قورباغه‌ها از جمله موجوداتی هستند که هم از نظری زیبا و بامزه هستند و هم از زاویه‌ای دیگر چندان دلچسب و دوست داشتنی به نظر نمی‌رسند. اما عکاسی خوش ذوق با نگاه خاص خود به قورباغه‌های درختی، دید ما را نسبت به این دوزیست تحت تأثیر قرار داده است.

تانتو ینسن (Tanto Yensen) عکاسی ۳۶ ساله از کشور اندونزی است که موفق به ثبت تصاویری دیدنی و مبهوت کننده از قورباغه‌ها شده است. این عکاس ساکن شهر «جاکارتا» به ویژه علاقمند به عکاسی از حیوانات است. او دوست دارد تا حد امکان به حیوانات نزدیک شده و تصاویری متفاوت‌تر از آنها را به ثبت برساند. از نظر شخصی دوزیستان بیش از سایر جانوران توجه او را به خود جلب کرده‌اند و مجموعه تصاویر اخیر او به خوبی نشان می‌دهد که این عکاس خوش ذوق دوست دارد چشم‌اندازی کامل و غافلگیر کننده از جهان سراسر شگفتی این موجودات را به بینندگان آثار خود نشان دهد.

ینسن برای عکاسی از دوربین کانن "Eos60D" و لنز "EF100mm f/2,8L" استفاده می‌کند. او تا به اینجا موفق شده بازدید قابل توجهی را در وبسایت "500px" به خود اختصاص دهد و البته یک نگاه مختصر به مجموعه کارهای او، نشان می‌دهد که این مسئله چندان هم جای تعجب ندارد. 

قورباغه‌ها در تصاویر او همه جایی قابل مشاهده هستند؛ زیر آب یا حین بازیگوشی روی شاخ و برگ درختان و حتی در حال سواری بر پشت لاکپشت و سوسمار . حتی ما آن قدر خوش شانس هستیم که یکی از آنها را با آرایشی متفاوت ببینیم که به لطف حلزون‌ها حال و هوایی دیگر پیدا کرده است. در مجموع باید گفت که این عکاس به بازدیدکنندگان وجهی دیگر از سوژه‌های عکاسیش را نشان می‌دهد که آنها را در مواجه با چهره‌ای دوست داشتنی‌تر از قورباغه‌ها قرار می‌دهد.

سخن کوتاه کرده و از شما دعوت می‌کنیم به تماشای این مجموعه زیبا و متفاوت بنشینید.

1
10
11
12
13
14
15
16
2
3
4
5
6
7
8
9