pakistan-jwels-19
pakistan-jwels-20
pakistan-jwels-21
pakistan-jwels-22
pakistan-jwels-23
pakistan-jwels-24
pakistan-jwels-25
pakistan-jwels-26
pakistan-jwels-27
pakistan-jwels-28
pakistan-jwels-29
pakistan-jwels-30
pakistan-jwels-31
pakistan-jwels-32
pakistan-jwels-33
pakistan-jwels-34
pakistan-jwels-35
pakistan-jwels-6
pakistan-jwels-7
pakistan-jwels-8
pakistan-jwels-9