• اپل RealFace را تصاحب کرد تا آیفون‌ها به تشخیص چهره تجهیز شوند

  اپل کمپانی RealFace را تصاحب کرد. ریل‌فیس در عرصه‌ی فناوری تشخیص چهره فعالیت می‌کند و به نظر می‌رسد که شایعاتی که به استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره در آیفون‌ها اشاره می‌کردند، بی‌اساس نیستند. در ادامه به تماشای ویدیویی از عملکرد تکنولوژی ریل‌فیس در شناسایی چهره می‌نشینیم. با ما باشید.

 • موشک فالکون 9 اسپیس‌ایکس با موفقیت به فضا پرتاب شد، تماشا کنید

  موشک فالکون ۹ که دیروز به دلیل احتمال بروز نقص فنی پرتاب نشده بود، امروز با موفقیت از مرکز فضایی کندی پرتاب شد تا محموله‌ای را به ایستگاه فضایی بین‌المللی برساند. در ادامه به تماشای پرتاب موفقیت‌آمیز SpaceX Falcon 9 می‌پردازیم. با ما باشید.

 • شاقول

  گوینده پیشکسوت خبر درگذشت + فیلم

  ایران شاقول گوینده پیشکسوت خبر امروز در سن 64 سالگی بر اثر بیماری سرطان روده دار فانی را وداع گفت.

 • سرعت اجرای بازی Resident Evil 7 توسط کارت گرافیک‌های مختلف لپ‌تاپی و دستاپی

  بازی Resident Evil 7 یکی از عناوین محبوب است که به دنیای پی‌سی آمده است. در ادامه به سرعت اجرای این بازی توسط لپ‌تاپ‌های مختلفی که کارت گرافیک‌های متنوع دارند می‌پردازیم و نگاهی اجمالی به ویژگی‌های گرافیک زیبای آن خواهیم داشت.

 • سپر ضدگلوله‌ی اریگامی با طراحی جمع‌شدنی در خدمت پلیس

  مهندسین دانشگاه بیرمنگام نوع جدیدی از سپر ضدگلوله به نام سپر اریگامی طراحی کردند که قابل جمع‌شدن است و هندسه‌ای جالب به سبک اریگامی دارد. این سپر برای پلیس طراحی شده و جابجایی آن راحت و باز کردن آن ساده است. در ادامه ویدیوی جالبی در مورد این سپر عجیب را تماشا می‌کنیم.

 • هند با پرتاب هم‌زمان ۱۰۴ ماهواره توسط یک موشک، رکوردی جهانی ثبت کرد

  هندی‌ها به دنبال یک رکورد جالب در صنایع فضایی بودند و اکنون با پرتاب هم‌زمان ۱۰۴ ماهواره که اغلبشان کوچک و متعلق به کشورهای مختلف بودند، این رکوردشکنی واقعیت پیدا کرده است. در ادامه ویدیوی تماشایی رکوردزنی هندی‌ها در صنایع فضایی را تماشا می‌کنیم. با ما باشید.

در همین رابطه بخوانید:

۷۲۴

پایگاه اطلاع رسانی تخصصی ۷۲۴ (آزمایشی)

پوشش تازه ترین اخبار و مقالات حوزه‌های مختلف ایران و جهان در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته

آمار

ما 1463 مهمان و 3 عضو آنلاین داریم

کاربران
19
مطالب
3247
بالا