پاییز یکی از زیباترین و البته خوش آب و رنگ‌ترین فصول سال است و شاید به همین خاطر است که عکاسان بسیاری به دنبال ثبت لحظات جادویی این فصل هستند. عکاسی که این بار با مرور آثارش همراه شما هستیم با صرف وقت و حوصله‌ی بسیار، مجموعه تصاویری زیبا و تماشایی را به ثبت رسانده است.

عکاس خوش ذوق ما که "Alex Robciuc" نام دارد، در طول شش سال گذشته تقریبا اکثر نواحی شمالی کوهستان «کارپاتیان» (Carpathian) در کشور رومانی را زیر پا گذاشته است. هدف او از این گشت و گذار پیدا کردن زیباترین و نفس‌گیرترین چشم اندازهای پاییزی این نواحی بوده که به نظر او روحی سرشار از سحر و افسون در کالبد دارند.

او در پاسخ به تمام کسانی که بعد از دیدن این تصاویر از او می‌خواهند در مورد تجهیزات مورد استفاده خود توضیح دهد به این نکته اشاره می‌کند که او تنها از یک دوربین DSLR، لنز و تعدادی فیلتر استفاده کرده است. او در ادامه می‌افزاید که برای عکاسی لزوما احتیاجی به تجهیزات آن چنانی و گرانقیمت نیست؛ مثلا دوربین او در حدود ۲۵۰ دلار قیمت دارد. عامل اصلی زیبایی این تصاویر انتخاب یک چشم انداز زیبا، نور مناسب و یک زاویه مناسب است، نه استفاده از دوربین‌ و لنزهای چند هزار دلاری.

از شما دعوت می‌کنیم نگاهی به ماحصل کار این عکاس داشته باشید.

1
10
11
12
13
2
3
4
5
6
7
8
9