در روزهای سرد و دلگیر زمستانی، شاید تماشای این تصاویر سرشار از رنگ و زیبایی حال و هوای‌تان را تغییر دهد. نمایی درخشان و دلفریب از رنگارنگ‌ترین موجودات ساکن این کره که قدرت خالق این جهان و هنر او در خلق زیباترین‌ها را به رخ می‌کشند.

در حالی که اکثر مخلوقات زمین از رنگ‌ها برای هماهنگ کردن خود با محیط اطراف، هنر استتار و در نهایت حفظ حیات خود سود می‌برند، این موجودات زیبا ظاهری شگفت انگیز را نیز به مدد این طیف رنگی درخشان از آن خود کرده‌اند؛ هر چند در نهایت رنگ این موجودات مفاهیمی را نیز به دیگران القا کرده و بر زندگی آنها تأثیر گذار است.

به عنوان نمونه قورباغه‌ها از جمله موجوداتی هستند که از رنگ‌ها برای سمی نشان دادن خود و البته دور کردن شکارچیان بهره می‌برند و تنها تمرکزشان بر زیبایی ظاهری نیست.

از سوی دیگر پرندگان از پر و بال خوش نقش و نگار خود برای جلب توجه جنس مخالف استفاده می‌کنند و در نهایت تولید مثل و بقای خود را در نظر دارند. از سوی دیگر پستانداران همیشه در طیف رنگی خاصی ظاهر می‌شوند که ظاهراً طبق تحقیقات دانشمندان به محدودیت در رنگدانه‌های موجود در خز آنها بازمی‌گردد. به عنوان مثال آیا شما هیچگاه با پستانداری سبز رنگ مواجه شده‌اید؟ اما با وجود این محدودیت، این گروه باز هم زیبایی خود را حتی در قالب تنوع رنگی اندک، به نمایش گذاشته‌اند. 

 از سوی دیگر آن رنگ زمرد گون دلفریب که در میان پرندگان، ماهی‌ها و حشرات قابل مشاهده است، در واقع یک حقه‌ی بصری است که از بازتاب و شکست نور حاصل می‌شود.

در نهایت تمامی موجوداتی که در قالب این تصاویر به تماشای‌شان خواهیم نشست، گواهی بر زیبایی این جهان و هنر نقاش این طبیعت است.

Colorful-Creatures-1
Colorful-Creatures-10
Colorful-Creatures-11
Colorful-Creatures-12
Colorful-Creatures-13
Colorful-Creatures-14
Colorful-Creatures-15
Colorful-Creatures-16
Colorful-Creatures-17
Colorful-Creatures-18
Colorful-Creatures-19
Colorful-Creatures-2
Colorful-Creatures-20
Colorful-Creatures-21
Colorful-Creatures-22
Colorful-Creatures-3
Colorful-Creatures-4
Colorful-Creatures-5
Colorful-Creatures-6
Colorful-Creatures-7
Colorful-Creatures-8
Colorful-Creatures-9