سریال خاندان اژدها بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار آماده بازگشتی باشکوه در قالب رقص اژدهایان است. اعتصابات گسترده نویسندگان و بازیگران هالیوود، باعث به‌تعویق افتادن پخش فصل دوم این سریال محبوب شد. اما اکنون علاقمندان این مجموعه می‌توانند برای استقبال از فصل دوم خاندان اژدها آماده شوند. ضمن آنکه سازندگان از همین حالا خبر ساخت فصل سوم این مجموعه را هم اعلام کردند. اگر جزو مخاطبان این سریال محبوب شبکه HBO هستید، درادامه این مطلب با ما همراه باشید تا مروری کوتاه بر آخرین اخبار مرتبط با این فصل داشته باشیم.

به گزارش ۷۲۴پرس و به نقل از Usatoday، فصل دوم سریال خاندان اژدها که پیش درآمدی بر سریال محبوب بازی تاج و تخت است، آماده نمایش شده است؛ فصلی که قرار است به جنگ داخلی میان اعضای خانواده  تارگرین می‌پردازد. این نبرد بزرگ درنهایت سرانجام هفت پادشاهی را رقم زده و نبرد برای تصاحب تخت آهنین را به اوج خواهد رساند.

دختر و همسر دوم شاه ویسریس-724PRESS.COM

به‌نظر می‌رسد این فصل جدید قرار است درست از همان جایی آغاز شود که فصل قبل به‌پایان رسید؛  یعنی فصل جدید جنگ میان دو جناح متخاصم خانواده تارگرین یکی به رهبری پادشاه اگون دوم و دیگری ملکه رینیرا را برای کنترل وستروس به تصویر خواهد کشید. همان‌طور که طرفداران سریال محبوب بازی تاج و تخت  از همین حالا مطلع هستند، نتیجه نهایی جنگ اژدها در مقابل اژدها و خویشاوند در مقابل خویشاوند پایان حکومت تارگرین‌ها را در این سرزمین رقم خواهد زد. اما اینکه قرار است چطور به آن نقطه نهایی برسیم، همان چیزی است که لازمه آن دنبال کردن داستان پرفراز و نشیب خاندان اژدها است.

خاندان اژدها به صورت انحصاری از شبکه HBO پخش خواهد شد. هر اپیزود جدید این سریال قرار است هر یکشنبه ساعت  ۹ صبح از کانال تلویزیونی این شبکه بخش شود و قسمت‌ها در همان روز برای پخش در Max قرار خواهند گرفت.

در فصل اول «خاندان اژدها» چه اتفاقی رخ داد؟

آلیسنت هایتاور و رینیرا-724PRESS.COM

داستان فصل دوم خاندان اژدها به جنگ داخلی که باعث دوپاره شدن سرزمین وستروس می‌شود، خواهد پرداخت. به گزارش ۷۲۴پرس، این مجموعه هم همچون مجموعه اصلی یعنی همان بازی تاج و تخت براساس کتابی به ‌نام آتش و خون اثر جورج آر.آر.مارتین ساخته شده است. داستان این مجموعه به اتفاقاتی می‌پردازد که دویست سال قبل از اتفاقات سریال پرطرفدار بازی تاج و تخت رخ دادند. 

مطلب مرتبط:  انتشار دو پیش‌نمایش از فصل دوم سریال خاندان اژدها

فصل اول به کندوکاو در ماجرای به تخت نشستن پادشاه ویسریس پرداخت که جد دنریس تارگرین محسوب می‌شود. درادامه شاهد اتفاقاتی بود که با اعلام نام دخترش پرنسس رینیرا به‌عنوان وارث بعدی تاج و تخت ایجاد شد؛ اقدامی که سنتی مردانه دراین سرزمین را نقض می‌کرد. درقسمت‌های بعدی شاهد ازدواج پرماجرای شاه ویسریس با آلیسنت هایتاور بودیم که آتش نزاع را در خانواده شعله‌ور کرد. با متولد شدن پسر این زوج، سرنوشت رینیرا دستخوش تغییر شد؛ چراکه حالا پادشاه فرزند پسری داشت که می‌توانست وارث تاج و تخت وستروس باشد. این مسئله درنهایت باعث شد که ایموند تارگرین فرزند این زوج دست به قتل لوسریس ولاریون فرزند پرنسس رینیرا بزند و این اقدام آغازگر رقص اژدهایان بود. حالا جنگی همه‌جانبه میان سبزها به رهبری آلیسنت و پادشاه اگون دوم و سیاهان به رهبری رینیرا و دیمون تارگرین به راه افتاده  و در ادامه قرار است شاهد پیوستن دیگر خانواده‌های برجسته این سرزمین به این جنگ بزرگ باشیم که از جمله آنها می‌تواند به خانواده استارک، لنیستر و باراتیون اشاره کرد که همگی برای مخاطبان سریال بازی تاج و تخت، اسامی شناخته شده هستند.

معرفی بازیگران جدید و قدیمی

رینیرا و دیمون تارگرین-724PRESS.COM

از جمله بازیگرانی که در فصل جدید شاهد هنرنمایی آنها هستیم می‌توانیم به افرادی همچون مت اسمیت، الیویا کوک، اما دارسی، ایو بیستاس،  فابین فرانکل،  ایوان میچل،تام گلین کارنی، سونویا میزونو، هری کالت، بتانی آنتونیا، فوبی کمپبل، فیا سابان، جفرستون هالاس و متیو نیدهم اشاره کرد.  

درکنار این بازیگران شخصیت‌هایی جدید با حضور بازیگران تازه هم در این فصل جدید به مخاطبان معرفی می‌شوند که از آن جمله می‌توان به اسامی همچون کلینتون لیبرتی، جیمی کنا، کیران بیو، تام بنت، تام تیلو، وینیست ریگان، ابوبکر سلیم، گیل رانکین، فردی فاکس و سایمون راسل بیل اشاره کرد.

برنامه پخش خاندان اژدها (فصل دوم)

همانطور که گفتیم پخش فصل جدید سریال خاندان اژدها در ماه ژوئن امسال آغاز شده  در ماه اوت به پایان می‌رسد. هر قسمت از این مجموعه حدود یک ساعت زمان می‌برد.

براساس اعلام شبکه قرار است قسمت‌های این مجموعه در این  تاریخ‌ها منتشر خواهد شد: